Jump to content

Gerd

Members
 • Content Count

  2,486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Gerd last won the day on July 11

Gerd had the most liked content!

Community Reputation

99 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba nie od ilości zależy. Albo się TO ma albo... faktycznie trzeba dużo, a cel ciągle daleko. Warsztat Kolegi Kamila K. godny najwyższego podziwu, ale nie tylko. Pomysł i konsekwencja w budowie... BRAWO. Chciałbym tak umieć.
 2. Gerd

  Indianin

  Zajawiskowa!
 3. To prawda, mając którykolwiek na podwórku byłbym królem, krytyka nie przyszła by nikomu do głowy, ale nie było ani skąd, ani za co.
 4. Jako desantowca namawiam Cię na brata z 7ŁDD e... tj. 8BDOW
 5. To Twój model, Twój projekt zrobisz jak zechcesz bo TOBIE się ma podobać ale obiektywnie to jest świetny i nie ma co "oprawiać". ?
 6. To prawda. Skupiłem się głownie na Aviach. A ponieważ dla mnie samoloty bez śmigieł są w drugim obszarze zainteresowania (nie dotyczy L-29 ) sprawa z wypadku z 28.8.1984 jakoś mi umknęła. W każdym razie temat nadrobiłem! No i wypada rocznica za parę dni. Nie mam Migów 23 w "zamrażarce" gdyby rozwalili Migi-29.... coś by się znalazło. Poza tym samoloty rozbite w lesie to miazga i nie bardzo nadają się na dioramę. Przyznać trzeba autorowi strony przeogromny zapał. Szkoda że u nas.... itd. Kolegę Baas Ark zachęcam do podjęcia próby ratowania IV-8! czym by malowana nie była. Wszystkim
 7. z Czechów... w pudle z umarlakami mam jeszcze tylko jedna taką samą Avie, którą próbowałem DAWNO przerobić na 109 - poniosę niebawem konsekwencję tamtej decyzji. Na dziś planuję ją jako katastrofa EV-9. A co to takie drogie tam popsuło się?
 8. AVIA S.199 1:72 z zestawu Kovozavody Prostejov nr kat. 10. o wyborze nieboszczyka z prosektorium zadecydował za mnie kolega barszczo swoim warsztatem oraz arcyciekawa pracowania badania wypadków lotniczych oraz wypadki Mułów w służbie. gdzie znalazłem zdjęcie Tradycyjna kąpiel w Krecie: potem to już, zwyczajnie. Na kawałki i budowa od nowa. Bracia Czesi pokusili się też o wizualizację, na potrzeby jakiejś gry chyba. Ja też, na własne potrzeby
 9. Będzie dobrze, klej faszystę. Ważne że jest zapał a dalej to już z górki! ?
 10. Takie japońskie ołówki to Godzilla w filmach rozwalała całymi chmarami! Serce mi zawsze pękało tak mi było szkoda tych modeli... Twój BARDZO ładny. Nie daj go nikomu dotykać.
 11. Świetny materiał, pełna profeska. Gratuluję Ci warsztatu, wspaniałych prac będących niejako wypadkową umiejętności warsztatowych oraz samorazpracia do przygotowania a także charakteru do udostępnienia pracochłonnego opracowania. Wiem ile to czasu zajmuje. Szacunek!
 12. Przynajmniej oficjalnie jeszcze nie, ale okazuje się, że nie ma zastosowania w praktyce, jest zupełnie nieprzydatna.
 13. Bardzo lubię takie pomysły. Gdy model jest "po coś". Gratuluję udanego projektu! A "Sojuz"... no cóż wykonany z tego samego materiału co oryginał ? No Ruski i nic nie poradzisz.
 14. Można zaprojektować dowolne kalki a na tym forum są siły które je wydrukują. Koszta nie są miażdżące, a jakość gwarantowana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.