Jump to content

Firefly Vc

Members
 • Content Count

  371
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pierwsza farba: Wiem muszę jeszcze do malować dół modelu.
 2. Koniec prac nad modelem teraz malowanie. Początek blacharki: I zbiorowa fotka. Od lewej Jagdpanther Ausf G1 late / Ausf G1 mid i Ausf G2 Final.
 3. Tak jak zrobił Part.Dragon się machnął ;) Może ci coś pomogą te fotki:
 4. Może się przyda. A tu taj trochę o Hummel-u http://www.network54.com/Forum/571595/thread/1200556632/last-1200641734/Hummel+316+in+Rouen+Revisited-++A+Review+of+Hummel+Organization+and+Markings+in+Normandy
 5. Witam serdecznie.Tym razem przedstawiam swojego pierwszego in-box-a.Firma Dragon w tym roku wypuściła na rynek nową Jagdpanther G2.Jest to już czwarta wersja tego modelu który został zrobiony przez tą firmę.To co mi się najbardziej nie podoba w tym zestawie to gąsienice z ds-u ja osobiście wolę magic track-i.Kolejną rzeczą która mi się nie podoba to to że dragon odlał właz rewizyjny razem z płytą nad silnikową.Moja ocena tego zestawu to 8/10 punktów.
 6. Będzie można zrobić StuG-a III null series huraaaaaaaaaa!!!
 7. Fajnie wyszło to kamo. Takie samo chcę wykonać na swojej Jagdpanther.
 8. Bardzo mnie irytuje jak mi ktoś przypomina o tych rzeczach o których sam pamiętam.I nie lubię jak ktoś mi wypomina że o czymś za pomniałem w modelu.Ponieważ ja nigdy o niczym nie zapominam przy modelach.I tym bardziej nie na widzę gdy ktoś mnie traktuje jak amatora.I na koniec na piszę że nie znoszę jak mnie prowokują na siłę. Tak samo nie przykleiłem bocznych osłon ponieważ uniemożliwiło by to ponowne malowanie kół i gąsienic.I brudzenia zakamarków.
 9. Jak już wybrałem.Tego mam zamiar kupić.Kwota niema znaczenia i dobrze że w tym zestawie są dwie dysze. http://www.fine-art.com.pl/aerograf-evolution-silverline-fpc.html
 10. Nowość 35335 Sd.Kfz.164 8.8cm Pak43 aug Geschutzwagen IV ‘Nashorn’ http://www.perthmilitarymodelling.com/newkitnews/tamiya.html Jestem ciekaw jak im wyjdzie.
 11. Dziękuje serdecznie za pomoc .Ma pan u mnie piwo hehe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.