Jump to content

Jakub 24

Members
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Siepraw
 • Interests
  wargaming, modelarstwo
 • Occupation
  Uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O kurczaczek ale ładny. Teraz czekam na malowanie.
 2. Fajowo wygląda. Czekam na efekt końcowy.
 3. Tak. Jagdpanther będzie uszkodzony. W najbliższym czasie wrzucę zdjęcia.
 4. Witam! Dzięki za odpowiedzi. Twarz malowałem najpierw farbą flesh base vallejo panzer aces, a później rozjaśniłem higlight flesh tego samego wytwórcy. Zarost pomalowałem mieszaniną czerni i bieli. Na końcu dałem olejny wash z farby brunt umber. Pozdrawiam
 5. Witam. Uchwyty zrobione. Dotarła też lufa RB, teraz czekam tylko na resztę dodatków. Powstaje też diorama z cromwellem revella. Pozdrawiam.
 6. Dzięki za odpowiedzi. Zawiasy poprawię tylko muszę super glue kupić. Co do lufy to cały czas się zastanawiam, ale chyba się skuszę. Pozdrawiam
 7. Witam. Ostatnio zacząłem składać model dragona 7241, który dostałem z okazji Mikołajek. Model składa się dość dobrze. Oto stan prac na dziś: Tył na razie nie jest przyklejony. Wszelkie rady i uwagi mile widziane. Pozdrawiam.
 8. Witaj! Projekt zapowiada się ciekawie. Mam tylko jedno małe zastrzeżenie. Mianowice figurka spadochroniarza amerykańskiego, którą pokazałeś ma mundur M42 używamy do lądowania w Normandii, więc jeżeli będziesz robił dioramkę z operacji Varsity to użyj figur z umundurowaniem M43 jak np. http://www.mojehobby.pl/products/US-ARMY-AIRBORNE.html http://www.saharahobby.pl/pozostali-producenci/8867-scale75-s35-001-101st-airborne-division-1944-1-35.html - tylko mundur powinien być pomalowany na zielono. Możesz też użyć figurek: http://www.mojehobby.pl/products/Advance-to-the-Rhine-US-1st-Army-at-R
 9. Witam. Postanowiłem wstępnie spróbować coś pomalować. Wyszedł taki kolor: Czy nada się na całe wnętrze? Pozdrawiam.
 10. Dziękuję wszystkim za odpowiedź. W międzyczasie skleiłem niektóre fragmenty wnętrza i przyłożyłem je na sucho do kadłuba, żeby zobaczyć jak to wygląda. Pozdrawiam.
 11. Witam! Co prawda samoloty nigdy zbytnio mnie nie fascynowały, jednak zawsze marzyłem o posiadaniu modelu tej maszyny. I tak oto zakupiłem B-17F revella, którą wykonam w barwach samolotu o nazwie "Memphis Belle" z 324 eskadry bombowej. Żeby model nie wiał pustką zakupiłem do niego załogę firmy Legend Productions. I przy okazji mam pytanie: jaka farba najlepiej się nada na wnętrze? Pozdrawiam.
 12. Przepraszam, ale wysłało się dwa razy. Czy mógłbym prosić moderatorów o usunięcie jednego z wątków? Pozdrawiam
 13. Witam. Ostatnio udało mi się ukończyć figurkę piechociarza amerykańskiego firmy Ceasar w skali 1/72. Proszę o opinię: Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.