Jump to content

rudy0007

Members
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rudy0007 last won the day on October 21 2019

rudy0007 had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

About rudy0007

Personal Information

 • Location
  Piła

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obserwuję sobie tę relację od początku... Wszystko mi się do tej pory podobało. Do tej, bo to brudzenie jakoś do mnie nie przemawia. Bardziej wygląda jak poplamiony Czekam na efekty
 2. Mi się podoba, wyszło bardzo fajnie, zważywszy jego nie za duże gabaryty. Dobrze wiedzieć, że nie ma z nim żadnych problemów, w przyszłości przyda się ta wskazówka
 3. Solo, mam jeszcze kilka pudełek z F-16 od Academy. Mam nawet konwersję by zrobić z niego izraelskiego SUFA. Revella nie miałem nigdy w rekach więc nie porównam. Jest za to, według mnie, ładniejszy od Hasegawy. Nie planowałem do niego kupować dodatków, aczkolwiek zastanawiam się nad tą dyszą, fotelem i drabinką, jeżeli zdecyduję się zrobić go z otwartą kabiną. Czy da się natomiast zrobić z niego polskiego F-16... Jeżeli byłyby to bardzo drobne różnice, to akurat mi by to nie przeszkadzało i takiego bym z tego zestawu zrobił ;)
 4. I właśnie się okaże czy jakiś czas temu nie przepłaciłem
 5. Dobry dzień. Długo zastanawiałem się nad tym co wybrać na kolejny warsztat, tak pomiędzy tymi które gdzieś tam się tworzą, ale taki z którym mógłbym się podzielić tu na forum. Wyboru dokonała moja druga połówka i jak to u kobiet bywa najczęściej, podobały się jej kolory. Sam model chodził mi po głowie jakiś czas temu. Malowanie Sił Powietrznych Republiki Korei, prócz wszystkich agrressorów wydaje się ciekawsze niż typowy amerykański F-16. Sam model według mnie bardzo dobry jeśli chodzi o szczegóły, ładne linie podziału, nity, uzbrojenie, kabina. Jedynym minusem, w porównaniu do reszty, to wnęki podwozia, wydają się zbyt ubogie jak i sama dysza silnika. Ostatecznie na tle całości nie powinno rzucać się to jakoś w oczy. No i plastik, taki jakby chropowaty, ale też nie wszędzie. Może to kwestia już zużytych form... Pierwsze elementy już powycinane, kilka miejsc trzeba podszpachlować po wypychaczach. cdn.
 6. Faktycznie kozacko wygląda w locie na taj podstawce! Ode mnie dodatkowy plus za uzbrojenie 👍
 7. Oczywiście, że tak, podobno jakość jest najważniejsza Co do kwestii merytorycznych i historycznych... Bardzo dobrze, że są osoby, które będą dążyć w tym kierunki, dla siebie samych i przy okazji innych. Ja póki co będę zaliczał się do tej trzeciej grupy, czyli tych którzy nie będą brnąć ani wnikać w takowe szczegóły. Chociażby dlatego, że w przypadku tego śmigłowca, czytając na szybko, zbudowano ponad 700 sztuk... Co, który, jak, gdzie, kiedy... czy oby na pewno ten spośród tych wszystkich... zdecydowanie nie dla mnie Nie zmienia to faktu, że poczytania z tym modelem bardzo mi się podobają i coraz bardziej przekonują do tego, żeby samemu coś ze śmigłem wyciągnąć na warsztat
 8. Pasek gruby czy cienki... co za różnica skoro widać że były takie i takie Ja z pewnością pomalowałbym płozy na czerwono
 9. rudy0007

  Allegro Lokalnie

  Korzystałem i ja w roli kupującego, licytującego. Najlepsze w tym wszystkim że nie można meilowo skontaktować się ze sprzedającym, tylko jak gdyby pod ofertą. Sama zaś licytacja trwała dłużej niż pokazywał zegar. W moim przypadku licytowałem przedmiot z kimś jeszcze, było zainteresowanie, to po zakończonym czasie licytacji zostawał od przedłużony o kolejne minuty (chyba 4) i tak ze trzy razy, pomimo tego, że moja kwota była kwotą podaną jaka ostatnia.
 10. Jak w ogóle sam zestaw tej Hasegawy? Znośny czy z problemami?
 11. Od początku w ogólnym założeniu miał być zrobiony szybko i czystko. Z tym szybko to nie wyszło tak do końca, bo chwilę to trwało, a sam samolot prototypowy, więc nie miał okazji ani czasu się wybrudzić Same zdjęcia może jeszcze nie doskonałe, ale zapewne lepsze od tych które robiłem sam. Wyglądały one ta:
 12. Co prawda to prawda. Zrobiłem go żeby zwolnić w pudle miejsce na inny Wygląda tak może przez kolorystykę, z wypuszczonym podwoziem, jak dla mnie, wygląda sztucznie.
 13. Fajny! Widziałem już wcześniej na fb. Z tych zapowiedzi czekam na zdecydowanie na F-100
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.