Jump to content

Gerd

Members
 • Posts

  2,554
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Gerd last won the day on July 11 2020

Gerd had the most liked content!

Reputation

133 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A mówi się że nie ma ludzi niezastąpionych. I tak musimy się użerać do dziś z ordynarnym short-run'em A_Modelu. Part - ratuj!
 2. Gerd

  Polskie Abramsy

  Jak się zaczęło mówić o F-16 dla Polski wersja C/D to w te pędy pobiegłem do sklepu i kupiłem Italeri. Była połowa lat 90-tych. Zrobiłem do w malowaniu podobnym do Mig-29 i z godłem 1plm Warszawa. Czerwone numery taktyczne.... i jaki byłem zadowolony że zdążyłem! Okazało się że nie było się do czego spieszyć - model dobrze się zakurzył zanim pierwsza szesnastka przyleciała.
 3. z tym "czemadanem" z tyłu takie auto rodzinne się robi ... T-55 "Superb"
 4. Już mówiłem ale powiem jeszcze raz - bo warto: świetny model. Gratuluję! Podstawka zdecydowanie pomaga.
 5. o części z tych faktów pisałem na początku istnienia wątku, wierzyć się nie chce że to już 10 lat temu.... Dziękuję Koledze za zainteresowanie. Każda informacja cenna. Zwłaszcza jeśli chodzi o losy ASU po rozwiązaniu 35 das.
 6. Gerd

  2K6 Luna

  Wygląda zawodowo! Gratuluję, Nie wiem czemu ale cały czas Lunę widzę w w barach 7ŁDD.
 7. JA to bym wolał żeby jak oglądam tematy od ostatniej wizyty i po obejrzeniu jakiegoś wątku wracam do listy to nie przerzucało mnie "gdzieś tam" i muszę wszystko od nowa..... Oddam wszystkie punkty za powrót do przeszłości. Lepsze jest wrogiem dobrego. "Nowicjusz" - 4200 komentarzy...
 8. zatkało.... Jak się to lutuje? Pytam o stopień uciążliwości. ( z kwasem?)
 9. Nie wiem czy to przytyk do mnie czy do Autora, Każdy może mieć swoje zdanie, a wystarczy zrobić lepszy i będzie za cały komentarz do cudzej pracy.
 10. Trudno nie zabrać głosu. Genialna praca. Figurki robią ogromną robotę. Model nie dość że wykonany na światowym poziomie to.... żyje! Najszczersze gratulacje i SZACUNEK.
 11. Wspaniały model. Gratuluję!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.