Jump to content

jakub659

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łomża
 • Interests
  modelarstwo
 1. Wiem chyba nie ma takiego samolotu żeby go łatwo skleić i właśnie zamierzam kupić ten model z aerkiem może uda się na niego przestawić z pędzelka (chyba jednak kupie przed tym latającą fortecę).
 2. Całkiem niezły model ale bardzo nie typowe malowanie.
 3. No jak na pierwszy model samolotu to nieźle.
 4. Gościu dzięki za pokazanie tego modelu bo na początek myślałem że to kolejne dziwadło z airfixu jednak go sobie kupie. Oczywiście po bombowcu dalekiego zasięgu Fw 200 Condor(nie tylko Hitler nim latał)
 5. Przyznaje że naprawdę się postarałeś zresztą też lubię Lancastery.
 6. No właśnie wczoraj skleiłem heinkla H-6 i mi się spodobał (mój pierwszy bombowiec) i właśnie nie wiem malować go na Stalingrad (zima) czy typowy kolor w Bitwie o Anglię prosiłbym o pomoc.
 7. No przyznaje to jeden z najlepszych modeli airfixu, ale i tak dużo modeli jest tylko do wyrzucenia z resztą kalki ładne nie tak jak z Academy (niektóre) że trzeba kalki wywalić na śmietnik.
 8. Panthera dobrze pomalowana przypomina mi model z czołgów świata (inna kolorystyka) który posiada mój kolega (ma wszystkie pojazdy z tej gazetki kolekcjonerskiej) zauważyłem że jedna z kalkomanii jest trochę odczepiona, więc lepiej poprawić.
 9. Model dobrze wykonany. Niestety tylko pomyłka producenta z gąsienicami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.