Jump to content

Xmen

Members
 • Content Count

  1,569
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Xmen last won the day on February 8

Xmen had the most liked content!

Community Reputation

563 Excellent

Personal Information

 • Location
  Rawicz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładnie wyszedł.Bardzo rzadko pokazywany "ptaszek". Jak zobaczyłem to zdjęcie wspólnie ze"śledziem" to zaraz przyszło mi na myśl że pora na takie samo zdjęcie holenderskiego " śledzia" razem z P-3C Orion w barwach Koninklijke Marine.
 2. Nie można też zapominać o tym że "szalonym cynglom" łatwiej było rozpoznać swoich.
 3. Już był jeden taki co mówił że to choroba lekką i przyjemna.Szkoda że mnie nie widział w połowie listopada. Następny w kolejce do galerii po Mustangu bo już chyba dużo nie brakuje do finału? Choć Harriera którego zrobił Moses ciężko będzie przebić.
 4. Ładny. Zapomniałem dodać że do "Projekt P" się nie łapie bo ma F z przodu.
 5. Modelarzy może i nie.Ja się bardziej uważam za montażystę części prosto z pudełka (nienawidzę słowa sklejacz). Dzięki za miłe słowa.Mam nadzieję że jeszcze kiedyś coś pokażę na forum.
 6. Powoli do przodu.Nikt od razu warsztatu nie zbudował.Klej kup Extra Thin lub inny tzw"szybki". Aerograf to nie musi być odrazu niewiadomo jaki sprzęt ale jak nie ma warunków to nic na siłę. Najważniejsza zasada to bez pośpiechu.Trzeba dać wyschnąć klejowi,farbie i lakierowi.Przy wyborze modelu warto poczytać opinie lub zapytać.Szkoda czasu i pieniędzy na kiepskie modele.
 7. Fajnie to wygląda. Dużo materiałów o Polskich B-25 jest w MiniReplice.
 8. Forum modelarskie to nie jest miejsce by o tym pisać.I tak za dużo napisałem.
 9. Oj tak.Już myślałem że się nie wywinę od kostuchy.Cały listopad przechorowałem ale do teraz odczuwam skutki.
 10. Nie chciałem kolegi urazić. Piszę na szybko telefonem w pracy. Dlatego cały czas wierzę że coś kiedyś kolega pokaże.Bez pośpiechu.
 11. Dlaczego?Cały czas mam nadzieję że kolega "Wujek Alice" zaszczyci nas prezentacją swojej twórczości. Choć jak sam napisał nie widzi takiej potrzeby.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.