Jump to content

mackozbogdanca

Members
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Koszalin/Poznań
 1. żyłki i plecionki zaczynają się mniej więcej od 0,04mm więc powinieneś coś odpowiedniego dopasować, w sklepie wędkarskim kosztuje to grosze np. 25m żyłki 3pln. Powodzenia przy kolejnych projektach.
 2. Spróbuj po prostu cieńszej żyłki lub plecionki wędkarskiej na pewno mają odpowiednią wytrzymałość.
 3. Kolega ma niedomalowany silnik, nawet w kilku miejscach poza tym farba chyba nie była dostatecznie rozcieńczona, widać jakieś farfocle i grubą powłokę, zeszlifuj porządnie nadlewki przy silniku. Postaraj się o to zadbać, a na pewno będzie lepiej.
 4. Ogólnie modelik prezentuję się nieźle, to co zauważyłem to lekko poszarpane pasy antypoślizgowe, zbyt "czyste" golenie oraz koła i te naciągi jakieś takie grube, nie wiem nie znam się na dwupłatowcach może tak po prostu powinno być.
 5. Na siódmym zdjęciu modelu "coś tam widać" rzeczywiście kolega kornik jest bardzo drobiazgowy, potrafi wyłapać wszystkie, nawet minimalne niedociągnięcia. Tak swoją drogą to modelik naprawdę niczego sobie.
 6. Malowanie niczego sobie tyle, że sam kolor wygląda na trochę ciemniejszy niż przy poprzedniej "próbie". Nie wiem jak się to ma do oryginału, zastanawiam się również czy to nie po prostu efekt zdjęć.
 7. Wystarczy trochę poszukać, wpisz takie hasło : "SR-71A Blackbird cockpit" w grafice google, jest dość sporo zdjęć.
 8. Niestety, ale znowu nie widać zdjęć...
 9. Święta prawda, do malowania małych elementów powiedzmy, że się nadają ale większe powierzchnie niestety nie wyglądają najlepiej.
 10. Pozostawię go takim jakiem jest, czyli nie za bardzo wyeksploatowany, przesadne ślady zużycia jakoś mi się nie widzą, każdy ma swoje priorytety.
 11. Jeśli chodzi o instrukcje to masz ją np. tu http://www.mojehobby.pl/Academy-SRa71A-Blackbird-p-1-107021.html
 12. Każdy z nas kiedyś zaczynał, ja jak miałem z osiem lat to nie wiedziałem, że modele się maluje, ze 20 takich szaraków stało kiedyś na półce... Poprzeglądaj kolego forum a na pewno wiele się nauczysz. Pozdrawiam.
 13. Ja tam w ogóle zdjęć nie widzę. Spróbuj wstawić raz jeszcze.
 14. Jest to jedyny symbol obrazujący mój stosunek do tego komentarza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.