Jump to content

portalus

Members
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedyś na Discovery w tym programie co to prowadzili w Las Vegas renowacje wszystkiego był pokazany patent na matowienie każdej farby. To było coś spożywczego, jakaś mączka czy coś w tym stylu, niestety nie pamiętam. Mat był zależny od dodanej do farby ilości tego czegoś.
 2. Podobno odpowiednio silny wiatr przestawia stodoły, zrywa dachy itd. itp.
 3. Jutro sprawdzę w robocie na żywca - stoi taka przed moim biurkiem. Jeśli tylko ta cześć od kierunku jest wyzwaniem to można ją delikatnie porysować skalpelem od wewnątrz.
 4. Gunze w SM ma tytan i Tamiya 2 odcienie tytanu srebrny i tytan - ten Tamiya tytan srebrny byłby chyba najodpowiedniejszy.
 5. Wpakujesz takie zaciski do niego? Kolor to ceramik o ile dobrze widzę. Co do jazdy to oszczędnej budowy ciała nie jestem i mam ponad 180cm ale się w niej doskonale odnajduje. Największe wrażenie robi na mnie masa 1T po przesiadce z mojego smoka prawie 1,7T to przepaść, auto jest super zwinne i przewidywalne. Moje NA i ND już zrobione, teraz siedzę nad NB.
 6. Z czego były te blaszki, że po polecę musiałeś je jeszcze mołotowem potraktować?
 7. Daje radę też nitro i aceton. 2K to odleje każdy lakiernik pytanie tylko czy za darmiszcza czy za kasę.
 8. Jak to posklejane pomalujesz?
 9. Patrzyłem na instrukcję i rzeczywiście, kierunek maskowanie jedyny słuszny.
 10. Tamiya ma raczej przemyślany montaż i chyba coś przekombinowałeś.
 11. Coś się ruszyło w temacie?
 12. No ja też nie, bo nie kupiłem. Czekam na arcydzieło z AMK.
 13. Za model wszechczasów takiego samolotu trzeba zapłacić i tyle. Jeśli kwoty około 300zł +/-10% to drogo to proponuję zmienić skalę.
 14. Tak sobie teraz myślę czy dwa zbiorniki to nie za dużo gdy weźmiemy pod uwagę udźwig, bo po co latać nonstop z pustym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.