Jump to content

pawlik

Members
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  gdańsk
 • Interests
  pancerka okręty
 • Occupation
  rzemiosło
 1. Dziękuje wszystkim za miłe słowa o Pawle i wyrazy współczucia Barbara Masiak .
 2. He! No piękna sprawa.To też będzie coś miodzio! Jednak nie ma to jak żagle! Pozdrowionka!
 3. A cóż z tego że mało. Ale miodek na moje serce! Niedługo chciałbym ruszyć z moim badenkiem , albo chociaż żaglowcem . Pozdrawiam!
 4. No co tu gadać i pisać piknie! Pomijam dlaczego nie było mnie słychać i widać ,Kilka osób wie. No chłopie naprawdę piękna robota. zaczynam a właściwie to zazdroszczę ci od dawna,to jest budowanie! Pozdrawiam!
 5. Pozwolę sobie dać fotkę ,bo nadal w tym kraju co niektórzy nie wierzą w słowa i bywa ze trzeba chodzić z "czymś" na wierzchu by pokazać że nie jest się wyznania np. mojżeszowego . Przepraszam autora wątku. Jeśli zechce to usunę ten wpis.Oto co posiadam. Pozdrawiam!
 6. Maestro jadziem z koksem! I pomyśleć że jakiś czas temu mogłem go mieć za "psie pieniądze".... No to oby kleju i weny tworzenia nie zabrakło !
 7. A chciałem uzupełnić małe szczelinki w kadłubie , dotaszczyłem kadłubek do kuchni jak żonki nie było. Zgroza! jestem tak słaby że nie udało mi się go wciągnąć na stół , niewiele brakło a miałbym pełne galoty z wysiłku! Czyli zostało mi rozrysowywać drobne elementy , nadbudówki itp. i w ten sposób jechać powoli do przodu. Dlatego robię coś w 350-ątce w wolniejszych chwilach ,mniej wyczerpuje siły ,gotowe elementy itd.
 8. Toś mnie waść rozbawił! Za rękę prowadził i bardziej doświadczony?!? Po pierwsze to trzeba by kilka kilogramów kurzu usunąć i jak sobie pomyslę o tych podwójnych i potrójnych działkach aliance modelworks które mam do Mayki to mnie mrozi, przy moim "sokolim wzroku". Muszę niewątpliwie zbadać co ja tam mam w pudełku które się ledwo domyka. Blaszki flychawka , lufki ,armatki alianca ale wiem że i jakiejś innej firmy brałem pod rozwagę.... No i zacząłem cosik innego tworzyć . Zatem mistrzu do dzieła !
 9. Mam to samo na składzie,blaszki , lufy nazbierałem przez jakiś czas i lekki strach przed rozpoczęciem .Ale jak mistrz pociągnie to może się wreszcie odważę .Ha! albo i mnie zgasi bo zapewne wykonanie będzie powalające. Jakby nie było będzie materiał poglądowy . No to będę zaglądał! Maya to pikny okręcik !
 10. kula5nw,no to stało się !Dzisiaj okopuję się na Corriegidorze lub Baatanie , a wieczorkiem przechodzę do partyzantki w filipińskiej dżungli .Pewnie nie te kolory lub coś... Mam blaszki ale uzupełnię jak ręka będzie pewniejsza. Żebym ja tak naprawdę przeżywał krytykę....
 11. Jest to ryzykowne kula5nw ! Wielbiciele floty japońskiej nie obsypią mnie kwiatami kwitnącej wiśni , mogą ganiać z mieczykami i okrzykiem "banzaj!" i wielką chęcią zrobienia mi harakiri czy seppuku lub czegoś podobnego
 12. Ciut krótko jestem na forum a staż moderatora jeszcze mniejszy. Ja to bym jak tak bardzo pragnie tego japaw przychylił się do jego nawoływań o usunięcie , ale wpisy bym zostawił jako ciekawostkę.Ale bardziej doświadczonym pozostawiam decyzję .Uczę się dopiero.
 13. Pomysł super! Kurcze żebym ja miał więcej sił, a tak tylko słabnę i słabnę...
 14. Żadna rewelka można by rzec prosto z pudła. Ot takie wypociny człowieka osłabionego. Nie chcę zacnego grona przyprawić o boleści brzucha ze śmiechu ,nawet malowanko trochę kiepsko poszło,łapy się lekko jeszcze telepią od dłuższego trzymania aerka .... No chyba że powstanie dział " jak nie należy robić i malować"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.