Jump to content

Artur Wałachowski

Members
 • Content Count

  410
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie no spoko,wszelka krytyka mile widziana,na swoją obronę dodam że zdjęcie jest w dużym powiększeniu,więc normalnie oglądając model wygląda ok.
 2. Dokładnie wszystkie drobne odpryski są robione gąbeczką,ryski pędzlem 000 i część odprysków też pędzelkiem-nie wszędzie da się dojść z gąbką. Tak to jest wina stylu jaki sobie wypracowałem,dlatego moje prace są podobne-ale to wg mnie normalne -nie razi mnie to i nie przeszkadza,malując model mam być zadowolony z efektu finalnego ,a jestem,jeśli używam tych samych technik i tych samych materiałów,ręka też ta sama ,to cóż wymagać?będą podobne,nawet z różnych teatrów działań i w różnych kamuflarzach.
 3. Oglądasz zdjęcia w dużym powiększeniu,naturalnie jak się patrzy na model wygląda to trochę inaczej....nie razi
 4. Model prosto z pudła,była mała blaszka w zestawie i aluminiowa lufa-producent AFv Club-malowanie pustynne -El Alamein 1942 rok.Jeszcze go nie okurzałem,ale czekam na dostawę pigmentu i ten zabieg wykonam-na razie zdjęcia czystego pojazdu.
 5. Działania są podjęte,niedługo stronka ruszy,uzupełniona o nowe zdjęcia w galerii,będzie też dwu języczna-tekst polski i angielski,myśle że to sprawa 2 tygodni góra.
 6. Schemat malowania jest z instrukcji Tamiyi-miały być zielone wężyki-no ale jak zwykle wash je trochę wypłowił.
 7. Przedstawiony efekt na zdjęciu można wykonać pędzlem,ale dalszą czynność,aby uzyskać cieniowanie czyli nałożyć właściwy kolorek to tylko aero.
 8. Aerograf ten jest ze złotej serii-pokryty 24 karatowym złotem,działa normalnie,nie mogę narzekać ,a dodatkowym plusem jest w jego przypadku pokrycie złotem-czyści się go łatwiej z farby.
 9. Ja to brzeszczotem normalnie odpiłowywałem w takich figurach,ale ostrożnie trzeba bo łatwo skręcić na model i zepsuć,za to metoda jest szybka dosyć.
 10. Dokładnie to samo zrobisz i bez sido,zetrzesz jak zachcesz oleje,jesli nie wyjdzie lub nie będzie się podobał efekt. Tu się nie zgodzę,pozatym podkreślam,kładąc wash na sido-to jak na lakier i efekt jest inny ,a dodajemy sporo pracy. Oczywiscie że każdy ma swoję sposoby ,ja uważam że mój jest wygodniejszy i szybszy,sam wash na farbę wchłania sie to prawda,ale namoczonym w rozcieńczalniku waciku ,czy szmatce daje sie zetrzeć do zera praktycznie,a jednocześnie można uzyskać odbarwienia-odchodzą filtry,zacieki wychodzą perfekcyjnie.Dużo by pisać-dodam że został nakręcon
 11. Generalnie-jesli model był malowany akrylami,to nałożenie washa musi być z zastosowaniem farb olejnych-nie gryzą się wtedy-już kiedyś pisałem-sido to do podłogi można użyć ,a nie wash na to kłaść-wash kładziemy na farbę ponieważ ma to zmienić jej koloryt,zabarwienie,odcień-a jak kładziemy na sido to jakbyśmy kładli na warstwę lakieru,więc efektu zamierzonego nie osiągniemy w pełni.
 12. A my na to jak na lato...bardzo dobrze to wygląda,widać że nie jest to Twój enty pojazd,ale każdy kolejny będzie lepszy,masz talent ,a to najważniejsze.
 13. Olejami robiłem,rzadkimi-tak żeby tylko smugę namalować,namalowany ślad jest potem roztarty wacikiem higienicznym-kolory to siena palona mieszana z brązem Van Dyck.
 14. Ja delikatnie powiększyłem w Picassie i widać dokładnie siateczkę A poprzedni initial to już z dwa lata temu robiony jak nie trzy. pozdrawiam Artur
 15. Na tylnych grilach widać jakby nie było-mogły odpaść,lub zostać zerwane,itp,ale na tych wcześniejszych,większych jak na dłoni widać że są siatki,jak ktoś ma program graficzny to może sobie powiększyć i widać doskonale.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.