Jump to content

Dawid99

Members
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdynia
 1. Ja bym trochę podkurzył i dał trochę obić, bo tak to trochę nudno.
 2. Dawid99

  TIGER I

  To miał być piaskowy? Aha. Właścicielu tygryska. Jak chcesz dwu lub trzy barwne kamo to są do tego specjalne farby. Pactra. Panzer dunken gelb, Rot braun, Olivgrun. Dziękuję.
 3. Dawid99

  TIGER I

  Było takie malowanie?
 4. UWAGA Projekt legł w gruzach . Nie dostanę spadochroniarzy. WYSYŁKA NIEMOŻLIWA. Ale jest nadzieja. Dziś przez allegro zamawiam 7 Niemców z Master Boxa. Będzie diorama z Arnhem z nacierającymi szwabami!
 5. Witam. W takich miejscach będą drzewka. Pod drzewami będzie ogółem mało trawki statycznej. Będą krzaki i kępy wyschniętej trawy. A co powiecie by obok rannego żołnierza stał oparty o drzewo Kar98k?
 6. Alan- Dzięki znam tą stronę, ale tego artykułu nie. Kornik, malowanie będę brał z pudła. Jak będę potrzebował jakiś wskazówek to po popytm ciebie, lub neta ;).
 7. Dalej jest jedno nie dociągnęcie. Pod błotnikiem. 3 fota, widać plastik, a tak to model ZACNY!
 8. Polska Pierwsza Samodzielna Brygada Spadochronowa, która brała udział w operacji Market-Garden była jedna Że taka brygada była i brała udział to wiem ;). Szczerze to możesz mi coś podesłać. Popytam w bibliotece. Jutro pomajstruję przy drzewach. Są zbyt 2D. Co do figurek świetne nie będą.
 9. Dzięki że mogę na ciebie liczyć! Dziś w te kilka wieczornych godzinek zrobiłem sadzenie ziemi, zrobiłem i ''oliściłem'' drzewa xP. Wybrałem też ''ekłipment''. Co do tych działań Polskich brygad, to się na necie porozglądam. Ogółem chce zrobić że są po bitwie. Częstują się fajkami, czekają na jedzenie itd. Obok dam trochę zdobycznego sprzętu. Ziemia 1 ekłipment. drzewa. drzewo pod którym będzie leżał ranny. Ziemia ostateczna.
 10. Witam. Dziś chciałbym zacząć pracę nad pierwszą dioramą. Ma ona przedstawiać Polskich lub Brytyjskich spadochroniarzy, odpoczywających przy murze. Naokoło ich będą drzewka i polana. Czas na zdjęcia. Dziś tylko rozrysowałem co gdzie ma być. Jutro lub po jutrze figurki. Trawy statycznej nie mam będzie po 14 Lipca. Dioramę robię do 1 Lipca i przerwa do 15. (Obóz ASG). Między polaną, a drzewami będzie uszkodzony ceglany mur, o który będzie opierał się ranny. Czy może odpuścić mur i ranny opiera się o drzewo? Do tego będzie dużo wyposażenia, i ognisko. Nad ogniskiem będzie wisi
 11. Więc tak. Dioramy do tego nie będzie. Figurki jako tako blisko do końca, ale na razie nie mam czasu. Lepię dwóch US'ańców z żywicy, a niedługo będzie nowy warsztat z MASTER BOXA. Brytyjczycy. Mam takie pytanie: Zna się ktoś dobrze na niemieckich mundurach.?
 12. Pita fotka. Jest nie domalowany.A tak to O.K
 13. Masz rację, ale chyba nie ma sensu tego reanimować? Mam pomysł na inną diorame, do której była by już trawka elektrostatyczna ;P
 14. Tak jak pisałem wolę ćwiczyć figurki, a na dioramy przyjdzie czas później. Jak brat odda mi kasę to pójdę do sklepu i kupię takie cos.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.