Jump to content

GEM

Members
 • Content Count

  889
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Trzemeszno
 • Interests
  ruch na świeżym powietrzu, modelarstwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GEM

  MIG-23 MF 1:32

  Irek dawno mnie tu nie było. Muszę jednak przyłączyć się do opinii innych. Cały czas trzymasz rewelacyjny poziom. Pięknie to wychodzi.
 2. Uwaga wszyscy wybierający się na nasz konkurs. Podczas pobierania kart startowych, pamiętajcie o pobraniu kuponu do głosownia na Grand Prix modelarzy. Każdy obecny na konkursie modelarz będzie miał prawo oddać swój głos na najlepszy jego zdaniem model. Kupony wrzucamy do przygotowanej urny, która tradycyjnie będzie stała na stoisku klubowym ISMR. Przypominam że dzisiaj ostatni dzień elektronicznego zgłaszania modeli.
 3. Bardzo mnie to cieszy. A tych którzy jeszcze się nie zdecydowali, zapraszam. Miejsca na stołach dla waszych modeli na pewno wystarczy.
 4. To bardzo się cieszę. Tak pytam, bo myślałem że strona się zawiesiła.
 5. Tak tu jakoś cicho. Ktoś się wybiera do Inowrocławia na konkurs
 6. Tak nie może u nas zadebiutować. Trochę tego nie rozumiem. W regulaminie o rozgrywaniu Oscarów nie ma mowy że model nie może u Was debiutować . Czy możecie to dokładnie wyjaśnić? Można do Oscarów zgłosić model, modele które wcześniej u Was nie były?
 7. Jak byś chciał to mogę podrzucić parę zdjęć w tym malowaniu. A jak byś się zdecydował na malowanie i napisy dokładnie z pierwszego zdjęcia postu, to mogę podrzucić wzory napisów, w PDF, ale zrobione w 1:48. Trzeba by je przeskalować.
 8. Mam takie frajerskie pytanie. Czy w przypadku kolekcji opłata startowa jest liczona jako jeden model, czy za każdy model z kolekcji?
 9. Jeśli organizator pozwoli, to ISMR Inowrocław dołoży naszą nagrodę, za model który zrobi na nas największe wrażenie.
 10. Gratuluję kolegom z Gniezna bardzo udanego konkursu. Impreza rozrasta się zarówno ilościowo jak i jakościowo. To bardzo pozytywny kierunek. Myślę że musicie pomyśleć co dalej, następnym razem sala może okazać się za mała. Dziękuję za docenienie moich prac. Pozdrawiam wszystkich spotkanych kolegów.
 11. Do jakiej kategorii zgłosić szmatopłata w skali 1:32?
 12. Ładnie to ogarniasz. Czym robiłeś?
 13. Gratuluję organizatorom bardzo udanej imprezy. Miejsce wymarzone do takiego spotkania. Organizacyjnie na 5+, sprawnie, miło, tak jak powinno być. Pozdrawiam starych i nowo poznanych kolegów. Dziękuję sędziom i organizatorom za dostrzeżenie moich prac. A żeby nie było, że wszystko jest ok. taka mała propozycja dla organizatorów, może udałoby się zainteresować jakiś mały punkt gastronomi. Po trudach oglądania i zwiedzania myślę, że znaleźliby się chętni do kupienia czegoś ciepłego na ząb.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.