Jump to content

sianko

Members
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

sianko last won the day on September 20

sianko had the most liked content!

Community Reputation

73 Excellent

Personal Information

 • Location
  Oleśnica
 • Occupation
  grafik-projektant

Recent Profile Visitors

476 profile views
 1. Dzięki, a więc zestaw to Eduard- nowość chyba z przed roku. Zestaw bardzo dobry, jest tam wszystko co potrzeba do zbudowania tej repliki, oczywiście zawsze można dołożyć blachy Parta, a konkretnie panele osłony silnika, wtedy model byłby jeszcze " ostrzejszy". Ja robiłem prosto z pudła, a ten konkretny zestaw nabyłem bezpośrednio od Eduarda, wcześniej zapisując się do ich klubu na stronie. Będąc klubowiczem można bezpośrednio taki zestaw od nich zakupić
 2. Tak, to tak było. Swoją drogą to ten królik może państwa Ententy symbolizował🍺
 3. Witam, Jakiś czas temu znalazłem dosyć fajne malowanie do nowego eduardowego Fokkera. Model przedstawia maszynę W. Scheutzela na której wymalowano motyw ze staroniemieckiej baśni- O siedmiu Szwabach. Stąd taki trochę baśniowy Fokker.
 4. Hej retopa, myszaty, Wachmistrz dzięki Albatros na razie odłożony jest
 5. Jeszcze raz dzięki za ciepłe słowo, ale ten model to już historia... Masz rację co do fotek, aczkolwiek ja osobiście wolę nieco prześwietlone niż nieco niedoświetlone. Kolega sobie ze mnie jaja robi tak na poważnie to słyszałem, że modelarstwo redukcyjne mieści się już w kanonach sztuki
 6. Ja pakuję w kartony i do tego wata higieniczna. Ten sposób polecił mi jeden modelarz i sprawdza się także przy wysyłce. Jedyny koszt to wata
 7. Jeszcze raz dzięki koledzy Hej spiton, w 48 to ja coś mam, ale nie ośmieliłbym się tego skleić
 8. Dzięki za zainteresowanie tym drewienkiem, idę kleić następny😎
 9. Witam Skończony, wakacyjny modelik Hansy w rodzimych barwach, czyli "Z" jak... no znak krakowski. Sam model toporny, na szczęście zestawowa mała blaszka nieco ożywiła ten samolocik. Model malowany Valleyo i olejami.
 10. Ok. Dzięki i powodzenia w budowie
 11. Podoba mi się Twoja praca nad tym modelem. A tak z ciekawości, to co to jest ta podstawka, służy też do poziomowania i symetrii?
 12. Fajnie to wszystko wygląda, zwłaszcza silniki . To chyba większa skala i do tego nówka nie śmigana. Drewno i płótno w tamtym okresie szybko się zużywało zwłaszcza w warunkach morskich i na pewno tak się nie błyszczało podczas eksploatacji.
 13. Dzięki Panowie Tyle cierpliwości i umiejętności co kolega, to ja nie mam🙄niestety niedociągnięcia są. Pozdrawiam
 14. Dzięki Rafał B, M. A. V., Grzes Akcesoria które wykorzystałem do malowania śmigła Najpierw kładę bazę np Sand, pisakami wodoodpornymi rysuję widoczne warstwy sklejki i na koniec wszystko traktuję olejami, nadmiar farby wycierając patyczkiem higienicznym i suchym starym pędzlem.
 15. Dziękuję wszystkim No taki pajęczak by się przydał, bo już nie wyrabiam z tymi linkami. 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.