Jump to content

corran_horn

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 1. Jeśli potrzebujesz monografii napisz na pw coś znajdę
 2. Już to widzę ... X-wing jako Spitfire, A-wing jako Hurricane , B-wing jako Defiant, YT-1300 (Sokół Millenium bez przeróbek) w roli Wellingtona , TIE fighter jako Bf-109 , imperialna kanonierka jako Bf-110 , TIE Bombery jako Do-17...:D http://img.youtube.com/vi/rJzZT0OQ8PY/0.jpg -Czego potrzebujesz by wygrać tę bitwę? -Huuuuu....Dywizjonu X-wingów...Heeeee Imperialna kanonierka? raczej zgodnie z faktami taki zestaw Y-wing jako Defiant - posiadał działka do tyłu jak również nie sprawdzał się za dobrze. B-wing jako Wellington - prawdziwy ciężki bombowiec A-wing jako Spitfire - m
 3. Ciekawa koncepcja polskiego malowania. Co do TIE brakowało mu przede wszystkim osłon... bo co to za statek gdzie pierwsza trafna salwa i zostają atomy...
 4. Ze względu na brak zaintrenia proszę administratorów o usuniecie tematu.
 5. znów post pod postem.... Nity wziąłem z monografii Kagero. Oto efekt mojegop iwerszego starcia z nitowaniem.
 6. Cieszę się że tablica się podoba. Co do nitowania, to plany w monografii nie pokazują go do wersji f3 czy mogę wykorzystać te z wersji F5?
 7. post pod postem ... na dzień dzisiejszy wygląda to tak.
 8. A co z Tamiyowskim kolorem Gray-green(XF-76) jak dla mnie to on jest najwierniejszy. Ale mogę się nie znać
 9. Prace ruszyły, i pytanie do kolegów. Korzystając z monografii znalazłem takie wręgi. Czy mogę je wkleić do modelu, mimo że pochodzą z F6F5?
 10. witam, czy mógłby mi kto rzucić poglądowe zdjęcia tej instalacji odpowietrzenia:) bo skoro pasuje żeby było to dorzucę ją. Zdjęć nie mam jak wrzucić w chwili obecnej ponieważ jestem bez aparatu. Jak tylko dorwę jakiś to się pochwale.
 11. Malowanie dokładnie to. z VF-6 por. Alexandra Varciu. Dziękuję za odpowiedź. Wieczorem wrzucę pierwsze zdjęcia.
 12. Nie będzie to "biała dziewiątka" akurat będzie w malowaniu Felix the hellcat. Zakupiłem zestaw bo i tak planuje jeszcze kilka modeli w tych barwach. Model widziałem, i podziwami kunszt. Mam jedno pytanie. Czy zagłówek pilota może mieć kolor czarny?
 13. Może i fatalna manewrowość, ale jako jedyne potrafiły stawić czoło gwiezdnym niszczycielą. Co do gry to podejrzewam że chodzi Ci o "Eskadrę Łotrów" Rouge Squadron. Fajna gra:) co do expanded universe o ile pamiętam to pojawiają się rzadko w książkach. I Manewrowość sobie chwalą(np Admirał AcKbar) ps. skąd masz model, bo sam poluje na niego:)
 14. kolory to 1) GUNZE C072 Intermediate Blue półmat 2) GUNZE C014 Navy Blue-niebieska morska pómat 3) GUNZE C069 Off White - połysk
 15. Witam, rozpocząłem pracę nad tym modelem, niedługo postaram się zamieścić pierwsze zdjęcia, mam jednak pytanie co do malowania. Czy kupić dedykowany zestaw Gunziego czy korzystać z farb które posiadam. efekt malowania widać na F4-u1 w galerii. Z góry dziękuję za radę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.