Jump to content

corran_horn

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 1. Jeśli potrzebujesz monografii napisz na pw coś znajdę
 2. Już to widzę ... X-wing jako Spitfire, A-wing jako Hurricane , B-wing jako Defiant, YT-1300 (Sokół Millenium bez przeróbek) w roli Wellingtona , TIE fighter jako Bf-109 , imperialna kanonierka jako Bf-110 , TIE Bombery jako Do-17...:D http://img.youtube.com/vi/rJzZT0OQ8PY/0.jpg -Czego potrzebujesz by wygrać tę bitwę? -Huuuuu....Dywizjonu X-wingów...Heeeee Imperialna kanonierka? raczej zgodnie z faktami taki zestaw Y-wing jako Defiant - posiadał działka do tyłu jak również nie sprawdzał się za dobrze. B-wing jako Wellington - prawdziwy ciężki bombowiec A-wing jako Spitfire - myśliwce typu a były znacznie szybsze i lepiej uzbrojone od x-ów X-wing jako Hurricane Co do niemców TIE jako 109 TIE Advanced jako 110 TIE bomber jako DO 17
 3. Ciekawa koncepcja polskiego malowania. Co do TIE brakowało mu przede wszystkim osłon... bo co to za statek gdzie pierwsza trafna salwa i zostają atomy...
 4. Ze względu na brak zaintrenia proszę administratorów o usuniecie tematu.
 5. znów post pod postem.... Nity wziąłem z monografii Kagero. Oto efekt mojegop iwerszego starcia z nitowaniem.
 6. Cieszę się że tablica się podoba. Co do nitowania, to plany w monografii nie pokazują go do wersji f3 czy mogę wykorzystać te z wersji F5?
 7. post pod postem ... na dzień dzisiejszy wygląda to tak.
 8. A co z Tamiyowskim kolorem Gray-green(XF-76) jak dla mnie to on jest najwierniejszy. Ale mogę się nie znać
 9. Prace ruszyły, i pytanie do kolegów. Korzystając z monografii znalazłem takie wręgi. Czy mogę je wkleić do modelu, mimo że pochodzą z F6F5?
 10. witam, czy mógłby mi kto rzucić poglądowe zdjęcia tej instalacji odpowietrzenia:) bo skoro pasuje żeby było to dorzucę ją. Zdjęć nie mam jak wrzucić w chwili obecnej ponieważ jestem bez aparatu. Jak tylko dorwę jakiś to się pochwale.
 11. Malowanie dokładnie to. z VF-6 por. Alexandra Varciu. Dziękuję za odpowiedź. Wieczorem wrzucę pierwsze zdjęcia.
 12. Nie będzie to "biała dziewiątka" akurat będzie w malowaniu Felix the hellcat. Zakupiłem zestaw bo i tak planuje jeszcze kilka modeli w tych barwach. Model widziałem, i podziwami kunszt. Mam jedno pytanie. Czy zagłówek pilota może mieć kolor czarny?
 13. Może i fatalna manewrowość, ale jako jedyne potrafiły stawić czoło gwiezdnym niszczycielą. Co do gry to podejrzewam że chodzi Ci o "Eskadrę Łotrów" Rouge Squadron. Fajna gra:) co do expanded universe o ile pamiętam to pojawiają się rzadko w książkach. I Manewrowość sobie chwalą(np Admirał AcKbar) ps. skąd masz model, bo sam poluje na niego:)
 14. kolory to 1) GUNZE C072 Intermediate Blue półmat 2) GUNZE C014 Navy Blue-niebieska morska pómat 3) GUNZE C069 Off White - połysk
 15. Witam, rozpocząłem pracę nad tym modelem, niedługo postaram się zamieścić pierwsze zdjęcia, mam jednak pytanie co do malowania. Czy kupić dedykowany zestaw Gunziego czy korzystać z farb które posiadam. efekt malowania widać na F4-u1 w galerii. Z góry dziękuję za radę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.