Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Stojkovic

 1. Przede wszystkim mniej białej farby. Lepiej zrobić na dwa etapy niż raz a za dużo.
 2. Jak na razie pomysł z profilem gąsienic zdaje egzamin. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po nałożeniu na koła.
 3. Pokaż jakieś zdjęcia bo po tym co piszesz, to zaczynam się martwić o tego Panzer I
 4. Teraz widzę, jak powinno wyglądać malowanie panzergrey Trzeba będzie potrenować.
 5. Konkluzja jak zwykle ta sama... Nie ma modelu idealnego. Mnie najbardziej zawsze demotywuje słabe spasowanie i właśnie te tragiczne pomysły montażowe inżynierów od instrukcji.
 6. Tak na marginesie dodam, że bolce kół napinających nie są wklejone na stałe. Jedynie wahacze są zamontowane na klej.
 7. Nie, wszystko zgodnie z instrukcją i standardami.
 8. Prace tak jak pisałem już rozpoczęte. Pierwszy etap czyli montaż zawieszenia super - wielki plus za możliwość stabilizacji całości za pomocą dwóch elementów pomocniczych - które potem pomogą złożyć gęsi w odpowiedni kształt. Dzięki temu mamy pięknie ułożone - równiutko zawieszenie!
 9. Nie przesadzajmy też z hardkorowością tych wypychaczy. W końcu gęsi i tak są mocno zakryte i przy dobrej obróbce nie będzie to jakiś wielki problem. W porównaniu do Italeri to jest ultra dobra jakość.
 10. Nie ma róży bez kolców... S[asowanie kadłuba wydaje się wzorowe, za to gęsi słabszym punktem. Zacząłem prace przy zawieszeniu i jestem zszokowany precyzją i jakością elementów. Każdy Takom tak ma?
 11. Zgodnie z obietnicą mały in-box. W oczy rzuca się brak lin holowniczych Gąsienice też pozostawiają sporo do życzenie patrząc na ślady po wypychaczach.
 12. Na schemacie jest bardzo drobniutkie, więc zastanawiam się jakie są alternatywy do wykorzystania przy zabawie z tym camo.
 13. Czy ktośw ie, gdzie można kupić gotowe szablony pod digitala?
 14. Na pewno nie zrobię go w jednym kolorze. Bardziej chyba realistyczny scenariusz to wojna Polsko - Polska. PiS kontra rebelianci 😀
 15. Oto i on! Pierwszy model kartonowy (papierowy) w plastiku! Będzie robiony prosto z pudła. Niebawem in-box!
 16. Straszliwie ciemnyten kolor panzergrey wyszedł...
 17. Podstawka będzie merytorycznie cacy
 18. Zamysł był taki, że ubrudziła załoga wychodząc z pojazdu tyłem w takiej konfiguracji. Może lekko przytłumię efekt kurzu i rozszerzę jego występowanie o górne partie felgi.
 19. Będzie pomalowane - umknęło!
 20. Model sam w sobie uważam za skończony. Tym samym festiwal nieudolnośći się kończy. Teraz pozostaje już tylko zrobienie podstawki. Przygotowania do podstawki:
 21. Kwity znajdą się na wszystko. Przeglądałem zdjęcia archiwalne i są dowody że było z tym różnie: Kolor bazowy lub brudny kremowy Czysty bazowy Ewidentny kremowy:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.