Jump to content

Skinn3r

Members
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Skinn3r last won the day on August 17 2019

Skinn3r had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

Personal Information

 • Location
  Toruń / Inowrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś tam znowu podziubałem.. Tym razem zająłem się kończeniem stanowiska strzeleckiego. Zamontowałem płytę wraz ze statywem pod granatnik. Na fotelu kierowcy dodałem pas bezpieczeństwa, no i.. Strugam od podstaw M4A1 jako smaczek do tego pojazdu :mur: :mur: :mur:
 2. Ciąg dalszy.. Wydziubałem ostatnimi czasy dodatkowe płyty pancerne na przód, na pakę i na drzwi (tych ostatnich brak na zdjęciach). Wszystko jest jeszcze udoskonalane 😉 Zmajstrowałem też stanowisko strzelca, znaczy się prawie zmajstrowałem, bo brakuje jeszcze mocowania na granatnik i samego Mk19.. Zamontowałem część hydrauliki dźwigu i dorobiłem improwizowane przewody w ramie pojazdu. No i sam dźwig poszedł do ponownej przeróbki - tym razem dodałem także stalową linę zrobioną ze splecionych cienkich srebrnych drucików :salut:
 3. Może w końcu polskie pojazdy zaistnieją na dobre w modelarstwie Jakiego producenta drukarki używasz? Minimalna grubość warstwy 0.03mm czy mniejsza?
 4. Cześć, czołem Plastik z Humbrolem 😅 Pragnę wszem i wobec zaprezentować Wam mój ostatni wytwór.. Miał być szybki model, żeby zwolnić miejsce na szafce, a dłubaniny wyszło więcej niż myślałem.. Zaczęło się od tego, że miałem wybrakowany zestaw Dragona - M2A2, z instrukcją od M2A3. Uznałem więc, że czego nie mam to dorobię, a co jest nie tak to przerobię. Na podstawie różnych zdjęć M2A3 wybrałem sobie najlepsze 'smaczki' jakie mi pasowały i umieściłem je na lub w modelu 😉 Mam tu na myśli "obśrupane" błotniki, pourywane kurtyny, powyginane uchwyty, tylny 'schowek' bez drzwiczek i może coś tam jeszcze było.. Model malowany i cieniowany farbami Mr. Hobby i Tamiya, do tego trochę washa od AK, ciutkę farb olejnych, a brudy to pigmenty AK, 24hobby.pl i AK Africa Dust Effect. Podstawka ze styroduru i spienionego PCV + Vallejo Ground Texture w połączeniu z Mr Hobby Surfacer 500 dla stworzenia imitacji asfaltu. Malowana farbami Tamiya. Chodnik też z PCV, tekstura stworzona za pomocą Surfacera 500. Bariery wyrzeźbione ze styroduru, tekstura stworzona Surfacerem, malowane Tamiya Enamel. Wszelkie opinie, pochlebne czy nie, porady, uwagi - mile widzane! Pozdr.
 5. Jakiś tam postęp z modelem jest, nie mam zdjęć wszystkiego, ale mam zdjęcia prac przy dźwigu na tyłach HEMTT..
 6. Sprzedam model żywiczny W-3 Sokół / Anakonda, produkcji BILMODELMAKERS w skali 1/72. W zestawie, prócz modelu - komplet blach i ogrom kalkomanii oraz instrukcja Stan sklepowy. Pudełko nosi ślady obcowania z innymi pudełkami. Cena: 130 zł + wysyłka (paczkomat lub kurier 15zł)
 7. AAV7 poszło Pozycja 1,2 i 4 również. Został tylko Sokół
 8. Czołem, sprzedam co następuje: 1. M1133 Stryker MEV - Trumpeter 1/35 - stan niemalże sklepowy, poza 4 elementami wyciętymi i złożonymi (na zdjęciu). Cena: 80zl 2. UNIMOG (2t mil.gl.) - Revell 1/35 - brak pudełka. Cena: 40zl 3. AAV7 A1 MICLIC - Dragon 1/72 - stan sklepowy. Cena: 35zl 4. Figurki IRAQ pt. 2 - Master Box 1/35 - stan zawartości bdb, stan pudełka - mocne 3+ Cena: 30zl 5. PZL W-3 Sokół/Anakonda - TopGun Bilmodel 1/72 - stan sklepowy, pudełko nosi ślady magazynowania Cena: 190zl Wysyłka kurierem lub paczkomatem po przedpłacie. Paczka pobraniowa pocztą polską.
 9. Sprawdzę, aczkolwiek kompresor jest dość nowy.. Przerobiłem może na nim góra 3-4h malowania.. Jest tak, gdy ciśnienie spada poniżej 3 bar, a wyjściowo są 4 bary. Ale pisałem wcześniej o czasie pompowania "od zera". 3 litry
 10. Sprawdzałem wszystkie łączenia, kolanka, nakrętki i zaworki metodą "na wodę z płynem" i jedyną nieszczelność wtedy znalezioną uszczelniłem teflonem i silikonem, ale to niewiele pomogło. W skraplaczu brak wody, zawór nie syczy. Przy manometrze też nic nie ucieka. Zastanawiam się nad tym zaworem na spodzie butli - w sumie to nie wiem od czego on jest :)
 11. Czołem, Piszę z nadzieją, że ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie.. Mianowicie mam kompresor FineArt A-5000 z butlą. Problemem jest jego "czas pracy" i brak wydajności. Po włączeniu, do pełna pompuje się ok 2 minuty, a przy malowaniu ciśnieniem 0.9bar opróżnia się w około 40 sekund (mierzone kilkukrotnie). Owocuje to tym, że nagrzewa się niesamowicie w kilka minut dosłownie. Nie zdążyłem nawet wypsikać 5 kropel Vallejo Model Air a już musiałem zrobić sobie długą przerwę na stygnięcie kompresora.. Szczelność na połączeniach wszystkich sprawdzałem i doszczelnieniłem jedynie jedno kolanko - teraz już jest wszystko szczelne.. A może jednak nie? U kogoś z Was butla też się zachowywała jakby jej nie było?
 12. Dobry Kolejny kurdupel ukończony.. Modelik "na odstresowanie" czyli tytułowy M1130 CV.. Testowałem sobie na nim różne rozwiązania i techniki czy farby, także robiony jest bez dużej spiny 😉 Baza - Tamia XF-58 Cieniowanie, detale - Tamiya XF67, Vallejo 71022, Vallejo 71095 Wash i brudzenie - AK NATO Wash, DAK Streaking Grime, NATO Rainmarks, Africa Dust + pigmenty (wszystko AK Interactive)
 13. Czas na pierwszą galerię od dawna.. Model, który zacząłem robić w ramach stworzenia "czegoś lepszego" niż mój poprzedni Dumvee - KLIK. Myślę, że różnica jest znacząca Baza - M1025 od Dragona + dach Revell'a Dodatki - żywica + T-Model A72001 Koła - Calibre72 Weighted Wheels Farby - Gunze H321 jako baza, Tamiya XF-59 i XF-57 jako preshading i postshading. Wash - AK Interactive OIF & OEF + Tamiya Panel Line Accent Color - Black Pozostało tylko dorobić mu godną podstawkę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.