Jump to content

DARTH

Members
 • Posts

  1,063
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Pyrzyce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam wszystkich. Model niesamowicie przyjemny, docelowo dostanie winietkę lecz chwilowo brak weny. Malowany Vallejo, oleje Abteilung oraz pigmenty MiG. Zapraszam do oglądania.
 2. Jacuś, bo papiur to podstawa ludzkości
 3. W papierach znalazłem że szara bądź ciemno zielona, w z wiązku z rozbieżnościami dałem GreyGreen
 4. Poczyniłem pierwsze kroki w malunkach, kolory są trochę przekłamane bo światło no niczego a i fotograf ze mnie marny. Jak wyschnie biorę się za poprawiactwo.
 5. To teraz czekamy na nowa skale Krzychu-1:1
 6. Zgadzam się- kształt bardzo dobry, zwisy za pałąkami też udane. Moze zrób tak samo drugą wersję mniej pogniecioną, bo w odróżnieniu od Bazylmsa uważam, ze te zagnieceniom drobne mogą się uwydatnić. Plandek trochę wyprasowałem Papier lub chusteczka moczona w wodzie z wikolem. Atak to teraz wygląda, raczej nie będę nic zmieniał, choć wcześniej też taki miałem plan
 7. Tymczasem pogrzebałem trochę nad plandeką, jest to oczywiście surowizna przede mną jeszcze wykończenie i ewentuela poprawki.
 8. Krzysiek działasz jak mała Manufaktura hehe
 9. Masz jakieś zdjęcia? bo ja jedynie widziałem z tymi filtrami które zamierzałem zrobić, a nie chciał bym popełnić gafy Tu masz fotki filtrów, ukł zasilania w paliwo oraz przewody wodne, przed modernizacją Zdjęcia z nowymi filtrami są w linkach które podał Greif więc możesz porównać sobie.
 10. Dzięki za fociszcza, podorabiam jeszcze duperelek, a fotek nigdy za wiele Te "kable" po prawej str. silnika to przewody paliwowe (pamiętajmy że to diesel) ale faktycznie pod nimi powinny iść jeszcze cieniutkie druciki, spróbuję dorobić ale teraz już będzie ciężko. Co do filtrów Zvezda ich nie upraszczała, po prostu silnik który robisz ma inne filtry oraz układ chłodzenia( dokładnie rzecz biorżc główny przewód wodny idzie w lewej górnej części silnika, u mnie nad silnikiem). Nie pamiętam już w tej chwili ale twoje filtry to powojenna modyfikacja, mogę się mylić, alele na pewno późniejsza. A ja lepię to-
 11. Koła faktycznie dupy nie urywają, ale ich montaż z trzech kawałków to już przeginka, co tam do silnika bys jeszcze dał? No widzisz Sebastian nie pamiętałem co to, poprawi się, dzieki
 12. Budowa powoli dobiega końca, pozostało jeszcze trochę duperelni oraz plandeka, zastanawiam się też nad driverem ale to wyjdzie potem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.