Jump to content

Pancho

Members
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Solec Kujawski
 • Interests
  modelarstwo
 • Occupation
  tech.mechanik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupię w rozsądnych pieniążkach, najlepiej zestaw Big Eda lub same klapy i kokpit.
 2. Kochani, kupię ruska w normalnych pieniążkach, fota z neta.
 3. Strasnie podobuje mi się ten cołk, eeeeeeeeeeeeee masolot A tak na poważnie - kawał dobrej roboty Coby mi się tak chciało, jak mi się nie chce To co teraz - Sabre? - od lutego pensja chyba już była
 4. Piękny - masz się czym pochwalić
 5. No to ja pierwszy - proszę mi tu zaraz powiedzieć Panie dziejaszku jakimi farbami Yaczek jest pomalowany, chodzi mi o o odpowiedniki AMT. Mam farbki Agamy, ale wydają mi się za ciemne. Poza tym bardzo mi się podoba.
 6. Spróbuj zrobić tak jak mówisz (śruciny ołowiane ze sklepu wędkarskiego) , ale zawsze możesz użyć kawałek lustra, coby wyeksponować spód. I tak ja Solo gada - teraz na warsztat Sabre - ale już!
 7. No właśnie "widać" - możesz być dumny z własnego dzieła. Jeśli siada on na ogon, to zrób mu jakąś podstawkę i przyklej do podłoża i będzie git. To zrób scenkę Mig vs F 86
 8. Wow, dla mnie rewelacja. Bardzo mi się podoba. Niczego nie komentowałem wcześniej, ale obserwuję od początku i uczę się. Mam zastój weny, nic mi się nie chce, ale patrząc na Twoje wyczyny chyba się przemogę (tym bardziej, że "szkodnik" ma ferie) Tym bardziej, że "za dzieciaka" takowe latały mi przed oknem i nad głową w Bydgoszczy.
 9. Ooooo, chętnie popatrzę i trzymam
 10. Aleś kotleta odgrzał Galeria wisi od grudnia viewtopic.php?f=64&t=41271 ale dziękuję za wpis.
 11. A dziękuję, a kontrola zazwyczaj przysypia czasami coś zerknie No i właśnie o o chodzi,jedno oko zawsze czuwa kontrola musi być - a reszta na prawdę super
 12. No to działamy dalej - podwozie schowane: Kadłub zamknięty i próby oklejania ogona folią, na skrzydle też już niektóre panele wypełnione. Zaznaczam, że nie planuję oklejać modelu całego. Reszta będzie malowana.
 13. Ładny - mam takiego samego i też z tej samej edycji.
 14. Dzisiaj powstał dziubek Jutro dupka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.