Jump to content

Matsuri

Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków
 • Interests
  Muzyka, Modelarstwo,Militaria
 • Occupation
  Przedstawiciel Handlowy
 1. Witam, Przedstawiam kolejną podstawkę pod pojazdy i figurki w skali 1:35:)
 2. Matsuri

  Most 1:35

  Dziękuję za cenne uwagi. Jednak nic już nie poprawię ponieważ podstawka popłynęła już do klienta. Temat zamknięty, wnioski wyciągnięte na przyszłość i pora się brać za kolejną podstawkę dla klienta.
 3. Matsuri

  Most 1:35

  Cały most to szkielet ze styropianu, który okleiłem podkładem do paneli podłogowych. W tym podkładzie rzeźbiłem strukturę kamieni. Całość malowana starymi humbrolami. Na to poszły washe z AK Interactive, inne specyfiki z tej firmy oraz zestaw z Life Color do robienia zgniłych plam, brudu itp. Na koniec pigmenty MIG i gotowe. Roślinki to większość naturalna plus posypki z różnych firm.
 4. Matsuri

  Most 1:35

  Witam, Ukończyłem kolejną podstawkę, nie jestem do końca z niej zadowolony a szczególnie z samego mostu, troszkę krzywo wyszedł mi otwór. Mimo tego postanowiłem dokończyć pracę i samo oceńcie jak wyszło. Miłego oglądania:)
 5. Dziękuję za miłe słowa, jak widać nietypowe dioramy też mogą się podobać
 6. Jedynie do czego się doczepię to do braku lakieru matowego, figurka za bardzo się świeci.
 7. Model fajnie wyszedł, natomiast razi w oczy sama obudowa dioramy, widać duże szpary na łączeniach balsy, nie domalowane drewno. Zanim zabierzesz się za robienie teremu, warto następnym razem dopracować samą obudowę bo to też ważny, wizualny punkt dioramy.
 8. Niestety Tamyia od zawsze robiła koszmarne figury, daleko im do innych producentów plastikowych figurek. Szkoda kasy na te pacynki.
 9. Panowie dziękuję za miłe słowa:) Faktycznie piesek trochę się zlał kolorystycznie z ziemią, myślałem że będzie się odróżniał, ale na zdjęciach faktycznie się zlewa. Krzaki to wszystko naturalne. Efekt spacerów po łąkach i lasach, terem to piasek + ziemia + wikol i malowane humbrolami + kilka specyfików AK Interaktive. Beczka to faktycznie produkt RB, mi osobiście się bardzo spodobała, ponieważ jest faktycznie drewniana:) Osobiście obawiałem się fali krytyki, że na scenie nie ma żadnego pojazdu, ale chciałem odejść od typowych dioram i pokazać bardziej teren a figury to tylko dodatkowe smaczki wprowadzające trochę życia.
 10. Świetna praca, dużo szczegółów, okopciłbym komin, bo jest za czysty, dachówki również wymagają ubrudzenia. Reszta jest super:)
 11. Witam, Przedstawiam moją najnowszą, ukończoną dioramę. taki cywilny jesienny i trochę wiejski klimat:) Miłego oglądania. Przemek
 12. Dziękuję, fajnie że się podoba. Podstawka już ma swojego nowego właściciela, ponieważ była robiona na sprzedaż. Teraz zaczynam kolejną, tym razem jesienną i bardziej mokrą
 13. Używanie naturalnych materiałów daje świetne efekty, korzenie traw, mchy, roślinki, ziemia, kamienie , piasek. Przy odpowiednim użyciu dają mega realistyczne efekty a co najważniejsze, to nic się nie płaci za te składniki:)
 14. Niestety nie wiem jak się nazywa ta roślinka z której pochodzą białe kwiatki. Ja te roślinki znalazłem rosnące na łące, koło mojego bloku. Zerwałem małe kwiatki, prysnąłem lakierem bezbarwnym i wkleiłem na podstawkę. Dzięki temu już mam patent na kwiatki w skali 1:35 i to naturalne a nie kupne:)
 15. Trawki elektrostatyczne o dwóch długościach i kolorach, korzenie + posypka Noch jako listowie. Kwiatki białe są naturalne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.