Jump to content

Xmen

Members
 • Content Count

  560
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Xmen last won the day on April 5

Xmen had the most liked content!

Community Reputation

57 Excellent

Personal Information

 • Location
  Rawicz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodziło o te kafelki.Model to stare Zero Hasegawy do testów.
 2. Na Modelforum u braci Czechów jest relacja z budowy i dyskusja na 6 stron
 3. Dawno nic nie pisałem ale że prace lekko ruszyły do przodu i przymierzam się do malowania mała prośba.Zrobiłem małą próbę na złomie i tak to wyszło.Proszę o opinie.
 4. Fajny latawiec.Ta pajęczyna robi wrażenie.Pogratulować
 5. Bardzo ładny model wyszedł.Podoba się.
 6. Ładniutki jest.Tak mi się spodobał że zacząłem swojego.
 7. Dzięki Panowie za pozytywny odbiór modelu.Powstawał w bólach,kilkukrotnie zmieniała się koncepcja malowania tak że cieszy miłe przyjęcie. Jeszcze tylko siedem modeli i kolekcję myśliwców armii będzie można zakończyć.
 8. Tyle tylko że Eduard nie robi wczesnych wersji tylko od A 5 w górę a szkoda.Warsztat z Messerem będę śledził bo u mnie czeka całe stadko.
 9. Lufy zestawowe Klosz też mi się nie podoba Sword dał pancerną imitację szkła.Co do tego pierścienia na osłonie to jest tak zrobione specjalnie.Takie krawędzie chciałem uzyskać.Malowanie śmigła pozwoliłem sobie pożyczyć z warsztatu Ki 61 na sąsiednim forum.
 10. Przedstawiam następny wyrób moich dwóch lewych łapek.Model firmy Sword zrobiony prosto z pudła.Zmienione tylko kalki z oznaczeniem na stateczniku reszta malowana.Model przedstawia prawdopodobnie samolot z 85 Sentai.Na stateczniku goło osobiste pilota "płynąca chryzantema".Pilot Sgt.Tadashi Kikukawa który zginął na Suichuan 12 lutego 1944.Malowanie oparte na zdjęciu z książki Ki 44 Aces Ospreya. Wiem że dla niektórych za mało styrany i odrapany ale tak ma być.
 11. Nie musisz się śpieszyć.Impreza odwołana.
 12. Sprzedam 6 farb Xtracolor.Kupione dawno temu i używane sporadycznie .Nie wiem ile jest zawartości bo nie chcę ich otwierać.Najmniej będzie na pewno jasnoszarej. Jedna nie była otwierana.Cena za zestaw to 30zł.Przesyłka wliczona w cenę. Numery farb:X105,X110,X114,X116,X137,X141
 13. Dlaczego wstyd.Większość z tutaj się udzielających zaczynała od takich aero.Starsi pewnie pamiętają jeszcze takie wynalazki jak ruski aerograf A 2. AD7790 : -zalety : tani -wady : ciężko doczyścić komorę : niby trzy dysze w zestawie ale po zmianie dyszy rzadko kiedy farba leci prosto.Trzeba kombinować. H&S Evoliution -zalety. : lekki : łatwo dostępne i w miarę tanie części : możliwość "tuningu" (części od Infinity) -wady :brak dodatkowej regulacji powietrza PS -270 -zalety :precyzja wykonania :łatwość czyszczenia :praca spustu (bardziej płynna niż w Evo) : dodatkowa regulacja powietrza -wady :duży stały zbiornik I to by było na tyle.Miałem jeszcze dwa Azteki ale się nie wypowiadam
 14. Adler AD7790,H&S Evolution,Procon Boy PS-270.
 15. Co to to nie.Nie ma szans.Aż tak odważny nie jestem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.