Jump to content

Skinn3r

Members
 • Content Count

  452
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Skinn3r last won the day on August 17

Skinn3r had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Personal Information

 • Location
  Toruń / Inowrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakiś tam postęp z modelem jest, nie mam zdjęć wszystkiego, ale mam zdjęcia prac przy dźwigu na tyłach HEMTT..
 2. Sprzedam model żywiczny W-3 Sokół / Anakonda, produkcji BILMODELMAKERS w skali 1/72. W zestawie, prócz modelu - komplet blach i ogrom kalkomanii oraz instrukcja Stan sklepowy. Pudełko nosi ślady obcowania z innymi pudełkami. Cena: 130 zł + wysyłka (paczkomat lub kurier 15zł)
 3. AAV7 poszło Pozycja 1,2 i 4 również. Został tylko Sokół
 4. Czołem, sprzedam co następuje: 1. M1133 Stryker MEV - Trumpeter 1/35 - stan niemalże sklepowy, poza 4 elementami wyciętymi i złożonymi (na zdjęciu). Cena: 80zl 2. UNIMOG (2t mil.gl.) - Revell 1/35 - brak pudełka. Cena: 40zl 3. AAV7 A1 MICLIC - Dragon 1/72 - stan sklepowy. Cena: 35zl 4. Figurki IRAQ pt. 2 - Master Box 1/35 - stan zawartości bdb, stan pudełka - mocne 3+ Cena: 30zl 5. PZL W-3 Sokół/Anakonda - TopGun Bilmodel 1/72 - stan sklepowy, pudełko nosi ślady magazynowania Cena: 190zl Wysyłka kurierem lub paczkomatem po przedpłacie. Paczka pobraniowa pocztą polską.
 5. Sprawdzę, aczkolwiek kompresor jest dość nowy.. Przerobiłem może na nim góra 3-4h malowania.. Jest tak, gdy ciśnienie spada poniżej 3 bar, a wyjściowo są 4 bary. Ale pisałem wcześniej o czasie pompowania "od zera". 3 litry
 6. Sprawdzałem wszystkie łączenia, kolanka, nakrętki i zaworki metodą "na wodę z płynem" i jedyną nieszczelność wtedy znalezioną uszczelniłem teflonem i silikonem, ale to niewiele pomogło. W skraplaczu brak wody, zawór nie syczy. Przy manometrze też nic nie ucieka. Zastanawiam się nad tym zaworem na spodzie butli - w sumie to nie wiem od czego on jest :)
 7. Czołem, Piszę z nadzieją, że ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie.. Mianowicie mam kompresor FineArt A-5000 z butlą. Problemem jest jego "czas pracy" i brak wydajności. Po włączeniu, do pełna pompuje się ok 2 minuty, a przy malowaniu ciśnieniem 0.9bar opróżnia się w około 40 sekund (mierzone kilkukrotnie). Owocuje to tym, że nagrzewa się niesamowicie w kilka minut dosłownie. Nie zdążyłem nawet wypsikać 5 kropel Vallejo Model Air a już musiałem zrobić sobie długą przerwę na stygnięcie kompresora.. Szczelność na połączeniach wszystkich sprawdzałem i doszczelnieniłem jedynie jedno kolanko - teraz już jest wszystko szczelne.. A może jednak nie? U kogoś z Was butla też się zachowywała jakby jej nie było?
 8. Dobry Kolejny kurdupel ukończony.. Modelik "na odstresowanie" czyli tytułowy M1130 CV.. Testowałem sobie na nim różne rozwiązania i techniki czy farby, także robiony jest bez dużej spiny 😉 Baza - Tamia XF-58 Cieniowanie, detale - Tamiya XF67, Vallejo 71022, Vallejo 71095 Wash i brudzenie - AK NATO Wash, DAK Streaking Grime, NATO Rainmarks, Africa Dust + pigmenty (wszystko AK Interactive)
 9. Czas na pierwszą galerię od dawna.. Model, który zacząłem robić w ramach stworzenia "czegoś lepszego" niż mój poprzedni Dumvee - KLIK. Myślę, że różnica jest znacząca Baza - M1025 od Dragona + dach Revell'a Dodatki - żywica + T-Model A72001 Koła - Calibre72 Weighted Wheels Farby - Gunze H321 jako baza, Tamiya XF-59 i XF-57 jako preshading i postshading. Wash - AK Interactive OIF & OEF + Tamiya Panel Line Accent Color - Black Pozostało tylko dorobić mu godną podstawkę
 10. Czołem, Kupię żywiczne koła do ZiŁ-131 i Urala 375d w 1/72. Mogą być to wtórne odlewy, mogą być koła Balatona, OKB, cokolwiek..
 11. Ten Starship Streaking wygląda bardzo dobrze na tym kolorze Nie jestem fanem Wielkiej Wojny, ale niektóre pojazdy są bardzo interesujące.. Czekam na więcej zdjęć z prac 😉
 12. Dobrze to wygląda i nie jest przesadzone jak na większości modeli z tego okresu.. 👌
 13. Witam serdelecznie Wiem, że jest na forum temat dot. modelu od Riich Models, a Galaxy Hobby to najpewniej ta sama firma tylko pod inną nazwą, ale tam był tylko link do inboxa, w którym zdjęcia wygasły, a tu wrzucam swoje 😉 Nabyłem właśnie "kandydata na Polaka", czyli M-ATV od Galaxy Hobby. Model wydaje się bardzo prosty, bardzo mało części.. Plastik jest strasznie delikatny i podatny na wyginanie. Niektóre detale są eleganckie, a inne bardzo toporne, zobaczymy jak ze spasowaniem 😉 Fajne jest to, że producent w zestawie daje 4 koła "do stania" czyli z widocznym ugięciem od ciężaru, a także jedno perfekcyjnie okrągłe jako koło zapasowe. Aby dopracować wnętrze, należy usunąć dużo śladów po wypychaczach oraz zapewne trochę poprzerabiać tu i ówdzie. Więcej będę w stanie napisać w trakcie prac nad modelem 😉 Fotki:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.