Jump to content

emeryt

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  modelarstwo
 • Occupation
  Sklep Modelarski z Inowrocławia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam-Chętnie kupię kalkomanie na model smiglowca Eurocopter EC-135 Lotniczego Polskiego Pogotowia Ratunkowego.Skala 1/72. mail jsmodel317@gmail.com Pozdrawiam.
 2. Mam takiego samego-drogi diabelnie,ale kupiłem go bo dobrze pamiętam jak holowały haubico -armaty 152mm kolumna jechała może 7km/h. w czasie wojny holowały ciężkie działa ale w wersji bez kabiny.Pozdrawiam.
 3. Witam-w/g mojego skromnego zdania to najlepszy kolor WP zrobiła chyba już nieistniejąca firma z Kielc,farby o nazwie "ASTRA" numer 325 pod aerek bardzo dobre,malowałem nimi mój zywiczny T55,przetestowałem sporo farb nie będe tu wymieniał,żeby nie zanudzać.Pozdrawiam-Janusz.
 4. emeryt

  Kuter rakietowy

  Witam-poszukuję planów niemieckich kutrów rakietowych typu-143-dodam bardzo poszukuję-Pozdrawiam.
 5. Witam-a czy możesz zrobic odznakę,mechanika lotniczego, biore trzy + 210,215-pozdrawiam-Janusz.
 6. Pracowałem na PF-bylo to w latach zamierzchłych-kabina była szara wnęki też-nadmienie że byłem osprzetowcem tzn/przyrządy i elektro.pozdrawiam.
 7. Witam-jestem za RA 5C,jeden z ładniejszych samolotów made in USA,a do tego stosunkowo rzadko spotykany.Pozdrawiam-były mechanik s-tu MiG-21.
 8. AD-"letalin" bo modelarstwa niema się nigdy dość,nie chcę tu ujawniać ile lat tkwię w tym nałogu,.PozdrawiaM
 9. Witam-ja akurat preferuję 1:72,ale ten model co robisz toż to cacko,a i jeszcze ten "bajer" z klamerką,patrzyłem i myślałem że najtrudniejsze do wynalezienia są rzeczy proste-no nic tylko pogratulować.Pozdrawiam serdecznie-Janusz.
 10. emeryt

  Mig29

  Ad Grześ-coś u ciebie słabo z polszczyzną,po drugie mogę założyć nowy temat nie pasuje nie otwieraj.panowie dyskutanci.resztę takich durnot będę zgłaszał,powinno dotrzeć.
 11. emeryt

  Mig29

  Witam mam takie oto pytanie: pierwsze -spotkalem zdjęcia 29ego na których widać że malowanie wlotów powietrza ma inny kolor od szarego stosowanego do tej pory nie wiem czy to nie jest przeklamanie kolorów,czy rzeczywista barwa.Pozdrawiam.
 12. Witam-chodzi mi o tą(ę) belkę która jest podwieszana bezpośrednio do skrzyła,a dopiero do niej ta "właściwa". Pozdrawiam.
 13. Witam-dzięki za zdjęcia-zaraz zacznę przekuwać to w produkt-a tak nawiasem za moich czasów to byly tylko UB-16x57,nadzwigałem sie ich jak diabli-pozdrawiam.
 14. Dziękuję mój jest w 1:72 wyrzutnie sobie odlałem,brakowało belek .Pozdrawiam.
 15. Witam-poszukuję zdjęć belki BD3-UMK2A-Zamierzam podwiesić pod mojego MiGa 29 wyrzutnie B-8M.Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.