Jump to content

Irek-M1

Members
 • Content Count

  421
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Irek-M1 last won the day on April 22

Irek-M1 had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

2 Followers

Personal Information

 • Location
  Słupsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zacząłem jeszcze dziś partaczyć mechanizm opuszczania i podnoszenia lawety z działkiem
 2. Rozpocząłem pracę w luku gdzie chowa się działko. Kto to wymyślił to jest jakaś masakra, kilkanaście dni spędziłem na analizie zdjęć aby to poukładać sobie w głowie. Niestety znalezienie możliwości gdzie można samemu opuścić lawetę jest wręcz a wykonalne. Gro zdjęć jakie mam to są pozyskane w wyniku otwarcie jakieś klapki i lawirowanie aparatem tak aby "coś" uchwycić. Parę fot oryginału: Rozpocząłem prace od drobnicy tzn: zrobienia uchwytów pod mechanizm służący podnoszeniu i opuszczaniu lawety tak aby z moim modelem się to zgrało a także było wierne oryginałowi strona przeciwna złożona z 80 elementów Oryginał Wykonany element-w każdy otwór włożone zostaną jeszcze przewody- parę na próbę ułożonych ułożony w środku-tu miałem problem ze zrobieniem zdjęć:
 3. A możesz dodać linka do warsztatu
 4. Prace dalej trwają w luku do którego zrobiona została klapa zamykająca. Jak to wyglądało przed podkładem można zobaczyć na wcześniejszych stronach Po pierwsze zrobiłem ostatecznie wręgę rozdzielającą luk gdzie chowa się działko od obecnie wykonywanego. Najpierw zdjęcie referencyjne " title="source: Wręga w modelu " title="source: m" /></a> kolejny widok " title="source: z wyposażeniem " oraz z klapą zamykającą "
 5. i odpowiedź gotowa. Ja bardzo dużo korzystam z corela, gdzie to wszystko rozrysowuję.
 6. to jest metoda pozyskana od Andrzeja Ziobera i wiem, że opisze on ją w Aeroplanie, tak więc nie moge tutaj odebrać Andrzejowi palmy pierwszeństwa.Mnie umowy zobowiązują.
 7. ciepło dobry kierunek
 8. no tak jest na to metoda
 9. to są zrobione otwory nie ma tam zamontowanych żadnych siatek
 10. Święta, święta i czas kończyć kolejny element-klapa zamykający dolny dostęp do elektroniki samolotu. Fachowców proszę o podpowiedź co tam się znajdowało i do czego służyło. Najpierw zdjęcia referencyjne: " a teraz pomniejszone. W sumie zrobiłem i skleiłem 142 elementy " " " Po zamontowaniu: " " " A tak będzie docelowo zamontowane w modelu " z drugiej strony przed malowaniem i po pomalowaniu "
 11. Zakończyłem luki w napływach. Dokończyłem ten na krawędzi natarcia z przewodami. Udało mi się związać osłonę na przewodach. " A tak wygląda to w całości "
 12. Próby już były i na razie jest OK
 13. Uff po dodaniu ponad 131 elementów w postaci kabli, puszek elektroniki i innych drobiazgów nastąpił koniec czterech luków a napływach skrzydeł. To trzeba dodać do już wykonanej konstrukcji wewnętrznej prawie 100 elementów. Zbliżenia butle podłączone jest tam strasznie ciasno. Mam nadzieję iż coś widać I tak wygląda to po zamknięciu. Czeka mnie jeszcze przyklejenie tego elementu i zrobienie luku w krawędzi natarcia
 14. Jeszcze jeden błąd źle zamocowany zbiornik paliwa-nie zamknie się osłona przedniego podwozia.
 15. raczej to jest około 40% pracy nad modelem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.