Jump to content

Peter_D

Members
 • Content Count

  553
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Peter_D last won the day on September 4 2019

Peter_D had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Interests
  modelarstwo, psiaki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie chciałem ruszyć mojego Kapitana Dyniaqa i tego samego orka co Ty masz. Wszak ile można na nie patrzeć niepomalowane 😉
 2. Cześć, jeśli nie będziesz miał nic przeciwko, to będę się wzorował na Twoim Dyniaqu i Orku przy próbach pomalowania swoich popiersi Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe.
 3. Z tego co czytałem, to AZModel na chwilę produkował dwie wersje tego modelu. Potem wszystko wróciło do Legato.
 4. Gdyby ktoś był ciekawy co tam w środku kryje zestaw do P-40E w 1:72 od Legato (czyli jakby AZModel) to zapraszam pod link poniżej: https://www.galaxykits.com/non-fiction-kits/curtis-p-40e-warhawk-172-legato/
 5. Tutaj recenzja pierwszego modelu z serii: https://www.galaxykits.com/inbox/cn373-cargo-truck-iron-ore-truck-1200-meng/
 6. Peter_D

  Zakupy... Cz.4

  Ostatni do kompletu:
 7. Peter_D

  Zakupy... Cz.4

  @kubisz Tak, to zdecydowanie mądrzejszy sposób . Kajam się i już nie będę 😉
 8. Peter_D

  Zakupy... Cz.4

  Myślę, że to przez to, że to forum jest takie "złe" i daje taką możliwość. A osobiście, chcę by ktoś do kogo ma sprawę dostał powiadomienie o tym, ze ktoś do niego napisał.
 9. Świetna robota. Może model wygląda jak 1:72 dlatego, że zdjęcia mają tzw. Deep of field czyli część zdjęcia jest rozmyte. Ale robota i tak przednia. Ja bym tego lepiej nie zrobił.
 10. TO ja dorzucę jakiś swój patent, który ładnie zachowywał się przy malowaniu figurki Iron Mana. Podkład złoty, a na to transarent Red. Daje to ładny Candy Red z elementem metalic. Można zawsze pod spód dać srebrny, ale nie wychodzi tak dobrze jak złoty.
 11. Peter_D

  Zakupy... Cz.4

  Generalnie miałe Generalnie miałem tak samo. Gadałem nawet z FP o tym z rok temu. Potem zrobili akcję na Indiegogo ale się nie udało, aż wreszcie jednak się pojawił do wzięcia. Powiedziałem sobie, że drugi raz taka szansa się nie powtórzy więc zacisnąłem zęby i wywaliłem kasiorę 😉 Kalkomanie to ogólnie mogłyby być lepsze bo te do Low-vis są takie sobie 😉 No i osobiście mam zamiar robić wersję Claw 2, która poprzez stateczniki najbardziej do mnie przemawia. Całość będzie składała się na coś takiego: https://www.galaxykits.com/gallery/f-a-37-talon-172-autor-matsu/ Może kiedyś pojawię się z nim na jakimś festiwalu.
 12. Peter_D

  Zakupy... Cz.4

  Hej, też go dostałem o zeszłym tygodniu
 13. Skala 1:12 czyli coś koło 17cm. Jest opisane w artykule.
 14. Już za chwileczkę, już za momencik: https://www.galaxykits.com/news/modele-z-filmu-wedrujaca-ziemia-the-wandering-earth-od-meng/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.