Jump to content

Dawid99

Members
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dawid99

 1. Ja bym trochę podkurzył i dał trochę obić, bo tak to trochę nudno.
 2. Dawid99

  TIGER I

  To miał być piaskowy? Aha. Właścicielu tygryska. Jak chcesz dwu lub trzy barwne kamo to są do tego specjalne farby. Pactra. Panzer dunken gelb, Rot braun, Olivgrun. Dziękuję.
 3. Dawid99

  TIGER I

  Było takie malowanie?
 4. UWAGA Projekt legł w gruzach . Nie dostanę spadochroniarzy. WYSYŁKA NIEMOŻLIWA. Ale jest nadzieja. Dziś przez allegro zamawiam 7 Niemców z Master Boxa. Będzie diorama z Arnhem z nacierającymi szwabami!
 5. Witam. W takich miejscach będą drzewka. Pod drzewami będzie ogółem mało trawki statycznej. Będą krzaki i kępy wyschniętej trawy. A co powiecie by obok rannego żołnierza stał oparty o drzewo Kar98k?
 6. Alan- Dzięki znam tą stronę, ale tego artykułu nie. Kornik, malowanie będę brał z pudła. Jak będę potrzebował jakiś wskazówek to po popytm ciebie, lub neta ;).
 7. Dalej jest jedno nie dociągnęcie. Pod błotnikiem. 3 fota, widać plastik, a tak to model ZACNY!
 8. Polska Pierwsza Samodzielna Brygada Spadochronowa, która brała udział w operacji Market-Garden była jedna Że taka brygada była i brała udział to wiem ;). Szczerze to możesz mi coś podesłać. Popytam w bibliotece. Jutro pomajstruję przy drzewach. Są zbyt 2D. Co do figurek świetne nie będą.
 9. Dzięki że mogę na ciebie liczyć! Dziś w te kilka wieczornych godzinek zrobiłem sadzenie ziemi, zrobiłem i ''oliściłem'' drzewa xP. Wybrałem też ''ekłipment''. Co do tych działań Polskich brygad, to się na necie porozglądam. Ogółem chce zrobić że są po bitwie. Częstują się fajkami, czekają na jedzenie itd. Obok dam trochę zdobycznego sprzętu. Ziemia 1 ekłipment. drzewa. drzewo pod którym będzie leżał ranny. Ziemia ostateczna.
 10. Witam. Dziś chciałbym zacząć pracę nad pierwszą dioramą. Ma ona przedstawiać Polskich lub Brytyjskich spadochroniarzy, odpoczywających przy murze. Naokoło ich będą drzewka i polana. Czas na zdjęcia. Dziś tylko rozrysowałem co gdzie ma być. Jutro lub po jutrze figurki. Trawy statycznej nie mam będzie po 14 Lipca. Dioramę robię do 1 Lipca i przerwa do 15. (Obóz ASG). Między polaną, a drzewami będzie uszkodzony ceglany mur, o który będzie opierał się ranny. Czy może odpuścić mur i ranny opiera się o drzewo? Do tego będzie dużo wyposażenia, i ognisko. Nad ogniskiem będzie wisiał hełm w którym gotuję się zupa :P. Mam takie pytanie jeszcze, szczególnie do znawców niemieckich mundurów. Macie zdjęcia kamuflażu takiego ''ubranka''? Tu link zestawu. http://www.mojehobby.pl/products/British-paratroopers-1944.-Kit-2.html Jestem skory na uwagi, i porady. Więc proszę pomóżcie!
 11. Więc tak. Dioramy do tego nie będzie. Figurki jako tako blisko do końca, ale na razie nie mam czasu. Lepię dwóch US'ańców z żywicy, a niedługo będzie nowy warsztat z MASTER BOXA. Brytyjczycy. Mam takie pytanie: Zna się ktoś dobrze na niemieckich mundurach.?
 12. Pita fotka. Jest nie domalowany.A tak to O.K
 13. Masz rację, ale chyba nie ma sensu tego reanimować? Mam pomysł na inną diorame, do której była by już trawka elektrostatyczna ;P
 14. Tak jak pisałem wolę ćwiczyć figurki, a na dioramy przyjdzie czas później. Jak brat odda mi kasę to pójdę do sklepu i kupię takie cos.
 15. Dragon to dobra i nie tania firma, masz fundusze na figurki, a nie masz na zwykły mały woreczek np. elektrostatyczej trawki? Zamiast tracić pieniądze na kilka modeli, które i tak i tak zostaną zepsute niechlujnym sklejaniem i malowaniem, a co gorsza wklejone na masakryczne podstawki to proszę, zainwestuj w podstawowe materiały modelarskie i idź na jakość wykonania, a nie na ilość. Hmm... To że ten czołg nie wyszedł mi fajnie i te figurki też (trochę czasu temu sklejone) to nie znaczy że figurki które teraz sklejam są ohydne czy tak brzydko pomalowane... Z każdą figurką czegoś się uczę... Na początku tylko je malowałem , a teraz daje suchy pędzel. Za nie długo będą próby cieniowania. http://www.dioramy.fora.pl/figurki-warsztat,18/german-signal-personel-dragon-1-35,7797.html umiejetności. Do dioramy to mi daleko... Tu masz link do warsztatu. A ja wolę kupować zestawy za max 30 złotych i szkolić na nich swoich
 16. Spoko. Powiem tak zanim Stug dostał Washa był ładnie pomalowany, a obicia za pomocą gąbeczki też były ralistyczne ale ten pseudo wash wszystko zepsuł...Gąsienice nie są naciągnięte bo niczym nie da się ich przykleić do kół i na dodatek są za krótkie. Stug'a skończyłem zanim pomyślałem o dioramie. Twoja wypowiedz wcale mnie nie obraziła ani nie zdołował. dzięki za szczerość ;P. Teraz się rekompensuję German signal Troops od Dragona .
 17. Jest super! Powodzenia przy figsach!
 18. I tak tej winietki nie ma :P. Jest w śmieciach.
 19. Na pudełku może i są, z bliska to najwyżej same spadochrony.
 20. Stug-Od nowa. Trawa- Taka jaka zostaje. Wiesz nie każdego stać by sobie do wszystkiego kupował najlepsze rzeczy. Obstaję przy takiej. Gąsienica-Jest specjalnie. Będzie jako rozwalona. Dziś nie idę do budy więc odpicuję Stuga.
 21. A z czego ta trawa jeśli wolno spytać?
 22. Witam.Nie dawno zacząłem budować pierwszą dioramke. Ma ona przedstawiać zniszczonego Stuga i trzech spadochroniarzy. Zdjęcia: Wiem, ten dziwaczny wash na przodzie jest dziwny, ale i poprawiony :P. Wszystkie rady przyjmę i się nie obrażę jak jakaś nie przyjemna będzie... .
 23. Może? Nie mam pieniędzy na nowe zestawy. Jak będę miał biorę szwabów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.