Jump to content

jarek38

Members
 • Posts

  1,671
 • Joined

 • Last visited

Reputation

13 Good

Personal Information

 • Location
  Poznań
 • Interests
  wiadomo co, majsterkowanie, historia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratki Siankomodel wyszedł bardzo efektownie, jedynie przeszklenie przodu i połączenie z krawędzią natarcia mi nie do końca pasuje, jednak to szczegół. Czy oznakowania są malowane? Pozdrawiam Jarek
 2. Kawałek bardzo dobrej roboty na czwartym i piątym zdjęciu wygląda jak dla mnie rewelacja, zmienić tło i można się zastanawiać... czy to aby model.
 3. Nie przesadzaj, to jednak 72, dlatego przy rozpiętości zapałka jeszcze nie robi aż takiego wrażenia, jednak już daje obraz "wielkości" tego modelu.
 4. Piękny, maleńki model, zdjęcia tego nie oddają, może chociaż jedno z dużą zapałką dodasz... świetna robota...
 5. Bardzo ładny model, odpryski, naciągi, te rzeczy wyglądają super, ale to co zmalowałeś na płatach i kadłubie wygląda rewelacyjnie... gratuluję
 6. Kiedyś był, teraz nie wiem, może jeszcze na pwm'ie można go poszukać, spróbuj.
 7. Burall, Pires, Tleli, dziękuję za dobre słowo? Burall, nie wiem gdzie można kupić model RWD 2 ale może skontaktuj się z MK poprzez priv i zapytaj u źródła. Pozdrawiam
 8. Przepiękny! wielkie brawa... Kadłub w drewnie robi wrażenie ale płótno...Baja?
 9. Mnóstwo pracy musiał kosztować, zwłaszcza malowanie i dodawanie kolejnych efektów, jednak efekt jaki osiągnąłeś jest fantastyczny?
 10. Nie pytaj?ale odpowiedź jest zgoła inna mianowicie, córka kupiła chatkę a Geberit miał być na gwiazdkę, ale jak tu kibel położyć pod choinkę, hmm, trochę słabe, więc powstał model i kaska do środka, młodzi sami wybrali sobie co chcieli. Analogicznie było u syna trzy lata później, z tym, że pralka kupiona została już w listopadzie i co, instrukcje mu pod choinkę wrzucić, a tak sami kupili pralkę wcześniej, a na gwiazdkę dostali model.
 11. Dziękuję Panowie za wpisy, cieszy mnie, że się podoba. Miałem taki zamiar, żeby je przyozdobić jak pisanki do jednego zdjęcia. Jak szukałem czegokolwiek o modelach w żarówkach, to faktycznie znalazłem wpisując dopiero Rafandynka.
 12. Wstawiam galerię wariackich projektów, zrealizowanych lata temu, a czekających jedynie na gablotki których nie mogłem do tak małych modeli dobrać. W końcu pomysł na żarówki przyszedł jakieś dwa miesiące temu, a teraz z wiadomych względów można było spokojnie pomysł zrealizować. Modele w żarówkach robione wg zdjęć, bez skali. Wesołych Świąt
 13. Pomysł ze szwami ciekawy i kto wie, może po podkładzie będzie się to bardzo fajnie się prezentowało. Walcz dalej
 14. Piękny temat, będę kibicował. Jak wygląda silnik?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.