Jump to content

Irek-M1

Members
 • Posts

  587
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Irek-M1 last won the day on April 3

Irek-M1 had the most liked content!

Reputation

107 Excellent

3 Followers

Personal Information

 • Location
  Słupsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Irek-M1

  TS-11 Iskra

  Śmiem wyjaśnić -dziś rano ten samolot został wyładowany na terenie dawnej bazy 28 plm w Redzikowie w dawnym schrono hangarze obok amerykańskiej bazy. Trafił on w bardzo dobre ręce i będzie wyglądał jak nowy. Ustawiony zostanie na postumencie w konfiguracji do lotu ze złożonym podwoziem obok innych samolotów już ustawionych przed dawną bazą. Stowarzyszenie byłych pilotów będzie wszystkie te czynności nadzorować i wykonywać . Cały czas stowarzyszenie opiekuje się już obecnymi samolotami i mają przychylność we władzach Gminy Słupsk, która to jest właścicielem całej kolekcji samolotów. Również szkoła nosi imię dawnego pułku. Zorganizowano tam również salę tradycji pułku, jak i klasę o profilu wojskowy. W wolnej chwili postaram się wrzucić fotki z rozładunku.
 2. Może ktoś chętnie się pozbędzie za rozsądne pieniądze uszkodzony lub nie skończony model bombowca w 1:72 z firmy modelcollect.
 3. Irek-M1

  Debonder

  a nikt nie przejął technologi
 4. A przy tej skali nie lepiej było zrobić te radiatory za pomocą rysika do pogłębiania linii podziałowych. Sam to wypróbowałem na elementach wyposażenia etażerki i fajnie to wyszło.
 5. Po tak długim czasie pokazujesz fantastyczną pracę. Proszę częściej żebyś sam nie był jak ten potwór z Loch Ness, który pokazuje się znika na długi czas.
 6. Super to wygląda i dodatkowo to malowanie od szablonów-bajka
 7. I na tym koniec 1193 elementy i etażerka gotowa. Sam montaż po pomalowaniu wszystkiego zajął mi 30 godzin. Najtrudniejsze było zaplanowanie prac tak aby po kolei montować kolejne agregaty i podłączać przewody do nich. Teraz czeka mnie budowa całego wnętrza luku, do którego chowa się etażerka. Zdjęcie referencyjne Z prac nad eteżarką złożone na sucho po pomalowaniu złożone w całość Przymiarka
 8. up został tylko Paddy Wagon
 9. F-18 już na nowym lotnisku został tylko PADDY WAGON
 10. F-14 wylądował w nowym w nowym miejscu Został tylko PADDY WAGON
 11. Kotek odleciał na nowe lotnisko
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.