Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,742
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Stojkovic

 1. No przyznam że ostatnio jest dobry flow.
 2. To teraz porcja fotek z włożonymi na sucho bebechami. Doszło radio i fotele. Mało co z tego będzie widać przez uchylone płyty, ale i tak myślę, że warto.
 3. Pierwsze fotki z budowy - wnętrze.
 4. To żywica taka krzywa na tej przedniej płycie silnikowej czy jakieś złudzenie? Zapasik piękny!
 5. Lepsze oświetlenie plus parę rzeczy dodanych... pewnie jeszcze coś w tej podstawce pozmieniam... Lepiej oddaje kolory. Dodałem antenę gwiazdową, linę holowniczą, wiadro i pień drzewa.
 6. Dokładnie tak. Prosto Z Pudła Robiony.
 7. Czysty PZPR będzie grany. Nie mam do niego blach, luf z metalowych ani bambetli. Malowanie OD tylko nie wiem jeszcze jaki wzór będzie.
 8. Tak z ciekawości zapytam, miałes w swoim pudle metalową lufę co jest uwzględniona w instrukcji czy tak jak u mnie jej nie było?
 9. Witam, Tym razem ruszam z tematem M3A1 Stuart. Jak dla mnie to taki odpowiednik Panzer I w niemieckiej armii. Małe to, słabo opancerzone i pewnie więcej huku robiło niż szkody
 10. Wracam do wprawy, więc będzie tylko lepiej i bliżej poziomu jaki prezentowałem. Dzieciaki rosną - będzie coraz więcej czasu na dopracowywanie modeli. Na tym modelu jak i podstawce kilka preparatów testowałem. Obejmy gaśnicy robiłem jako skórzane troki - stąd ten kolor to leather brown.
 11. Na podstawce chyba znacznie lepiej się prezentuje?
 12. Ja w mojej III-ce z DS-ami musiałe je kilka razy naciągnąć tzn. rozciągnąć lekko i wówczas były nieco dłuższe. Zwisu nie musi być.
 13. Academy 13269 https://www.scalemates.com/kits/academy-13269-m3a1-stuart-light-tank--231666
 14. Kupiłem go jako złoma od Bartka tu na forum i szczerze mówiąc był w stanie katastroficznym. Zalania klejem były tak wielkie, że musiałem sporo czasu poświęcić na szlifowanie i naprawianie. Ponadto źle sklejone były elementy shurzenów na wieży i niektóre wózki jezdne... ufff - jednym słowem nie chciało mi się tłumaczyć na lewo i prawo z nie moich błędów. Na ten moment na warsztacie mam Scud'a i Lancię Deltę. Za chwilę pewnie zacznę Stuarta z Academy.
 15. Witajcie. Model sam w sobie skończony - dorzucę jeszcze antenę gwiazdzistą na etapie podstawki. Model nie ma startu do Ausf J z Bordera bo to Dragon z lat 90-tych ale detal nawet daje radę. Model w całości malowany Hatakami - seria Orange.
 16. Szkoda, że nie pomalowałes desek na pace i nie zróźnicowałes nieco plandeki kolorystycznie, ale biorę poprawkę na pierwsze kroki modelarskie. Całkiem niedawno popełniłem ten model - opinie były podzielone
 17. Daj na jednolite tło, bo trudno ocenić dzieło.
 18. Mam go na składziku, więc z ciekawości zaglądne raz na jakiś czas.
 19. No to teraz już będzie z górki. Z tego co pamiętam, jak am robiłem ten model to że niektórym nie schodziły się gęsi tzn. brakowało 1/2 ogniwa i powstawała przerwa w gęsiach.
 20. Jak juz pisałem siatki maja sens wtedy, jak jest roślinność. Bardzo fajny model!
 21. Dla mnie cała zabawa z siatką ma sens gdy dodasz jeszcze jakieś krzaki lub gałęzie dla kamuflażu.
 22. Narzeczoną miałeś w 2012... rozumiem, że u Ciebie nic się nie zmieniło?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.