Jump to content

sir.michal

Members
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  modele,asg.
 • Occupation
  uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki Panowie Zdjęcia całości pojawią się po zakończeniu sezony modelarskiego. Jak poprzyklejam antenki i wtedy będę mógł spokojnie powiedzieć że skończyłem. Myślę , że za góra tydzień będzie w galerii.
 2. To już chyba ostatnia odsłona warsztatu Tyle udało mi się wykombinować kilkoma specyfikami Ak , washami , oraz filtrami. Mam nadzieję że efekt się wam w miarę widzi , bo mi szczerze to co osiągnąłem się podoba. A teraz to już zostawiam model waszej ocenie. Tylko nie bijcie zbyt mocno :angel: Za zdjęcia Wielkie Dziękuje należy się Panu Wojtkowi z hobby.szeroka5.pl No następnego...
 3. No to odgrzewamy kotlecika. Tyle udało mi się udało zrobić przez ostatnie miesiące. Był to jak na razie mój pierwszy Natowski kamuflaż i przez najbliższy czas nie mam zamiaru powtarzać tego wybryku. To co teraz widzicie to sama baza pod dalsze zabiegi upiększające. Jeszcze trochę pracy przede mną ale mam nadzieję że podołam. Wielkie podziękowania dla Pana Wojtka z www.hobby.szeroka5.pl bo bez Niego ten łupdate by nie powstał. No następnego postu.
 4. No idzie Ci niezle , i w ladnym tempie oby tylko ten zapal nie ostygl jak to w moich przypadkach bywa...sorrki za brak polskich znakow ale PSP ich nie posiada.
 5. Co do dużego zainteresowanie to się nie wypowiem.... Czyli jak to będzie dalej wyglądać Panie koordynatorze?
 6. No to mały update: W taki oto sposób zakończyłem swoją zabawę z żywicą, pierwszy raz miałem z nią tyle do-czynienia w jednym modelu , a będzie jej jeszcze trochę bo zamówiłem właśnie tobołki.Kilka rzeczy nie wyszło , ale cóż jestem bogatszy o te kilka doświadczeń. Zdjęć tylko tyle bo ERA zaczęła się i tak już odklejać a była przyklejona prowizorycznie na taśmę, a że waży swoje to efekty tego widać na zdjęciach. Co do Friuli to zostaję jednak przy gąskach Tamiyi. Do następnego UPDATA
 7. No to podwozie i silniczek zmalowane: Tak do końca wakacji chciał bym go wstawić do galerii.
 8. A proszę , ale wtedy to by taki komplecik kupę kasy kosztował ale za to jakie rozmiary i jak satysfakcja. Zdjęcie zapożyczone z prywatnego albumu z picasweb
 9. Albo czekać na lawetę i zrobić dioramkę z Chinookiem transportowanym ze złożonymi wirnikami. Opcji jest tyle , zostaje tylko czekać na HETA a potem to już tylko na lawetę.
 10. Można sobie kupić jednego i przerobić na Gun Trucka , a potem czekać na naczepę.
 11. Czy on nie jest cudny? Już się nie mogę doczekać.
 12. Skończyłem etap sklejania , mam jeszcze do zrobienia kilka rzeczy od postaw.Za kilka dni zaczną się malunki a jak już się zaczną to jestem model w przeciągu dwóch tygodni oddać do galerii. A tyle widać jeżeli chodzi o silnik: Do następnej aktualizacji.
 13. No jest i to dużo , bo ledwo się mieści na długość ''paki'', ale chyba innego wyjścia niż jego użycie nie mam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.