Jump to content

Gerd

Members
 • Content Count

  2,311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gerd last won the day on January 26

Gerd had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolega skromniutki, bo sokoro wie co "trzeba było" w takie razie to żaden "kosmos" tylko kolejny stabilny lot rakiety. Brawo!
 2. To "gdzieś" to musi być w Polandii, tylko tu są takie koślawe chodniki
 3. pomalowany pierwsza klasa - mnie się podoba. Gratuluję udanego projektu. Moja rada - KLEIĆ dalej!
 4. Gerd

  PZL Ł-2, 1:72

  Warto takie kalki mimo wszystko zabezpieczyć lakierem wyłącznie akrylowym i uważać z technikami olejnymi i w dalszych pracach.
 5. Jak zwykle bardzo udana praca. Dla mnie bardzo na temat. Podoba mi się. Lubię Twoje. Zadnych zastrzezen. Tylko patrzec i uczyć się. BRAWO!
 6. NA prawdę ŚWIETNY. Gratuluję. Oczy oderwać trudno.
 7. Fajnie idzie dla dobra projektu te figurki to wyrzuć. Szkoda Twojego czasu i roboty.
 8. Dziękuję za podpowiedź w sprawie usuwania kanału. O tym zwyczajnie nie wiedziałem, a teraz już wiem, natomiast kwestia przeglądania pozostaje otwarta. To co pisze kolega Thalgonis sprawdza się wyłącznie do momentu użycia przycisku "pokaż więcej elementów aktywności". Może i w tym obszarze z czasem coś się pojaśni.
 9. Miałem nie marudzić ale powiem co mi nie leży w porównaniu ze stara-lepszą wersją. Nie mam wielkich wymagań jednak zwyczajowo logując się do forum oglądam posty od mojej ostatniej wizyty. Utworzyłem nawet kanał własnej aktywności jeden omyłkowy, którego nie jestem w stanie usunąć ,ale mogę z tym żyć i drugi właściwy i z niego korzystam oglądjaąc posty od najstarszych. Do tej pory wszystko gra, jednak gdy wejdę w temat, a potem cofnę edycję przenosi mnie nie do miejsca, w którym byłem, ale w zupełnie niezrozumiałe obszary. To że temat z listy na który zajrzałem znika już zrozumiałem, ale dlaczego muszę uruchamiać kanał aktywności od nowa i przeglądać wszystkie tematy od nowa NIE ROZUMIEM. Notuję zatem temat który poprzedza mnie interesujący aby wyłowić miejsce w którym skończyłem.... i wkurza mnie ta procedura. Bo lubię tu zaglądać ale zmianie na lepsze to co raz mniej. 😕
 10. Gerd

  An-2 1:16

  Lekcja robienia od podstaw wielu jednakowych, symetrycznych części bardzo pouczająca. Dobrze że czasem rzemieślnik ma możliwość podpatrzenia pracy Artysty.
 11. Gerd

  2s7 Pion

  Muzeum artylerii Toruń. Stan rzeczy z czerwca 2018
 12. Oglądałem relacje z budowy i tylko dlatego wiedziałem że to 72, to chyba najlepszy dowód na jakość produktu gdy Naród nie dowierza i myli z 1:35. Gratuluję pomysłu, zapału, konsekwencji w działaniu, warsztatu i końcowego efektu. SZACUNEK.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.