Jump to content

bombee

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa Ursus
 • Occupation
  DTP
 1. Zobacz tutaj - o kartonowych modelach masz tam "dosyć sporo" http://www.kartonowki.pl/
 2. Ostry78b, zerknij do działu giełda - niedawno żuciło mi się w oczy ogłoszenie, że ktoś sprzedaje Paasche VSR90 i kompresor bodajże za 300 zł. p.s. i zmień trochę tytyuł posta bo nic nie mówi „Pomocy”
 3. trochę mało pobrudzona
 4. Proszę o pomoc dot. blaszek - które kupić do Sd. Kfz. 164 Nashorn: Zestaw 1 Zestaw 2 Zestaw 3 Dodam tylko tyle, że to będzie mój pierwszy model po latach pierwszy w ogóle w tej skali i pierwsza próba zmagania z blaszkami. Model to Dragon 6001.
 5. No cóż mój głos niewiele tu zmieni - super!
 6. Bardzo fajny model. Mnie rażą ramki szyb tylnej i przedniej - cos malo się przyłożyłeś Ale ogólne wrażenie
 7. kopcok, ja wyprałem ostatnio ramę modelu motocykla w krecie. Malowana była… 7-8 lat temu pędzlem farbką humbrol. Zrobiłem roztwór: 2 nakrętki kreta w granulkach / 0,5 L ciepłej wody. Całość postawiłem na grzejniku w niedzielę wieczorem - we wtorek prawie wszystko zeszło do zera! Później tylko jeszcze zakamarki musiałem podoczyszczać, bo nawalone było tam sporo farbki. Ale skalpelek i inne ostre przyżądy i się udało
 8. Albo http://www.picasa.google.com
 9. hesiu555, popraw linki bo nie działają. Wklejaj je przynajmniej w takiej postaci -> http://tutaj link Więcej dowiesz się w wątku Tajniki modelarstwa, i całym dziale, w którym napisałeś wątek, czyli Jak to zrobić i jak pokazać. Użyj też „szukajki”. A na początek możesz pooglądać filmiki, o których napisał alphard.
 10. Dwa takie same tematy. Może by tak jeden zakończyć?
 11. filinho_77, znajdź jakieś bo - może jest kilka róźnych zestawów - i podpytaj na forum które wybrać. Nikt za Ciebie raczej nie będzie szukał elementów do Twoich modeli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.