Jump to content

PSCUD

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  PODKARPACIE
 • Interests
  WSZYSTKO CO DA SIĘ SKLEIĆ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic innego nie zostało - będę prosił Węgrów - a tak na wszelki wypadek to daj te terminy na dwa lata do przodu to się człowiek przygotuje ..........
 2. Wojtku - nie wiem jak to mam przekazać, ale zawsze chciałem być na Waszej imprezie. W większości się to udawało, teraz termin Waszej imprezy koliduje z Mosongmadziarowar. Czy jest jakaś szansa aby coś się u Was zmieniło ?
 3. Przykro mi, ze temat schodów został wyczerpany ale proponuję inny : - chciałbym ufundować nagrodę "za upór w realizacji swoich modelarskich marzeń" dla seniora, co do kategorii sprawa jest otwarta. Jeżeli będzie na to Wasza zgoda przyznamy ją wspólnie. Poza tym - mam już hotel ale kilkanaście km od miejsca konkursu, macie coś bliżej ?????
 4. Wyczerpująca odpowiedź -ale najważniejsze - NIE MA SCHODÓW !!!!!!!!!!!!!!!!! Myślę, że duża część modelarzy z południa najedzie Mińsk (wszystkim opowiadam o Waszej gościnności )
 5. Coś może bliżej o tej "starej" sali - zabrzmiało to jakoś dziwnie - ale schodów nie będzie na pewno ?!!!!!!!!!!!!!
 6. Miło nam "donieść", że do grona sklepów spełniających modelarskie marzenia w czasie naszej imprezy dołączyły trzy następne : - Przemo z Kielc - Jarek J35 - Mariusz Bieńczyk z Warszawy
 7. W imieniu członków Klubu Modelarskiego „Flisak” ze Stalowej Woli, w związku z licznymi pytaniami i pewnego rodzaju chaosem informacyjnym, jaki wytworzył się w ostatnim okresie pragnę poinformować Wszystkich zainteresowanych, że jako dotychczasowi współorganizatorzy konkursu „Sikorski” w roku 2016 organizujemy naszą imprezę w miesiącu SIERPNIU. Dotychczasowa formuła współpracy z władzami szkoły uległa wypaleniu, Prezydent Miasta Stalowa Wola objął wyłącznym patronatem naszą sierpniową imprezę, zabezpieczył znaczne środki i umożliwił wykorzystanie w tym celu nowoczesnego obiektu w samym centrum miasta. Uprzedzając pytania, – „dlaczego w sierpniu” – chciałbym wyjaśnić, że z naszego punktu widzenia, organizowanie dwóch imprez modelarskich w jednym miesiącu w jednym mieście jest całkowicie niezasadne. Nie byliśmy w stanie utrzymać dotychczasowego terminu, (czyli okresu styczeń/luty 2016) z uwagi na zaplanowaną imprezę przez szkołę. Natomiast inny termin niż sierpniowy doprowadziłby najprawdopodobniej do kolizji z już zaplanowanymi imprezami. Dodatkowo na naszą decyzję wpłynęły informację od modelarzy czeskich i słowackich, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w naszym konkursie a znając Ich kalendarz także sierpień okazał się najlepszym rozwiązaniem. Podobne sygnały wpłynęły do nas także od właścicieli firm i sklepów modelarskich z Polski i południowych sąsiadów. Dlatego zapraszamy Wszystkich do Stalowej Woli na naszą imprezę w sierpniu, na bieżąco będziemy informować o nowych ustaleniach. KLUB MODELARSKI "FLISAK" STALOWA WOLA
 8. Proszę o pomoc w ukierunkowaniu moich poszukiwań. Nie wiem gdzie mogę znależć plany statku zwodowanego w 1924 roku w stoczni w Kilonii. Znam nazwę statku "Consul Horn" wiem , że pływał na początku w firmie armatorskiej H.C. HORN REEDEREI. Dlatego proszę o pomoc - mając te informację gdzie mogę znaleźć plany i zdjęcia.
 9. WITAM. WIDZE ŻE MOJA AUKCJA WYWOŁAŁA OGROMNE ZAINTERESOWANIE. DZIĘKI ZAMIR ŻE POTWIERDZASZ MOJĄ WIARYGODNOŚĆ. PANOWIE INFORMUJĘ ŻE MODEL POSIADA KALKOMANIE TECHMODU, RESZTA NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST PRODUKTEM FIRMY AJ-MODEL. Z TEGO CO WIEM TA FIRMA ROZPROWADZA ALBO STARA SIĘ ROZPROWADZIĆ GO W CENIE POWYŻEJ 60,00 ZŁ. JA WSZEDŁEM W POSIADANIE KILKU MODELI SOKOŁA NA KONKURSIE, OTRZYMAŁEM JE JAKO NAGRODY. NIE WIEM DLACZEGO NIE POSIADAJĄ INSTRUKCJI. POZDRAWIAM PSCUD Proszę o wyłączenie Caps Lock podczas pisania postów na tym forum. Wielkie litery w internecie oznaczają krzyk. JK.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.