Jump to content

sianko

Members
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

sianko last won the day on September 20

sianko had the most liked content!

Community Reputation

109 Excellent

Personal Information

 • Location
  Oleśnica
 • Occupation
  grafik-projektant

Recent Profile Visitors

548 profile views
 1. Myślę,że model nieźle wyszedł, nawet fajnie. Efekt psują krzywe nawiercone otwory bombowe i nieostre fotki. Ale ogólnie jest dobrze. Który to przez Ciebie wykonany szmatopłat?
 2. Jak na wiek jaki podajesz, to model fajnie wyszedł, postaraj się przy następnym podobnym modelu spróbować zrobić naciągi.
 3. Proszę, wyzwaniem to było znalezienie zapałek w chałupie, a propos modelu, to wcale nie jest taki mały- to kawał żywicy jest
 4. Dziękuję za odzew, co do modelu to oczywiście ma trochę mankamentów i niedociągnięć A więc jako German Darek green WWI użyłem Valleyo air 93, okaptawanie i pokrywy inspekcyjne air 45 , płótno to mieszanka. Fakt, do zdjęć mogłem je lepiej ustawić, lekko się ruszają, więc nie ma problemu.
 5. Witam Żywiczny model szkolnego Albatrosa B II, prawdopodobnie przedstawiającego maszynę ze Szkoły Pilotów na Ławicy. Z zestawu wymieniłem wszystkie zastrzały, wsporniki i wózek podwozia na metalowe ( samoróbka), nieco zmodyfikowałem silnik, dorobiłem koła oraz płozę. Dodałem także nieco drobnicy . Model malowany Vallejo/AK.
 6. Model bardzo fajny, co do poprawy, to sugerował bym poprawić fotki : ostrość i doświetlenie. Możesz do swojego warsztatu włączyć takie media jak cienie Tamki, suche pastele, kredki itp. efekt końcowy może być jeszcze fajniejszy
 7. Rozumiem, że chodzi o polskie malowanie? Więc fotka czarno-biała dokumentuje kamuflaż dwubarwny, co do kolorów to schemat stosowany: zielony- brąz lub zielony- fioletowy nic innego raczej nie wchodzi w grę. Ja bym robił tak jak w instrukcji KP
 8. Proszę bardzo. Sklejka oczywiście malowana
 9. No u kolegi widać, że w parze z talentem modelarskim, piękna proza powstaje. Model ogólnie fajnie wyszedł, są szprychy, śróby itp, brakuje mi mocniejszego zaakcentowania sterów ( tam łapkę można było na płasko włożyć) chodzi oczywiście o szparę. Poza tym każdy Awiatik w miodną lozengę cieszy oko, a na czarnym tle to już w ogóle.
 10. Choć znam to zdjęcie, to w formie pokolorowanej rzeczywiście fajnie wygląda
 11. Spotter, Wachmistrz dzięki A ja z pewnością od czasu do czasu coś dorzucę
 12. sianko

  Sklep Karaya.pl

  Ja tam niedawno kupowałem i wszystko było ok, problemem jest komunikacja mailową tzn. potwierdzenie zamówienia znalazłem przez przypadek na skrzynce chyba nawet gdzieś w spamie
 13. Witam Pomyślałem, że skupię większość moich modeli ( w zasadzie to fotek?) w jednym miejscu. Przy okazji porządkując w głowie niektóre wspomnienia towarzyszące ich budowie ( kilka prezentowanych modeli już nie posiadam, ale chociaż fotki pozostały). Co prawda sporo szmatopłatów przeszło przez moje ręce, to w znacznej mierze nie jestem z nich do końca zadowolony. Głównie skupiam się na aeroplanach z okresu WWI, to również interesuje mnie lotnictwo międzywojenne (głównie polskie). Poniżej pokazuję modele bez jakiejkolwiek kolejności alfabetycznej czy chronologicznej:
 14. Średnio na jeża jak dla mnie, ale dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.