Jump to content

Jakub 24

Members
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jakub 24

 1. O kurczaczek ale ładny. Teraz czekam na malowanie.
 2. Fajowo wygląda. Czekam na efekt końcowy.
 3. Tak. Jagdpanther będzie uszkodzony. W najbliższym czasie wrzucę zdjęcia.
 4. Witam! Dzięki za odpowiedzi. Twarz malowałem najpierw farbą flesh base vallejo panzer aces, a później rozjaśniłem higlight flesh tego samego wytwórcy. Zarost pomalowałem mieszaniną czerni i bieli. Na końcu dałem olejny wash z farby brunt umber. Pozdrawiam
 5. Witam. Uchwyty zrobione. Dotarła też lufa RB, teraz czekam tylko na resztę dodatków. Powstaje też diorama z cromwellem revella. Pozdrawiam.
 6. Dzięki za odpowiedzi. Zawiasy poprawię tylko muszę super glue kupić. Co do lufy to cały czas się zastanawiam, ale chyba się skuszę. Pozdrawiam
 7. Witam. Ostatnio zacząłem składać model dragona 7241, który dostałem z okazji Mikołajek. Model składa się dość dobrze. Oto stan prac na dziś: Tył na razie nie jest przyklejony. Wszelkie rady i uwagi mile widziane. Pozdrawiam.
 8. Witaj! Projekt zapowiada się ciekawie. Mam tylko jedno małe zastrzeżenie. Mianowice figurka spadochroniarza amerykańskiego, którą pokazałeś ma mundur M42 używamy do lądowania w Normandii, więc jeżeli będziesz robił dioramkę z operacji Varsity to użyj figur z umundurowaniem M43 jak np. http://www.mojehobby.pl/products/US-ARMY-AIRBORNE.html http://www.saharahobby.pl/pozostali-producenci/8867-scale75-s35-001-101st-airborne-division-1944-1-35.html - tylko mundur powinien być pomalowany na zielono. Możesz też użyć figurek: http://www.mojehobby.pl/products/Advance-to-the-Rhine-US-1st-Army-at-R
 9. Witam. Postanowiłem wstępnie spróbować coś pomalować. Wyszedł taki kolor: Czy nada się na całe wnętrze? Pozdrawiam.
 10. Dziękuję wszystkim za odpowiedź. W międzyczasie skleiłem niektóre fragmenty wnętrza i przyłożyłem je na sucho do kadłuba, żeby zobaczyć jak to wygląda. Pozdrawiam.
 11. Witam! Co prawda samoloty nigdy zbytnio mnie nie fascynowały, jednak zawsze marzyłem o posiadaniu modelu tej maszyny. I tak oto zakupiłem B-17F revella, którą wykonam w barwach samolotu o nazwie "Memphis Belle" z 324 eskadry bombowej. Żeby model nie wiał pustką zakupiłem do niego załogę firmy Legend Productions. I przy okazji mam pytanie: jaka farba najlepiej się nada na wnętrze? Pozdrawiam.
 12. Przepraszam, ale wysłało się dwa razy. Czy mógłbym prosić moderatorów o usunięcie jednego z wątków? Pozdrawiam
 13. Witam. Ostatnio udało mi się ukończyć figurkę piechociarza amerykańskiego firmy Ceasar w skali 1/72. Proszę o opinię: Pozdrawiam.
 14. Witam. Ostatnio udało mi się ukończyć figurkę piechociarza amerykańskiego firmy Ceasar w skali 1/72. Proszę o opinię: Pozdrawiam.
 15. Witam! Niedawno rozpocząłem budowę tego modelu: Będzie on wykonany w malowaniu dla 82 dywizji powietrzno desantowej w Normndii. Na razie rozpocząłem budowę wanny: Model skleja się bardzo przyjemnie. Zawiera wiele elementów foto trawionych, które niestety nie są moją mocną stroną . Model najprawdopodobniej stanie na dioramie z Dodgem WC51 firmy Afv club i kilkoma spadochroniarzami. Pozdrawiam
 16. Zrezygnowałem ze zrobienia dachu ze strzechy (przyklejanie włosia od pędzla mnie wykończyło). Dorobiłem kawałek ściany, który jeszcze czeka na szlifowanie i dorobiłem drewniany dach. Przy okazji wyciąłem podstawkę ze styroduru. Co o tym myślicie? Ja osobiście mam wrażenie, że dach muszę trochę skrócić. Pozdrawiam.
 17. Lipstein na fabrykę przyjdzie pora, a na razie chcę trochę poćwiczyć z roślinnością. Znalazłem stary i trochę zniszczony domek miniartu i postanowiłem go odnowić. Odciąłem potrzebne mi części i zmyłem trochę farbę. Prezentuje się tak: Przy okazji pozmieniałem trochę ustawienie figur. Co o tym sądzicie? Pozdrzwiam
 18. Cześć! Natchniony pięknymi pracami Korowiowa i Mchała zacząłem dłubać taką winetkę. Ma ona przedstawiać oddział waffen ss czyhający na rosyjskie czołgi. Do wykonania scenki wykorzystam dwa zestawy pegasusa: waffen ss i waffen ss set II. W miejscu białego kartonu pojawi się wiejski domek. Ewentualnie żołnierza z panzerfaustrem mogę wymienić na takiego: Co o tym sądzicie? Chętnie wysłucham waszych rad. Pozdrawiam
 19. Cześć! Dzięki za podpowiedzi dotyczące zdjęć. Mam nadzieję, że tym razem są lepsze. Arturze dzięki wielkie za podpowiedzi dotyczące umundurowania postaram się poprawić błędy. Teraz zdjęcia: Pozdrawiam.
 20. Część! Przez ostatni czas zajmowałem się taką oto figurką firmy S&T PRODUCTS. Figurka bardzo ładna, przyjemnie się ją malowało. Bardzo przepraszam za jakość zdjęć, ale mam bardzo słaby aparat :( . Liczę na wasze uwagi i komentarze. Pozdrawiam.
 21. Podstawka zmieniona. Jak na razie wygląda to tak: Takie pytanie: Która wersja lepsza?? 1 2 Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.