Jump to content

jaxan

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 1. W imieniu SPM SZCZECIN dziękuje wszystkim modelarzom i zwiedzającym również, za przybycie na naszą skromną imprezkę, zapraszamy za rok, postaramy się przygotować znowu fajne atrakcje i oczywiście integre w HARNASIU skoro się podobało.
 2. tomaszekpoz - 6 -7 X (masz w temacie).
 3. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny, miło było się z wami spotkać i podziwiać wsze prace, oczywiście zapraszamy za rok na Paprykarz 2018. W przyszłym roku postaramy się jeszcze szybciej zrobić zakończenie.
 4. RUSZAMY Z REJESTRACJĄ MODELI. Linki do rejestracji : Festiwal modeli kartonowych Festiwal modeli plastikowych Wystawa konkursowa (Modele Kartonowe) Wystawa konkursowa modeli kartonowych "Wojna zimowa i front wschodni 1939-1945" Regulamin i informacje - TUTAJ Wystawa konkursowa (Modele Plastikowe) Wystaw konkursowa modeli plastikowych o tematyce "Syberyjska zima" Regulamin i informacje - TUTAJ Prosimy o rejestracje elektroniczną, jednak dla opornych. Karta rejestracyjna do pobrania Prosimy poprawnie wypełniać formularze zgłoszeniowe celem uniknięcia późniejszy
 5. RUSZAMY Z REJESTRACJĄ MODELI. Linki do rejestracji : Festiwal modeli kartonowych Festiwal modeli plastikowych Wystawa konkursowa (Modele Kartonowe) Wystawa konkursowa modeli kartonowych "AFRYKA I BASEN MORZA ŚRÓDZIEMNEGO 1940-1945" Regulamin i informacje - TUTAJ Wystawa konkursowa (Modele Plastikowe) Wystaw konkursowa modeli plastikowych o tematyce "AFRYKA" Regulamin i informacje - TUTAJ Prosimy o rejestracje elektroniczną, jednak dla opornych. Karta rejestracyjna do pobrania
 6. Widze że masz parcie na lubliny całkiem jak ja. Statecznik pionowy powinien być też u dołu pocieniony, schodził sie ku dołowi na ostro a nie zaokrąglony.
 7. Niezły finał, te brokuły przemaluj bo brakuje tylko makaronu i będzie ulubiona potrawa Roberta - hehe
 8. Model wyszedł fajnie, tylko numery ci sie nie zgadzają burtowy masz 56-189 a na sterze jest 56-185 ( tak na marginesie kalki to jakas tragedia, Mirage się chyba nigdy nie nauczy robić dobrych modeli ).
 9. Czyli masz starą instrukcje w nowszych wypustach jest juz poprawiona instrukcja i zweryfikowanie koloru.
 10. Dobrze Ci idzie tylko ten jasny kolor, co to jest powinny być 3 odcienie zieleni zresztą w instrukcji masz mały opis odnośnie malowania, schemat malowania z piaskowym, zielonym i brązowym kolorem też jest brany pod uwage ale samoloty jeżeli występowały w takim malowaniu były raczej mało spotykane.
 11. Mój ulubiony temat, będe zaglądał często. Odnośnie malowania, te które zaprezentowałes jest błędne - w instrukcji Mirage jest juz poprawione malowanie, zweryfikuj to sobie. W nowym wydaniu "Polski samolot i barwa 1918-1939" - Tadeusz Królikiewicz, jest to opisane dlaczego takie a nie inne kolory (co prawda nie jest to na 100% pewniak ale wydaje sie że najbardziej prawdopodobne).
 12. Mój ulubiony temat będe często zaglądał. Odnośnie statecznika poziomego to jego obrys jest "lekko zły", można go troche zaokrąglić ale nie przesadzaj, generalnie trzeba by było wystrugać nowy. Mam stare plany z miesięcznika Aero i tam powiedzmy że obrys pasuje ale one są niby złe, te Glassa podobno są wiarygodniejsze aczkolwiek zawierają błedy. Ster kierunku powinien być pocieniony na dole, czyli schodzic sie ku dołowi i zastąp blaszką dzwignie na nim bo orginał jest stanowczo za gruby, Mam gdzies fajne zdjecie tylnej częsci jak onajde to podeśle.
 13. No raczej błędnie trafiłeś, to jakiś model RC a to forum modelarstwa plastikowego.
 14. Widze ze ruszyło z kopyta żebrowanie wnętrza tak trzymaj. Popatrz w te PDF-y co Ci dałem tam w którymś jest zdjecie stanowiska tylnego dolnego strzelca i widać co nieco.
 15. Fajnie się zapowiada, będe podpatrywał walke z tą nierówną materią sam mam jednego rozgrzebanego ale nie mam narazie weny żeby go dokończyć. Możesz sie jeszcze pokusić na odcięcie fragmentu płata, który był składany w pozycji do hangarowania, w blaszce są imitacje zawiasów do niego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.