Jump to content

lejgo_inc

Members
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Excellent

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 • Interests
  opisy na gg, skróty klawiaturowe do pralek automatycznych, przyciemniane obiektywy, klasyfikacja jednorazowych reklamówek, problemy budownictwa zagrodowego we współczesnym megapolis (wszechstronny jestem)
 • Occupation
  architekt
 • Website

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podobają mi się modele które ostatnio zaprezentowałeś na forum. Pewnie dołączyłbym do narzekających że za czyste, ale jakoś tak je robisz że mimo "czyściostwa" są żywe i przyciągają uwagę, zachęcają do zajrzenia w zakamarki i meandry okrętu. Jest w nich coś schematycznego, niedosłownego co w moich oczach trochę rekompensuje pominięcie weatheringu. Sacramento zainteresował mnie szczególnie ponieważ gdzieś tam w czeluściach szafki mam rozgrzebaną Tokiwę AOE-23 - podobna specyfika okrętu z tymi bramownicami i całym bałaganem sprzętu zaopatrzeniowego na pokładzie. Czy węże do transferu paliwa
 2. Malowanie wyszło konkretnie - dużo się na nim historii różnych dzieje, jest się na co popatrzeć. I - jak wspominałem już na kg144 - fotki z perspektywy człowieka ogląda się z przyjemnością.
 3. Żywa, koherentna, przekonywująca tatutka. Jestem za.
 4. Ha, mam problem z wyborem reakcji No bo pozostaje się śmiać z tego cyrku zwanego światem, ale trochę jednak smutno. Ostatni raz byłem na imprezie modelarskiej rok i tydzień temu...
 5. Może jednak nie będę sprzedawał tych modeli F-104. MUJ BORZE ILE TU DOBROŚCI JEST!
 6. Weź tu teraz coś zaplanuj. Zgodnie z tradycją nieodbywania różnych wydarzeń w 2020 WMS się nieodbył. Nic nie wskazuje na to żeby 2021 był pod tym względem inny. Nastawiamy się optymistycznie na 2022 i zapraszamy już teraz na weekend 9-10 kwietnia do LZN we Wrocławiu. Szczegóły... w miarę rozwoju sytuacji
 7. O, coś dawno nikt nic nie zgłaszał do kalendarza imprez. Tylko czy ja się dziwię? Nie wolno jednak tracić nadziei na możliwość spotkania w rzeczywistej rzeczywistości. Wrocław Model Show 2020 planowany na 2021 musi poczekać na 2022: nowa planowana data to 9-10 kwietnia 2022. Prośba o wpis w kalendarz - może w końcu się uda!
 8. Taktownie pomijasz kwestię wyczucia i wnikliwej obserwacji które są chyba najistotniejszym składnikiem Twojego malowania Co rzecz jasna nie zmienia faktu że fajnie jest dotrzeć do momentu kiedy wypracowany warsztat pomaga w osiągnięciu przekonywującego efektu.
 9. Sprzedam kilka modeli F-104 w 1/144, już nie będą mi potrzebne. Podoba mi się jak subtelnie różnicujesz kolory, wychodząc poza podstawową tonację, podpatruję i próbuję ogarnąć jak to działa.
 10. Robi bardzo pozytywne wrażenie, zwłaszcza fotki na ciemnym tle mu służą.
 11. Skądinąd niesamowicie skomplikowana logistycznie akcja o kryptonimie Black Buck, w której jedenaście Victorów zapewniało obsługę jednego Vulcana (drugi zaplanowany odpadł z powodu awarii) w drodze na Falklandy, przy czym niewiele brakowało aby przynajmniej jeden z tankowców nie doleciałby spowrotem do Ascension. Ad jakości fotografii - zadbaj o neutralne, jednolite tło. Komórka to nie jest złe narzędzie, tylko trzeba mu stworzyć dobre warunki.
 12. Oo, wiktorek. I to taki co widział kawał świata. P.S. Polecam życzliwej uwadze:
 13. jest plan żeby to trochę uprościć/uczłowieczyć, ale logistycznie jeszcze kawał drogi do przejscia.
 14. Głupia sprawa - poprzednia wersja zaprawek - ten subtelniejszy fiolet - bardziej mi sie podobała, ale późniejsza wersja bez wątpienia lepiej siedzi w porównaniu ze zdjęciami oryginału.
 15. Wygląda na to że ostatnio trochę zmonopolizowałem galerię 144... spokojnie, już powoli widać dno tej szuflady, Zestaw Mikro Mir, bardzo miły, z ostrymi detalami, fajną fakturą powierzchni. Naprawdę nie wiem czy widzałem lepszego szort runa. Pierwsze wrażenie było tak dobre, że ogarnęło mnie zwątpienie czy jest sens dorabiać do tego jakieś blaszki, w końcu jednak zestaw powstał i może się nawet do czegoś przydać. Na początek kilka zdjęć ze Świdnicy które przedstawiają oryginał scenki na której się wzorowałem: A tu model:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.