Jump to content

Skinn3r

Members
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Skinn3r last won the day on August 17 2019

Skinn3r had the most liked content!

Community Reputation

21 Excellent

Personal Information

 • Location
  Toruń / Inowrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W praktyce, ze względu na to, że czy to w Iraku czy w Afganie w powietrzu unosi się piaskowy pył, to te gumowe błotniki, degradując się częściowo pod wpływem słońca (guma), pozwalały temu pyłowi wżerać się niejako w powierzchnię. Powodowało to efekt taki, że niejednokrotnie te błotniki wyglądały jak pomalowane, a w rzeczywistości były z obu stron pokryte pyłem piaskowym. Możesz śmiało bardziej "zapiaszczyć" wierzch, ale także od spodu śmiało dodaj trochę piachu, nawet w postaci osadów.
 2. Dzięki temu że metalizowana folia zachowuje się inaczej w różnym świetle, peryskopy będą wyglądały lepiej niż pomalowane farbami clear, także naklejaj śmiało Edit: Już wiem przynajmniej, że ta pasta do 1/72 się nie nada..
 3. Świetny i rzadko spotykany model Bardzo podoba mi się to co zrobiłeś z kontenerem Tak jak ktoś z przedmówców wspomniał - brakuje trochę modulacji na ciągniku. Sam przód wydaje się trochę monotonny. Może jakaś podstawka do tego?
 4. Merytorycznie się nie wypowiem, ale technicznie model jest bardzo dobrze zrobiony. Podoba mi się to, że jest dość realistycznie przez Ciebie "zużyty", bez przesadnych zniszczeń rodem z SciFi. Fajnie zrobione brudzenie i akumulacja brudu czy błota. Brakuje mi trochę jedynie wyciągnięcia detali jaśniejszym odcieniem farby. Na jednym z kół napędowych na pierwszym zdjęciu, wygląda jakby Ci zielona farba uciekła na bandaż. Bardzo ładny model, gratulacje
 5. Spróbuj zrobić lepsze zdjęcia modelu, najlepiej na jednolitym jasnym tle. Chociażby na prześcieradle. Światło masz okej więc dasz radę Pstrknij więcej detali to będzie można się wypowiedzieć.
 6. Model sam w sobie jest całkiem okej, ale.. Zabrakło w niektórych miejscach 'estetyki' z wklejeniem elementów, tak jak np sam wspomniałeś o wyrzutnikach granatów dymnych. Trochę montaż wizjera d-cy jest krzywy. Ogółem powinieneś popracować nad precyzją klejenia. Odnośnie kolorystycznej strony modelu, to rozumiem Twój zamysł i wygląda to również okej, ale szałowo. Miejscami wash jest nierozprowadzony właściwie. Brakuje okopceń na osłonach wydechu z tyłu, czy na lufie. Niektóre zacieki są w miejscach, w których naturalnie by się raczej nie pojawiły. Co do obić lakieru, to ten
 7. Kolory coś nie te.. Bardziej podchodzi to pod kolory MERDC niż 3-C NATO
 8. Coś mi się nie zgadza linia maski od strony kabiny, z całą resztą "wanny".. Ten grill fototrawiony nakleiłeś na istniejący już grill, czy wyciąłeś dziurę uprzednio?
 9. Więc... Ogółem jeśli chodzi o nieszczęsny CARC 686A i dopasowanie koloru danego pojazdu, zwłaszcza z rodziny MRAP, to jazda bez trzymanki. Przestudiowałem przeróżne instrukcje hamburgerowe i NATOwskie odnośnie malowania pojazdów różnego typu i.. Pojazdy typu MRAP są najczęściej malowane kolorem FS33446, dla którego odpowiednikami są: - Hataka HTK-_238 - Vallejo 71.122 - AK Real Colors RC079 - AMMO A.MIG 025 z palety Tamki, najbliższy temu kolorowi, z doświadczenia, jest XF-57 Buff, do którego możesz dodać odrobinę XF-59. Gunze zaś to H321.
 10. Jak z taśmą maskującą Ci się nie uda, to weź BluTack lub coś podobnego i tym zaklej, do malowania aero powinno być git, chyba, że z pędzla będziesz leciał.
 11. Słabe światło na tych fotkach.. Felgi wyglądają jakby były trochę zbyt ciemne
 12. Ja mam dokładnie te koła i będę je powielał Ewentualnie mogę Ci wysłać kilka zestawów kół od HMMWV Dragona - felgi + opony.
 13. Ale tu nic szlifować nie trzeba, tylko przykleić na miejsce No ale jak wolisz..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.