Jump to content

Abominus

Members
 • Content Count

  269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

Personal Information

 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to powiedział mój znajomy "I to jest klasa klejenia!!!" Pięknie wyszedł!
 2. Japońskie bombery mają rzeczywiście coś w sobie. Również mi Betty zawsze się podobał. Szkoda tylko, że zazwyczaj palił się z samurajami na pokładzie jak pochodnia. Nie wiem czemu jeszcze nie mam go w kolekcji. Samo wykonanie modelu podoba się moim oczom. Pytanie tylko jeśli chodzi o obicia czy może ubytki w farbie na górnych powerzchniach, to czemu one tworzą takie jakby paski. No chyba, że oryginał tak miał i korzystałeś z jakiejś dokumentacji fotograficznej. Dolne powierzchnie jak dla mnie "za czyste" w porównaniu do góry. Ja bym tam co nie co pobrudził. Banzai!
 3. Moja krytyka uderzy bardziej w fotki, raz że za mało (mógłbyś pokazać też dolne powierzchnie) to dwa jak już tu napisano prześwietlone deczko. Wykonanie modelu ..choć myśliwca zdaje się być wykonane "bombowo" czyli ode mnie na plus.
 4. Ja wiem, że ruskie to takie trochę flejtuchy były ale nawet na oryginalnych zdjęciach nie widać aby ten egzemplarz był jakoś drastycznie "dojechany". Muszę powiedzieć, że model nie jest idealnie czysty, zwłaszcza na dolnej powierzchni.
 5. Bierz następnym razem, bo sklejalność jest bezproblemowa. Sam się składa praktycznie. Bynajmniej ja na taki egzemplarz trafiłem. Czysta przyjemność Na schemacie linka jest, na zdjęciach faktycznie nie ma. Mam jeszcze jedno zdjęcie tej maszyny i też nie zauważyłem tej linki. Cóż, zawsze można linkę "dołożyć" choć uważam, że bez niej model jakoś wizualnie nie traci na odbiorze.
 6. Witam grono maniax!!! Wracam po dłuższej nieobecności spowodowanej życiowymi zawirowaniami! Atakuję tym razem za pomocą sowieckiej myśli technicznej, która wyszła ruskim w czasach Wtoroj Mirowoj Wojny chyba najlepiej z pośród wszystkich fighterów jakie zaprojektowano z czerwoną gwiazdą. Zestaw to oczywiście przepak ze Zvezdy z tych "samoskładalnych i przyjemnych w budowie", wzbogacony o kolorową instrukcję. Faktycznie, miło się pracowało nad tym modelem w porze ciepłej (budowa jakoś wiosna/lato tego roku). Niezadowolony jestem z jakości kalek. Poza tym lekkie zabawy z weathering
 7. Ale kawał modelu. Robi wrażenie. Taka sowiecka pseudo "Latająca Forteca".
 8. To jeszcze ja dołożę swoje. Włoskie maszyny, może nie tak popularne ale jednak mają coś w sobie :)Piękny Veltro !
 9. Akurat robię identycznego tylko w 1/72 Będę stale zaglądał na warsztat;)
 10. Arek to TY? w końcu się odważyłeś zawitać na forum. I dobrze bo sporo od reszty chłopaków można zyskać pomocy. Mustang jak najbardziej OK. Zacznij się bawić z washem przy kolejnych modelach a efekt będzie natychmiastowy. Pozdrawiam. Czołgiem!!
 11. Abominus

  He 111 1/48

  No modelik pierwsza klasa. Na perfekt Nie wiem tylko czy kolor bomb jest odpowiedni? Ogólnie prezentuje się świetnei. Dodałbym jeszcze swastę na statecznik.
 12. Myśle, że to chyba zależy właśnie od chemii jakiej się używa. Na innych modelach nadmiar washa schodził bez problemu.
 13. Pierw lakier błyszczący (w tym wypadku był to Pronto do paneli podłogowych) i jak już wysechł to na to wash.
 14. 1. No czarny z Vallejo i do tego akrylowy. Nie wiem właśnie czy ścierać od razu po nałożeniu czy troszkę odczekać po zapuszczeniu linii. Zawsze daję na lakier błyszczący. 2. Również jestem fanatykiem tego typu prezentowania modeli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.