Jump to content

vorenus

Members
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wejherowo/Gdańsk
 1. Dobierałem jakieś kolory a robiłem za pomocą gąbeczki od części komputerowych ( taka ciemna) . To mój model w 3d pokazuje bo chyba nikt nie klikał w linka który podałem w poprzednim poście i ponawiam pytanie o jakieś materiały : [/img]
 2. Witam mam nadzieję że nikt tutaj nie złapie nerwa że to tutaj daję . Kontynuuję prace nad modelem tym razem robię go w 3D , i prośba jeśli ktoś ma jakieś materiały zdjęcia cokolwiek co pomogło by mi odtwożyć jak najdokładniej wnętrze ( przedział kierowcy i komore silnikową to podsyłajcie ) Podaje link do relacji na forum 3d nie jest to konkurencyjne więc chyba nie będzie zgrzytów jeśli tak to usunę . http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=74807
 3. Fajnie to idzie , te elementy nie za cienkie trochę ? , może takie ujęcie tylko ?.
 4. Jakaś cisza na froncie ostatnio .
 5. Bardzo fajnie to wychodzi aż mnie korci żeby takiego kupić i podpatrzeć .
 6. Klejenie modelu w zasadzie na ukończeniu jeszcze kilka drobnych poprawek może jakieś zabrudzenia , zacieki no i wymiana gąski ;) . Dla porównania stan za nim się za niego zabrałem i jak wygląda teraz :
 7. Dorobiłem od nowa brakujące rury filtrów i ich mocowania .
 8. Jednak poprawiam te obicia przy najmniej w nie których miejscach .
 9. Coś takiego : Ja użyłem szpachlówki Revell Plasto ale można próbować z inną .
 10. Może przemalować jeszcze raz całą wieżę reszta czołgu chyba może być ?.
 11. Trochę mnie poniosło z obiciami na wieży :/ , spróbuje poprawić coś , co do używania gąbeczki kiedyś z tym walczyłem , http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=19823&start=15 ale pędzlem można uzyskać większą kontrolą nad tym , muszę to do szlifować mam nadzieję że następnym razem mi pójdzie lepiej.
 12. Bardzo fajna relacja może też kiedyś sobie sprawię takim modelik oczywiście przerobiony twoim sposobem .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.