Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  15,431
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

bazylms last won the day on November 26 2020

bazylms had the most liked content!

Community Reputation

314 Excellent

2 Followers

Personal Information

 • Location
  Miasteczko Śląskie, PL - Garden City, UK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bazylms

  U-48 1/700

  Nie ma lipy panie Lipa.
 2. Sorki, ale do mnie to nie przemawia. Moim zdaniem jest za ciemny i to cieniowanie jak pisał Kzugaj - ok do jednego koloru, ale przy kamo (przynajmniej dla mnie) teraz się nie sprawdza. Sam musisz zdecydować co robisz dalej, ja w każdym razie obserwuję co poczynisz.
 3. Świetnie, dobrze że go jednak ukończyłeś. A tu sobie myślę że fajny kachol ma koleś, taki z piły tarczowej. Dopiero potem się kapnąłem że to opona.
 4. Pewnie już drugi raz się za takie coś nie weźmiesz. Miasto wymiata, a to jeszcze nie koniec.
 5. Ja to widzę tak - w niektórych miejscach jedt ładnie w niektórych słabo. Rzekłbym - 4.
 6. Rzadko w takich tematach się wypowiadam, ale jak już temat prądu się pojawił. Zazwyczaj określenie "zwarcie w instalację elektrycznej" nie ma nic wspólnego z rzeczywistą przyczyną awarii w sieci elektrycznej. Potocznie zwane "zwarcie" jest zabezpieczone poprzez bezpieczniki topikowe, bądź współczesne MCB. Musiałby być bądź ominięte, bądź wadliwe. W miejscu gdzie pracuje mieliśmy kilka pożarów (na szczęście większość z nich była niewielka) związanych z siecią i urządzeniami elektrycznymi. Zapalił się prostownik używany do ładowania baterii wózka widłowego. Spłonął automatyczny włącznik św
 7. Znalezione pod choinką.
 8. Super robota Adam. Jednak nie zapomniałeś jak się modele robi.
 9. To cykaj fotki z prac. Interesuje mnie zaraz po nałożeniu jak i w czasie schnięcia i efekt końcowy. Mogą być z telefonu.
 10. Model ładnie Ci wyszedł. Słabo wyglądają sznurki do mocowania plandeki, nawet nie trafiają w dziury. Można było to jakoś poprawić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.