Jump to content

Gerd

Members
 • Content Count

  2,400
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Gerd last won the day on June 22 2019

Gerd had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gerd

  Żołniesz Radziecki

  PpSz - gitesz!
 2. Zgrabny, udany. Nie doczytałem się tylko jaki to zestaw, bo "klocków" wynika chyba 1:72. Brzuszek bardzo elegancki! Mam F4F przygotowanego do "zmartwychwstania" z Matchbox'a zmalowanego Humbrolami chyba z 25 lat temu. Tym przyjemniej podglądać Twojego. Gratuluje bo ładny!
 3. Efekt zdaję się osiągnięty. Brawo. Nawet jak znajdą się przeciwnicy nadmiernej ekspozycji śladów eksploatacji ( a znajdą się) to.. nie zmienia faktu że, model ZAWODOWY. i zadowolonym można być, ja gdybym taki zrobił to bym był.🙂
 4. Gerd

  Zbrojny

  siekierka miażdży....
 5. Piękny model opowiada ciekawą historię, no to mamy komplet. Gratuluję i tylko patrzeć fotki Admina.
 6. Kolega Lipa w powiedział co miałem do powiedzenia. Pozostaje gratulować udanego projektu i zazdrościć. Brawo!👍
 7. Wnioski i spostrzeżenia Kolega wyciąga sam, ja powiem, że Airfix-ik zgrabniutki i mam nadzieję dawał radochę budowy, a przecież oto w tym wszystkim chodzi. Ogląda się sympatycznie. 👍
 8. Nie przerabiaj podstawki, wyrzuć ją, od razu się poprawi.
 9. Gunze C - śmierdzi ale smak ma! Piękny model i świetnie wyeksponowany. Brawo. Tylko patrzeć fotki Admina. 👍
 10. Niestety. Nie zrobiłem "in boxa" w każdym razie jeśli chodzi o jakość to ładny czyściutki. A Young.... tak super. Dla porządku jeszcze zdjęcie "praojca" - gen. Roberta "Roya" Urquharta, którego zapomniałem wrzucić w poprzednim poście.
 11. W figurce - popiersiu każdy może zobaczyć, co chce. Ja gdy ją zobaczyłem... wiedziałem, że ją kupię (16 €) i wiedziałem co widzę. Mianowicie Sean Connery, który z powodzeniem w filmie "O jeden most za daleko" zagrał gen. Roberta "Roya" Urquharta - dowódcę 1 brytyjskiej Dywizji Powietrznodesantowej. Na artbox'ie bardziej on przypomina p. Connery niż w mojej interpretacji.... 😕 Zawartość pudełka skąpa ale i tak znakomita i warta ceny. Wykonana przez braci Węgrów w dwóch skalach.
 12. Świetny. Tylko patrzeć fotki Admina - no należy się! 👍
 13. To fajny zestaw, bardzo wdzięczny w budowie, Jeep rewelacyjny warto jednak wymienić pewne drobiazgi na drucik, pracy nie wiele, a efekt zupełnie inny. No i.... lusterko.
 14. ależ wielkie 111! a jakie ładne, BRAWO- ostatnio nawet latać zaczęło
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.