Jump to content

michal1702

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Konin, woj. wielkopolskie
 1. Czemu? Pukawki fajne tak jak model.
 2. Takie fotki admina powinny być przez cały rok.
 3. michal1702

  KV-1

  Jeśli chodzi o koło, to przepraszam za wyrażenie ale jestem w dupie. Czołgu nie chcę bardzo rozwalac, z właściwie wcale nie chce. Zrobię jeszcze wierze a potem chyba będę czekał na koło. A co do lampy to postaram się poprawic.
 4. michal1702

  KV-1

  A więc witam po świętach i mam nadzieję, że były udane. Ja przez święta zrobiłem sobie wolne od modelu i dopiero wczoraj doklejiłem koła. Przepraszam, że zdjęcia za ciemne. Tu trochę za jasne. I tu się wszystko wyjaśnia. A więc koło gdzieś znikło, po prostu go niema i koniec. Musiało gdzieś upaśc albo coś. I błotniki: Nie widac, bo bateria była słaba w aparacie i trzeba było się spieszyc. Jak wam się zdjęcia nie podobają to wkleję jeszcze raz.
 5. Jako pierwszy. Widac że masz talent i to doceniam. Klasyczny opad szczeny!!!!!! Najlepszy samolot na pierwszym zdjęciu.
 6. michal1702

  KV-1

  Jak widzicie idą Święta i na razie przerywam warsztat.
 7. michal1702

  KV-1

  Przykleję i zamaluje. Jakoś to będzie.
 8. michal1702

  KV-1

  Szlifowałem dokładnie i jest gładkie.
 9. michal1702

  KV-1

  A więc częśc modelu (chyba) gotowa. Postanowiłem zmienic kolor tła na biały, bo model chyba wydaje mi się ciemniejszy. Wyszło coś takiego:
 10. michal1702

  KV-1

  O reszcie modelu chyba tego nie powiesz.
 11. michal1702

  KV-1

  Jak już wcześniej pisałem aerograf nie działa. Wszystko malowane pędzlem. Zdążyłem zrobic tylko wieże, bo idzie strasznie wolno. Reszta modelu w połowie pomalowana, może jutro albo później będą zdjęcia.
 12. michal1702

  KV-1

  Oczywiście, że będę szlifował. Tylko gorzej z malowaniem, bo aerograf wysiadł i zanim go naprawię to może minąc trochę czasu.
 13. michal1702

  KV-1

  Dokleiłem parę części i wyszło coś takiego Spróbowałem "wypuknąc" wloty powietrz. Na tym zdjęciu chciałem pokazac wizjer kierowcy użytkownikowi Markuz (chyba wyszedł dobrze). Jutro biorę się za koła i morze spróbuję coś pomalowac, jeśli aerograf będzie posłuszny. Pozdrawiam.
 14. michal1702

  KV-1

  A to dziwne. Ja przy swoich KW z Hobby Bossa użyłem naprawdę mikroskopijne ilości szpachli. Tej wersji co prawda jeszcze nie robiłem ale części we wszystkich KW z Hobby Bossa są te same. Zwróć uwagę na wizjer kierowcy, bywa, że otwór jest znacznie większy niż osłona. Tak było u mnie. Patrząc po zdjęciach wygląda, że u ciebie jest tak samo. Wizjer jest ok. ,ale boki trochę gorzej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.