Jump to content

Sandman

Members
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Bardzo przyjemny model, trzymasz poziom. Mam pytanie i prośbę, mógłbyś opisać jak robisz sternantenę? Czy może to gotowy produkt? Wygląda świetnie, sam próbowałem kiedyś taką zrobić, ale nie wyszło kompletnie, stąd moje pytanie.
 2. Świetna sprawa, brudzenie to dla mnie największy problem, ale dzięki Twojemu sposobowi rozjaśniło mi się w głowie Mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniesz i będziesz zamieszczał kolejne tutoriale.
 3. Tymi ostatnimi zdjęciami natchnąłeś mnie, żeby wziąć się za kolejnego hetzeropodobnego z UM i przyłożyć się do waloryzacji. Świetnie to wygląda, podglądam dalej.
 4. Bardzo ładnie to wygląda, najbardziej przypadło mi do gustu malowanie tłumika. Zdradziłbyś w jaki sposób uzyskałeś taki efekt?
 5. Świetna robota, jak zawsze. Mam pytanie, jak zrobiłeś sterantenne? Chodzi mi nie tylko o sposób ale też o grubości drucików. Świetnie wygląda.
 6. Dzięki za konstruktywną wypowiedź Dałem sobie spokój z warsztatami i galeriami na forum. Dłubię coś tam w zaciszu. Teraz stosuję biały podkład, rozjaśniam farby bielą i (chyba najważniejsze) stosuję się do rad i staram się poprawiać błędy.
 7. Ładny ten zestaw, dobrze sklejony. Mam dwie propozycje, które (moim zdaniem) warto rozważyć, mianowicie mógłbyś wymienić zestawowy 'drewniany' klocek i zrobić go od podstaw z kawałka prawdziwego drewna, dodać metalowe obejmy i śrubę motylkową (którą już dorobiłeś). Druga sprawa to gumowe pasy na kołach, mógłbyś je jeszcze trochę przeszlifować i zrobić na nich kilka ubytków skalpelem. Myślę, że dobrze by to wyglądało. Pozdrawiam, Kuba
 8. Bardzo ładnie wyszło to brudzenie, podoba mi się. Faktura rdzy i kolory na wydechu bardzo sympatycznie, brakuje trochę okopceń. Jedynie co mnie razi to gąski, widać łączenia fragmentów. Mógłbyś je też trochę powyginać bo teraz są proste jak od linijki. Mimo wszystko podoba mi się bardzo!
 9. Zrobiłem co się dało, ale biedronka mocno trzyma. Pościerałem ją i na całość dałem płukankę z mocno rozcieńczonej żółci neapolitańskiej. W sumie to podoba mi się efekt. Zastanawiam się czy brudzić i obijać model, bo znając życie schrzanię to i cała praca pójdzie na marne.
 10. Tak zrobiłem, myślę ze jest lepiej, dam jej trochę jeszcze przeschnąć i zrobię zdjęcia.
 11. Dzięki, wydaje mi się że udało mi się to poprawić. Zrobiłem biedronkę, ale chyba będę musiał ją trochę zmyć bo za ostra wyszła, szczególnie na przedniej płycie. Zostało już tylko okurzenie (najtrudniejsza część). Co sądzicie?
 12. Prawie koniec. Do zrobienia zostały anteny, biedronka i może minimalnie trochę błota i kurzu. No i oczywiście minimalnie poprawki w niektórych miejscach. Kilka zdjęć w trybie "super makro"
 13. Nie jest jeszcze sklejone. Strategia może i dziwna, ale tak mi jest wygodniej działać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.