Jump to content

lukasz.tur

Members
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  EPDE/EPWA
 1. Aż na toczonej mi nie zależy. Interesowała mnie wersja budżetowa.
 2. Witam Państwa! Ostatnio zauważyłem, że jakimś cudem ułamała się rurka pitota w moim MiG29UB. Problem w tym, że nie mogę jej znaleźć (podejrzewam, że to moja małżonka doprowadził do tego stanu rzeczy). Czy ktoś z Was ma może koncepcje jak takową wykonać lub ma na zbyciu lub planuje kupić z Airesa? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
 3. Ok. Dzięki za podpowiedzi. Chyba zdecyduję się na F-16 w malowaniu holenderskim lub belgijskim. Pozdrawiam,
 4. Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie w modelarstwie. Chciałbym zasięgnąć opinii o tych 3 modelach w produkcji ITALERI w skali 1:48. F-16 jednomiejscowa (Holenderska) wygląda nieźle jako in-box na stronie mojehobby. Wydaje się że jakość/cena wypada nieźle. Prośba o podpowiedź co z 2 pozostałymi? Z góry dziękuję.
 5. Zadzwonię albo napiszę w piątek o ile nr się nie zmienił. A tak na drugim marginesie to nie wiesz jak tam AUP na piątek? Pewnie kilka puszczyków i 2 iskierki. Szkoda, że w B-C iskrach się posypało... Ok, nie zaśmiecam już Ci wątku. pozdrawiam, Łukasz
 6. lukasz.tur

  MiG-21

  Witam po dłuższej przerwie! Piękna kontynuacja o SZYBKIM! Pozdrawiam, Łukasz
 7. Może byś zdradził gdzie to. Albo chociaż współrzędne...
 8. Wiem, lecz kiedyś gadałem z jednym spotterem i opowiadał, że są fajne miejsca skąd można przy płocie zrobić ciekawe foto.
 9. Ja się pozwolę dołączyć do tematu tym bardziej że już dawno się na forum nie udzielałem. Na początek muszę pogratulować bardzo pięknych fotografii! Po drugie jak się dostać na EPMM lub gdy to w danej chwili niemożliwe, skąd w Mińsku robić foto? Może to dziwne ale prawie nigdy nie miałem możliwości się tam znaleźć.
 10. Witam, podłącze się do tematu. Podziwiam, że mimo złych opini na temat krewniaków SU-27 zvezdy podjąłeś się walki. Miałem SU-30KN. Ciężki kawałek plastiku do obrobienia. Do dzis jest niedokończony i leży praktycznie sam kadłub ze sterami. Aby skrzydła i stateczniki leżały w planach, trzeba je tu i tam przyciąć. Wypukłości lepiej zeszlifować i lekko przeryć OLFĄ. Najważniejsze aby geometria się zgadzała. Pozdrawiam i życze cierpliwości.
 11. lukasz.tur

  MiG-21

  Dawno mnie tu nie było więc pomyślalem, że dorzucę coś od siebie. Ten machometr to jak widać akurat od iskierki. Gdzieś miałem jeszcze wskaźnik ciśnienia komór silnika ale nie mogę znaleść. Jak by dobrze poszukać to pewnie wygrzebałbym spado ale bez mechanizmu i linek. Kiedyś oferowano mi zbiornik paliwa ale nie miałem jak go przywieść. Teraz wziołbym nawet taxi.
 12. Tylko jak to wydrukować i skąd wziąć papier transparentny? Piękna robota
 13. Wypadało by porównać z jakimś zdjęciem oryginału. Może były jakieś wyjątki... Sam model bardzo mi się podoba choć jakiś trochę dziwny kolor washa. Niebardzo mi on pasuje albo to dlatego, żę się naoglądałem głównie aluminiowych SZYBKICH.
 14. H127 czyli light ghost gray jest ok. na pewno będzie wyglądał trochę dziwnie ale jak dasz wash'a to będzie ok. Pooglądaj fotki. Przejedź się do Muzeum Wojska Polskiego na Czerniakowie. Tam chyba stoi 23.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.