Jump to content

rafik1213

Members
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Interests
  Modelarstwo
 1. no nie wiem tu mam dylemat teraz to już nie wiem na jaki kolor pomalować cz ten alu czy coś innego ??
 2. Cześć prace ruszyły na przód położyłem 1 warstwę na gorę . Przylepiłem tez antenę . Tragiczne wyszło mi dolne malowanie . Ale nie od razu zostaje się mistrzem.
 3. Mam takie pytanko , pierw maluje całość [góra] na najjaśniejszy kolorek a potem ciemne??
 4. Czyli wnęki pomaluje na aluminiowa . Mały up data Pomalowałem 1 warstwą spód modelu farbą olejna mm autentyka. Oraz mam problem przez pomyłkę dolałem do rozcieńczenia zmywacza farb akrylowych , czy farbka będzie się jeszcze nadawała się .
 5. Cześć zakupiłem sobie wczoraj tego spita wiem że on nie odda dobrze oryginału ale każdy model to krok na przód. Zapewne zrobię tamyjia kiedyś .na razie mały in box i delikatna prace przy kabinie .
 6. Ile to ma cm długość i ile szerokość
 7. Ok dzięki a może jeszcze pomożesz z tymi wnękami jakim kolorkiem je pomalować. Ps dzięki za te kleje zakupie revla i ten tymiaja . Mógłbyś podać mi linka do te tamyja bo nie wiem które r to jest tak dokładnie
 8. Tak jaki jest najlepszy klej z igła bo ten z wamodu to już mnie &%$&$ strzela ??
 9. Mały up podczas kąpieli w detergencie odpadało skrzydło kleiłem klejem wamodu z igła polecacie jakiś lepszy klej ??
 10. Prace nadal trwają , model fajniutki szpary zaszpachlowane. Trwają prace przygotowujące do malowania . I pytanie pomocne jakim kolorem pomalować wnęki podwozia.
 11. Malowanie pędzelkiem to już opanowałeś .Model cudo .
 12. Rafik1213 - czy byłbyś tak miły i przetłumaczył na język polski trzy słowa: "łał", "srawtu" i "powdziw"? Łał [Podziw] srawtu [master crawtu] [Podziw]
 13. nie no ja pierdziele polak piękny nie zatkało mnie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.