Jump to content

moralezz

Members
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

moralezz last won the day on December 30 2019

moralezz had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

Personal Information

 • Location
  Koszalin
 • Yahoo
  https://www.flickr.com/photos/144622935@N07
 • Facebook
  https://www.facebook.com/marcin.mora.5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AIR - spożytkuj swoją energię na dalszą mega kreatywną budowę tego modelu, a nie na - zbędną w tym przypadku - jałową dyskusję, w której i tak z góry jesteś skazany porażkę 😉 Trzymam kciuki za dalsze postępy i emocjonujący finisz.
 2. Dzięki. Zestawowe są bardzo fajne, ale te od Eduarda mimo wszystko - świetnie odwzorowana miniatura GRU-7 - zrobią różnice w kokpicie.
 3. Dzięki za odzew. Fajnie, że się podoba. Jeżeli ktoś chce sobie zrobić F-14 - bez dokupowania masy aftermarketów, bawienia się w przeróbki, ładowania szpachli i merytorycznie bliskiego ideałowi - gorąco polecam ten zestaw (mimo ceny oscylującej w granicach 3 stów). Masz rację. Muszę poprawić ten obrys zabrudzeń - problemu nie będzie, bo skrzydła są wsuwane. Miki - dla mnie to najpiękniejsze retro malowanie /high-vis/ Tomcatów ever. Faktycznie - zapomniałem że Flankera skończyłem w styczniu. Podbiłem średnią o 100% :)
 4. Witam. Kończy się rok, więc przydałoby się skończyć jakiś model - żeby tradycji 1 rok - 1 model stało się zadość ;o) Jakoś się udało. Sam zestaw świetny - sklejanie go to sama przyjemność. Do tego merytorycznie niemal idealny. Malowany Tamiya, Gunze, Hataka. Oprócz foteli (Eduard) i rurki Pitota (Master) - wszystko zestaw, z odrobinką swojego wkładu.
 5. Dopiero teraz zauważyłem - malowałem Vallejo Air Russian Colors Su-27 "Flanker" from 80 s to Present
 6. Bardzo fajny model, tylko jest jedno podstawowe ale... Tej wersji tego samolotu Ukraińcy nie posiadają. Nad dyszami bym troszkę popracował, bo wyglądają niestarannie na tle całości.
 7. Trawka tak gdzieś 3mm. Kupiłem dawno temu woreczek i od czasu do czasu uda się gdzieś wykorzystać.
 8. Dzięki za komentarze. Solo - sam zestaw dosyć przyjemny i dość dobrze spasowany. Najwięcej problemów miałem przy łączeniu skrzydeł z kadłubem - trochę musiałem szpachlować. Reszta składała się bardzo przyzwoicie. Największa wada - linie podziału. Większość poprawiałem, część odtwarzałem na nowo. Generalnie - 1:72 to jednak skala nie dla mnie... Jeśli chodzi o zbliżenia - swoje modele fotografuje stałoogniskowym obiektywem 35mm na statywie, więc nie mam specjalnie możliwości zoomowania szczegółów. Nie chcę manewrować ciężkim aparatem przy skończonym modelu. Wszystkie swoje modele prez
 9. Witam. Dawno nic nie skończyłem... Dlatego miał to być szybki eksperymencik w siedemdwa - żeby coś powstało na półkę - a bawiłem się z pół roku. Model malowany Vallejo Air, Hataka, Gunze i Tamiya. Troszkę blaszek Eduarda, trochę własnych przeróbek: Pozdrawiam
 10. Z jakich zestawów to to składane?
 11. Paaanieee - nic wielkiego... Trochę papiru białego i w miarę pogodny dzień
 12. Model powstał w ramach projektu grupowego Tomcatsky Group: "II WŚ w powietrzu Airfix 1/72". Nie kopcie za meteorytykę, bo to zupełnie luźny model na biedronkowy contest. Malowany Gunze i Tamiya. Z dodatków - lufy Mastera, tablica Yahu, wydechy - Quickboost. Kiedyś sobie zrobię takiego w normalnej skali...
 13. Oczywiście pomyłka z mojej strony - H46 z H25...
 14. Jeszcze raz dziękuje za pozytywne komentarze. Sławku - oczywiście. Ostatnio nawet "coś tam coś tam" delikatnie podłubałem Może uda się do końca roku skończyć nawet Dzięki wielkie. Mieszanka kokpitowa to Gunze H25 plus H45 w proporcjach 50/50. Niemal idealnie odwzorowuje kolor z blaszek Eduarda. Tak - tylko wodzidła brakowało Ale je też zrobię Dzięki Wojtuś! Zaraz zaczynam budowę MFa "6715" z kolekcji Archeo Łask ale zaczynam "pękać", bo i tak nie dorównam Właśnie kompletuję farby i mam w związku z tym pytanie - co jest nie tak z kolorem H46 Emerald Green,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.