Jump to content

sir.michal

Members
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sir.michal

 1. Dzięki Panowie Zdjęcia całości pojawią się po zakończeniu sezony modelarskiego. Jak poprzyklejam antenki i wtedy będę mógł spokojnie powiedzieć że skończyłem. Myślę , że za góra tydzień będzie w galerii.
 2. To już chyba ostatnia odsłona warsztatu Tyle udało mi się wykombinować kilkoma specyfikami Ak , washami , oraz filtrami. Mam nadzieję że efekt się wam w miarę widzi , bo mi szczerze to co osiągnąłem się podoba. A teraz to już zostawiam model waszej ocenie. Tylko nie bijcie zbyt mocno :angel: Za zdjęcia Wielkie Dziękuje należy się Panu Wojtkowi z hobby.szeroka5.pl No następnego...
 3. No to odgrzewamy kotlecika. Tyle udało mi się udało zrobić przez ostatnie miesiące. Był to jak na razie mój pierwszy Natowski kamuflaż i przez najbliższy czas nie mam zamiaru powtarzać tego wybryku. To co teraz widzicie to sama baza pod dalsze zabiegi upiększające. Jeszcze trochę pracy przede mną ale mam nadzieję że podołam. Wielkie podziękowania dla Pana Wojtka z www.hobby.szeroka5.pl bo bez Niego ten łupdate by nie powstał. No następnego postu.
 4. No idzie Ci niezle , i w ladnym tempie oby tylko ten zapal nie ostygl jak to w moich przypadkach bywa...sorrki za brak polskich znakow ale PSP ich nie posiada.
 5. Co do dużego zainteresowanie to się nie wypowiem.... Czyli jak to będzie dalej wyglądać Panie koordynatorze?
 6. No to mały update: W taki oto sposób zakończyłem swoją zabawę z żywicą, pierwszy raz miałem z nią tyle do-czynienia w jednym modelu , a będzie jej jeszcze trochę bo zamówiłem właśnie tobołki.Kilka rzeczy nie wyszło , ale cóż jestem bogatszy o te kilka doświadczeń. Zdjęć tylko tyle bo ERA zaczęła się i tak już odklejać a była przyklejona prowizorycznie na taśmę, a że waży swoje to efekty tego widać na zdjęciach. Co do Friuli to zostaję jednak przy gąskach Tamiyi. Do następnego UPDATA
 7. No to podwozie i silniczek zmalowane: Tak do końca wakacji chciał bym go wstawić do galerii.
 8. A proszę , ale wtedy to by taki komplecik kupę kasy kosztował ale za to jakie rozmiary i jak satysfakcja. Zdjęcie zapożyczone z prywatnego albumu z picasweb
 9. Albo czekać na lawetę i zrobić dioramkę z Chinookiem transportowanym ze złożonymi wirnikami. Opcji jest tyle , zostaje tylko czekać na HETA a potem to już tylko na lawetę.
 10. Można sobie kupić jednego i przerobić na Gun Trucka , a potem czekać na naczepę.
 11. Czy on nie jest cudny? Już się nie mogę doczekać.
 12. Skończyłem etap sklejania , mam jeszcze do zrobienia kilka rzeczy od postaw.Za kilka dni zaczną się malunki a jak już się zaczną to jestem model w przeciągu dwóch tygodni oddać do galerii. A tyle widać jeżeli chodzi o silnik: Do następnej aktualizacji.
 13. No jest i to dużo , bo ledwo się mieści na długość ''paki'', ale chyba innego wyjścia niż jego użycie nie mam.
 14. Dziś prawie cały wolny czas spędziłem przy modelu. I takie są oto tego efekty: Znając życie i jeśli mnie wena nie opuści to jeszcze dziś wieczorem skleję ''klatkę''oraz stanowisko główne tzn. deskę rozdzielczą.
 15. Model stoi na kołach , i z instrukcji wynika że mam go sklejonego w połowie. Zdjątka: Nie wiem co zrobię jutro. Ale wiem tyle , bardzo przyjemnie składa się ten model.
 16. Nie wiem , ale chyba za wiele przeróbek i budowy od podstaw by mnie czekało , gdybym zechciał robić Rangersa choć to bardzo kuszące. Jeżeli możesz to zapodaj więcej zdjęć, i jakiś sugestii. Ale gdyby okazało się że bez większych przygód by się obeszło to jak najbardziej SOV
 17. Kolejny model ląduje w projekcie:razz: Po obejrzeniu tobołków z Legenda modelu prosto z pudła raczej już nie zrobię, a w dodatku szykuję takie malutkie zmiany. Nowiutki model wyjściowy: I już pierwsze zdjęcia z postępu prac: Silniczek wielkich rozmiarów: Oraz sama rama: I z silniczkiem: Myślę że wrzucę jeszcze dziś jakąś aktualizację.
 18. Model bardzo fajnie się prezentuje, bardzo mi się podoba widziałem co potrafi na żywo. Wie ktoś czy jest taki cudak w 1:35?
 19. Kolejny update: Wieża sklejona , a tak nawiasem mówiąc to wszystko sklejone.Najwięcej się dziś namęczyłem z lufą , ponieważ nie pasowała.Model ląduje na jakiś czas na półkę wezmę się za niego jak skończę starówkę. Teraz fotki: I teraz Bradley w pełnej odsłonie, brakuje ciągle niestety ERY. Poprawiłem też błotniki. Następny update po malowanku.
 20. 5) sir.michal -Bradley M2A2 ERA- Tamiya, Legend, RB, Eureka- Tego na 100% skończę
 21. Pierwsze zdjęcia z postępu prac. Tak jak myślałem model składa się praktycznie sam, tylko do czasu od czasu odetkam klej Jak pewno sami zauważycie pozbyłem się zestawowej liny tamiy , która powinna być przyklejona z tyłu na wazie , od razu mówię że jej tam nie będzie, a pozbycie się plastikowej liny zajęło mi niecałą godzinkę ale było warto. Na podstawie zdjęć podniszczyłem trochę także błotniki nie myślcie tylko że przesadziłem po potraktowałem je naprawdę łagodnie To tyle pisania jak na ten czas teraz fotki , mam nadzieje że będą się podobać. Oraz ty takie trzy gratisy Oto mój skromny warsztat: A to kot mojej kuzynki , który zrobił sobie legowisko w kartonie od Bradleya.
 22. Model nie zardzewiał to Wietnamska ziemia, jedna lufa składała się z trzynastu części więc składanie ich to był horror, a co do lewitacji to nie widać tego aż tak w rzeczywistości.
 23. Witam, prezentuje wam mój ostatni ukończony twór.Model sklejało się dość przyjemnie obyło się bez większych problemów.To chyba na tyle, nie wiem co mam więcej napisać.Jak będziecie mieć jakieś pytania co do wykonania to walcie śmiało. Teraz pozostawiam model waszej ocenie. Model odniósł już też swój pierwszy sukces. Mam nadzieję że się podoba. Macie jakieś zastrzeżenia co do zdjęć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.