Jump to content

Rhayader

Members
 • Content Count

  908
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba starczy. Dokleję śruby, finalnie polakieruje, może jakaś nitka i koniec Podwozie na zdjęciach słabo wychodzi
 2. Wymieniłem lufy na metalowe, dałem nowe peryskopy walczę z kioskiem zacząłem brudzenie
 3. Kolorki nie pasują? Zrobili IXa, IXb, IXc i w każdym dają do wyboru dwa malowania - z ciemno-szarą częścią podwodną i z czerwoną. W literaturze również spotyka się ubooty z czerwonym kadłubem Nie interesuje mnie to, aż tak mocno by zgłębiać temat, mój już taki zostanie.
 4. Skleiłem kadłub i powycinałem otwory przelewowe
 5. NieLETNI w sensie, że goracy Podtytuł - Letni rejs uboota IXc (gdyby był problem z interpretacją tematu) 1/350 Jak widać dużo roboty z tym nie będzie, więc powinienem się wyrobić w terminie. Więcej czasu zajmie robienie podstawki i jeśli wyjdzie to co planuję, to scenka będzie nieLETNIA, a wręcz gorrrąca...
 6. A jednak da się! Dzięki za udowodnienie Świetnie wyszedł! Tylko zdjęcia takie nieduże... Szkoda, że bez warsztatu gdzie można by coś podpatrzeć... Będę próbował naśladować GRATULACJE
 7. Palma mi odbiła Ale kokosów chyba na niej nie zrobię...
 8. Dotarły blaszki od shelfoddity Kratownice do bramownic na japońskich statkach transportowych. Zdecydowałem się wymienić nie tylko kratownice, ale całe bramownice zrobić od nowa.
 9. Ho, ho! Ja myślałem, że okonek jest na modelarskiej emeryturze, a tu proszę nie dość, że nie na emeryturze to jeszcze w jakiej formie! Kapitalny model! Choć szkoda tych zamkniętych wyrzutni - ja tam lubię takie smaczki Dla mnie - BOMBA!
 10. Poległem na masztach. Skrzywiły się przy dokładaniu olinowania.
 11. Tak, to WEM, nikt inny chyba nie robi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.