Jump to content

rykrol

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź 11-go Listopada 65
 • Interests
  Okręty
 • Occupation
  ELEKTRYK
 1. Z tym dzwonem. To dopiero zagadka. Albo został on przeniesiony, albo było ich dwa. Parę zdjęć. A ty wybieraj.
 2. Oj, coś za długo czekamy na dalszy ciąg relacji. Chyba nic poważnego się stało.
 3. <>> Konia z rzędem proszę odstawić mi do mojej stajni. A wyjściówka awaryjna wyglądała tak. Przynajmniej na ORP Burza.
 4. Torpeda środkowa powina być krótsza. Zobacz relację w ostatnim numerze MSiO.
 5. Czy firma przewiduje frezowanie kadłubów, Polskich niszczycieli.
 6. Witam. Takie małe uzupełnienie Twojej pracy. Nawiewnik powinien być bliżej komina między dwoma wywietrznikami. Tylko 1/3 powinna wystawać poza kontur nadbudówki. I to co jeszcze zauważyłem, nie dodałeś dwóch wyjść awaryjnych z kotłowni nr 1. Zaznaczyłem je na czarno. W drabinkach bym co drugi szczebel wyciął. Dla mnie są za gęsto umieszczone. Po za tym wszystko ekstra.
 7. No nie wierzę - reling z ORP Wicher. I to jest w muzeum. Marwaw, ale ci zazdroszczę. Taka pamiątka. Szkoda ze jej nie masz z wymiarowanej.
 8. Brawo. Już nie mogę doczekać się dalszego ciągu relacji. Pamiętaj tylko że osłona pomostu nawigacyjnego powinien u góry być wygięty na zewnątrz. Tu na zdjęciu dobrze widać o co chodzi.
 9. Extra. Czekamy na relację i zdjęcia.
 10. Co się stało. Zdjęcia znikły. To jakaś nowa metoda prowadzenia relacji?
 11. Morwaw. Nie myśl że się czepiam. Ale jak każdy miłośnik PMW chciałbym aby modele pokazywane w naszych muzeach były naprawdę perfekcyjne. W Twoim modelu zauważyłem jeszcze jedną nieścisłość. Według planów wzdłuż burt na pokładzie powinna być zamontowana listwa. Rysunek ( fragment w kółku) i zdjęcie ( tutaj zdjęcie z Burzy - ale innego zbliżenia nie miałem), powinno wyjaśnić o co mi chodzi. Po za tym Twoja praca bardzo mi się podoba.
 12. Na linii burty do przewlekania lin cumowniczych. Licząc od rufy. Najpierw podwójna później potrójna. Masz to na planach
 13. Napisz coś o ryflach jak je wykonałeś, z czego jaka grubość i jak je kleiłeś. Zwróć uwagę na rufę. Tam na końcu powinny być podwójne rolki (jak by je nie zwać).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.