Jump to content

Peter_D

Members
 • Content Count

  603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Peter_D last won the day on September 4 2019

Peter_D had the most liked content!

Community Reputation

21 Excellent

Personal Information

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U-wing jest w 1:144 od nich
 2. Dobra robota. Klej i maluj puki nie masz żony i dzieci 😉
 3. Inbox modelu z filmu Wędrująca Ziemia. Chińska produkcja, Hollywoodzkie zakończenie, ale pojazdy niczego sobie https://www.galaxykits.com/inbox/military-truck-cn171-wandering-earth-egg-scale-meng/
 4. Ot taki latający spodek w bardzo fajnej skali. https://www.galaxykits.com/inbox/haunebu-ii-saucer-1144-pegasus-hobbies/
 5. Mógłby lepiej szykować nowe modele z Gwiezdnych Wojen, bo to im ostatnio nie idzie.
 6. Russłana poproszę dla mnie odłożyć.
 7. Nie chcę już brnąć dalej w ten temat. Najwyraźniej niektórym osobom sposób przedstawienia tematu nie podszedł, trudno. Mam nadzieję, że chociaż przeczytali coś co jest tam napisane, a nie rozwodzili się nad zdjęciami 😉 Wg mnie było tam opisane większość tego co powinien wiedzieć niedzielny odlewacz, który chce zacząć zabawę i nie widziałem sensu opisywania czegoś więcej. Jeśli ktoś się poczuł urażony faktem, że nie było tam informacji "po sznurku i za rączkę" to trudno. Znajdzie wszystko na YouTube i sorki wielkie.
 8. Ok, nie byłem świadom takiego niesamowitego poradnika. Szkoda, że nikt z komentujących przez trzy strony o tym nie wspomniał. Temat by się tak nie rozwlekł. Poproszę więc administrację o całkowite wykasowanie tego tematu. Rzeczywiście, nie ma ma tu miejsca na takie gówno. Drugiej części już nie będę tutaj wstawiał bo nie ma sensu. Ciekaw jestem czy jest tu miejsce na inboxy i recenzje modeli, których w sieci przecież jest milion?
 9. No powiedz, od czego? Szkoda, że nic nie potrafisz. W przeciwny wypadku byłbyś coś wart, ale po komentarzach mogę stwierdzić, że raczej nikłe szanse byś wymyślił co od siebie.
 10. @_OldMan_ czekam na Twoje poradniki, czekam aż przeznaczysz czas by kogoś czegoś nauczyć, zebrać materiały i poskładać wszystko w całość. Wtedy ja zrobię to co Ty, znajdę jakiś głupkowaty filmik i go wkleję, albo powiem, ze to syf co zrobiłeś. Tak, wtedy będę tak niesamowity jak Ty, wtedy pośmiejemy się razem
 11. A jakieś konkrety czy potraficie tylko przeklejać cudze teksty?
 12. Nie wiem czego Ci brakowało w tym artykule do tego by zacząć robić formy. Najwyraźniej nie jest to tekst dla Ciebie.
 13. @_OldMan_gdzie jest napisane, że po jednej? A nawet gdyby po jednej i na oko to i tak wyszłoby super, co nie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.