Jump to content

TransTech

Members
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Dawno nic wam nie pokazywałem. Tutaj stare fotki jeszcze z września od tamtej pory nic nie robiłem, a zabiorę się niebawem za dalsze prace. A Tak łóżko obłożyłem, lecz po zimie wszystko spleśniało bo zostawiłem na warsztacie.
 2. Kurde.. Eleganckie te volvo.
 3. 2 podejście malowania tym razem wygląda to o wiele lepiej, Teraz muszę wyciąć małe szablony "Remmers" "Muntendam". W tylnej ściance trzeba zabudować te okienka i wyciąć te frezy na łóżko. Na razie klosze nie są przyklejone bo później będzie trzeba je przycytrynować :P
 4. Ogólnie nie mam jak się dowidzieć jaki kolor ma silnik tej scanii, strzeliłem że zielony bo przypadł mi do gustu.
 5. Zapowiadała... do czasu gdy pomalowałem ją niepotrzebnie bezbarwnym lakierem, a po godzinie nakleiłem na kabinę taśmę, po odklejeniu na kabinie został jakiś syf który wyglądał jak by lakier się rozmazał i zostawił na kabinie skazy przez co cała kabina musiała iść do DOT 3. Przy okazji zrobiłem chwyty w masce i między czasie pomalowałem zderzak. Mam pytanie dotyczące cytrynek. Konkretnie chodzi mi o klosze koloru żółtego czy bardziej podchodzącego do pomarańczy. Teraz proszę o jakieś sugestie jak to zrobić? Przy zderzaku myślałem że mnie coś trafi
 6. Kolejny dzień do przodu. Dzisiaj bawiłem się w brudzenie silnika smarami i innymi substancjami znajdującymi się na silniku, . Użyłem do tego oleju do silnika, tawotu i pasteli. Najpierw korpus silnika nasączyłem olejem, tawot wtarłem w miejsca tam gdzie najczęściej zbiera się syf. Następnie wymazałem silnik pastelom i wcierałem to wszystko patyczkami do higienicznymi, i delikatnie ścierałem pędzlem z twardym włosiem. Jak na moje oko jakoś to wygląda. Gdzieś mi się rozmazały białe paski na jednym błotniku, tylko nie wiem jak i kiedy, może za szybko bez barwny lakier p
 7. Miska olejowa nie jest czasem założona odwrotnie czy tak ma być?
 8. Cześć, ostatnio trochę ruszyłem z kopyta, Prawie kończę HDS, ramę i kabinę, chociaż przy ramie to jeszcze jeszcze sporo drobiazgów dojdzie. Na kabinę pójdzie jeszcze jedna warstwa, na HDS chyba starczy, albo może jeszcze z raz psiknę. A teraz mam do was pytanie jak zrobić kalkę lub jakieś naklejki, ponieważ jak drukuje drukarką na kalce to obraz na czarnym przedmiocie z kalki jest nie widoczny. Może polecacie jakiś inny papier na takie rzeczy, bo chcę zrobić naklejki na HDS, czy tam wydruk na kalce.
 9. Z góry prosił bym moderacje o połączenie postów powyżej żeby nie było double. A dziś przedstawię kilka zdjęć z kabiny. Tutaj wyciąłem uszczelkę na tylną szybę. Kabina po pierwszej warstwie. No i powolne prace z HDS-em. Siłowniki jeszcze bez podkładu i uchwytów.
 10. Witam! Myślę że po dzisiejszej aktualizacji już nie będę musiał pisać double. Dziś przyznam że nie próżnowałem, zasuwałem od 10:00 do teraz. Mam nadzieje że te 10 godzin harówki pokaże swoje efekty Gdyż sporo poczyniłem więc nie będę wymieniał co zrobiłem tylko pokaże ;)
 11. Dzisiaj porobiłem trochę przez godzinkę.
 12. No niestety mały refresh, szkoda że temat cichy :P. I kilka obiecanych fotek.
 13. Dziś sporo zrobiłem, ale niestety zdążyłem zrobić jedną fotkę i baterię mi padły. Mogę już powiedzieć że uchwyty na kabinę są już zrobione zdjęcie pokazuje uchwyty i druty. Druty już ogarnąłem na porządne bolce i powinno być elegancko, jak jutro kupię baterię to zobaczycie więcej. A co do żurawia to przy następnej turze będę się za niego brał.
 14. O ładne kołpaki, teraz czekamy jak będzie wyglądać buda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.