Jump to content

Gulumik

Members
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Nabudówka dalej i wstawiam szyby:
 2. Dźwig okrętowy, motorówki, wyrzutnie Sparrow i wreszcie początek nadbudówki:
 3. Dalej ten sam temat wałkowany. W blaszkach był tylko jeden żurawik więc drugi trochę taki koszmarek pójdzie do hangaru żeby nie straszył ludzi.
 4. Moje dzisiejsze wypociny a to jeszcze nie koniec - raczej początek ;)
 5. Witam Oto powrót do zapomnianej relacji - i powiem szczerze warto!
 6. No nie bez przegięć, wiadomo przecież widać inną skalę ;)
 7. Wkład pracy w modelik niesamowity aż chyba go popełnię ale najpierw niech dorwę zestaw. Twój model stawiam za wzór ;)
 8. "A version ;) Wszystko jest zaprezentowane tam gdzie zawsze czyli na blogu.
 9. Fahr - pytanie czy robisz już nie aktualne - widzę że chyba jestem niedzisiejszy ;) Co do pytanka o plastik - to dla mnie jest super plastyczny i wg mnie te short run'y to przy odrobinie wprawy rewelka - jak ktoś nie wierny to niech zobaczy mojego bloga - a najlepiej sam spróbuje ;) Fakt więcej pracy ale nie ma w tym żadnej tragedii- jak dla mnie przynajmniej a pozycje jakie ace ma w swojej ofercie są bezkonkurencyjne. Najgorsze to gąski - albo ciężka praca a w następnych modelach sposobem albo wymiana z innych (mówię o tych plastikowych, blaszane są pomimo krytyki co niektórych ok - ale j
 10. Cześć Jak przypominam i czytam sobie tak komentarze a porównuje z modelem to stwierdzam że niektórzy na pewno komentatorzy zrobili by lepiej tylko czemu przez dwa latka tego nie widać ...ech pewnie nie chciało im się bo po komentarzach widzę że umieją lepiej....... I co tu i gdzieś indziej na Polskich forach wystawiać jak cały czas mądralińscy górą i tylko po takiej lekturze człowieka znięchęca się do pokazywania czegokolwiek bo po co żeby przyp... się do mini czy też gąsek albo jeszcze coś innego..... Jak bym większych baboli nie widział w ich modelach. Tylko trochę prostacko jest obejrz
 11. Gąski taliby sprzedały na złom - reszty nie dało rady udzwignąć Gąski mogły być jak i nie - mogą leżeć poza obszarem dioramy - pojazd zepchnięty a gąski może użyto jako zapasówki albo dopancerzono jakieś wozy - Dioramy to wyobraźnia............ Generalnie fajowe dioramki produkujesz ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.