Jump to content

Łukasz W.

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Patent na wstawienie tylko żywicznego wnętrza kabin do plastikowego kadłuba brzmi rozsądnie. Co masz jednak na myśli pisząc ? O który element Ci chodzi co zalać CA?
 2. Myślę, że wystarczyłoby ten element z garbem włożyć na chwilę do gorącej wody i potem delikatnie odpowiednio go wygiąć aby przybrał prawidłowy kształt i będzie pasować bez szlifowania.
 3. Irku, dziękuję za odpowiedź. Nie było moją intencją sprawianie Ci przykrości. Jeśli tak się stało to przepraszam. W temacie malowania każdy ma swój gust, Twój jest inny i szanuję to. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli? Mnie chodzi o pozbawione poszycia części skrzydeł, lotek i tył kadłuba. Czy to mogło tak wyglądać w rzeczywistości? I czy są na to tak zwane "kwity" w postaci zdjęć? Jeśli tak to proszę o nie.
 4. Też tak pomyślałem i wyraziłem to w PW. Artysta ją odebrał 2 dni temu więc do sieci zagląda.
 5. Nie dostałem odpowiedzi na forum, moją PW autor również "olał". I co ja mam o tym myśleć? Jest mi przykro.
 6. Gratuluję pięknego modelu i zdobytych nagród jak i tych, które pewnie jeszcze zdobędziesz. Zdetalowanie poszczególnych elementów robi niezwykłe wrażenie. Z minusów jednak chciałbym odnotować banalność malowania, mnie osobiście nie przekonuje, jest zbyt cukierkowe. Myślę także, że Twój model prezentowałby się jeszcze lepiej gdybyś włożył w sumie odrobinę wysiłku w nitowanie. Mam do Ciebie Irku pytanie odnośnie dokumentacji, na której opierałeś ogólną koncepcję modelu, to jest zdarcia poszycia w tych a nie innych miejscach? Na czym się opierałeś? Dysponujesz fotografiami? Moje pytanie wynika z obserwowanego ostatnio trendu pokazywania modeli "szkieletowych". Pozdrawiam! Łukasz
 7. To, że w ciekawych tematch zniknęły fotki i irytację z tego powodu rozumiem. Ale dwa pytania: 1. Kiedy te fotki zniknęły? Jak pamiętam dawno temu... 2. Czy ktokolwiek z administracji zapytał autora dlaczego fotki zniknęły? Powody przecież mogą być różnorakie. Admin w swojej decyzji o banie powołał się na regulamin. Nigdzie w nim nie jest napisane, że użytkownik nie może usunąć swoich zdjęć (powodów jak dotąd i tak nie znamy). Zatem użytkownik regulaminu nie złamał pod tym względem. Nawiasem mówiąc ogłaszając ban dla kogoś powinno się jasno przedstawić powody. Obecnie wygląda to dość mętnie i brzydko.
 8. Nie zanosi się. Na razie czekają dwa okręty, chyba, że ktoś wyda jakis porządny model kutra do połowu krabów z telewizyjnego serialu o nich (najchętniej NORTHWESTERN) Co prawda nie krabowiec tylko tuńczykowiec ale też ciekawy nie-okręt: http://www.ww-model.pl/index.php?p3500,lindberg-77220-1-60-tuna-clipper
 9. Już ktoś zrobił: http://www.hannants.co.uk/product/LH32009
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.