Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,536
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Stojkovic

 1. Dla mnie pierwsza fotka jak z bundesarchiv. Pięknie!
 2. Jestem zainteresowany tym Bisonem. Dogadajmy temat na priv.
 3. Od razu wygląda to lepiej
 4. Do dyskusji dodam jeszcze trzy fotki bo dużo ważą. Na feldze będzie nawinięty łańcuch. Fotele z przodu rozjaśniła mi na zdjęciu lampa - zarówno te z tyłu jak i z przodu są w tym samym odcieniu.
 5. 1/35 BitsKrieg BK-055 Kubelwagen / Schwimmwagen Common Wheel Rim tak
 6. Nie wiem czy lepsza praca twoja czy komiks - oba dzieła wyśmienite!
 7. Witajcie, Model na bardzo zaawansowanym etapie budowy. Na dniach będzie w galerii - pozostały tylko do uzupełnienia bambetle i pare miejsc do poprawy. Docelowo ma być to element dioramy z Marderem - stąd nie syfiłem jeszcze zbytnio kół bo chce zgrac je kolorystycznie z podłożem.
 8. Pięknie dziękuję za inspiracje. Proste a tak efektowne. Mam pytanie o ostatnią fazę, czyli psikanie z aero starego pigmentu i wetefekta. Czy dodajesz coś do pigmentu (white spirit) czy tarmosisz na sucho sam piach? Podobne pytanie o wet effect, on ma konsystencję syropu i znowu pytanie czy przed wlaniem do aero czymś to rozcieńczasz? Pozdrosy
 9. Patrz, źle Ci napisałem. Najpierw kolor bazowy - potem satyna lakier - heavy chipping - biała tamka
 10. Malowałem Kubelwagena heavy chipping - lakier satyna - biała tamka - schodzi jak marzenie. Moim zdaniem za grubo kładziesz farbę i stąd problemy.
 11. Myślę, że podolam. Wiem że to bardzo źle spasowany model.
 12. Rzeczywiście po położeniu pigmentów na tym jednym ogniwie jest niedoszlifowanie (szlifowałem cały komplet na jedną i drugą stronę - straszne parszywce). Okopcenie dorobię w wolnej chwili. Co do zobaczenia Tigra na żywo, to ciężko powiedzieć.
 13. Nie wiem o którym miejscu mowa, ale kolory są takie jak na normalnych fotkach (bez zbliżeń, bo tam mi kolory nieco zmienia). Brąz jest brąz, zielony zielony a piaskowy też piaskowy.
 14. Będziesz do niego robił załogę?
 15. Tygrys już na kołach - w końcu! Doszły pigmenty i lekki kurz przy włazach. Wieża jeszcze nie skalana pigmentem, podobnie jak płyta nadsilnikowa.
 16. Nie może, a musi mieć kluczowe znaczenie. Ilość fluidu + grubość farby. Washable white też trzeba kłaść cieniutko, bo ten produkt jest przewidziany głównie do robienia camo z białej a nie po całości (ruskie taki robiły na T-34).
 17. Skalę wyzwania to już niech sobie sam każdy indywidualnie oceni. Przypomnę tylko, że technologia idzie do przodu i na tle spasowania całego modelu ten element aż dziwnie odstaje.
 18. Tak to foto z internetów. Myślę, że jasno obrazuje skalę wyzwania jeśli chodzi o szlif tego.
 19. Znalazłem w międzyczasie foto najbardziej kłopotliwego miejsca do szpachlowania: tak ku przestrodze.
 20. Michał,d o roboty, bo wódka stygnie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.