Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  15,348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

bazylms last won the day on August 25

bazylms had the most liked content!

Community Reputation

276 Excellent

2 Followers

Personal Information

 • Location
  Miasteczko Śląskie, PL - Garden City, UK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi się podoba. Maziaje na fartuchach to chyba bła przykemna robota - nie trzeba się było o smugi z pędzla martwić. Czemu zazdroscisz tym co mają Menga? Pytam bo sam mam Zvezdę.
 2. Cieszy że ostatnio aktywnie działasz. Koniec już blisko.
 3. Na ostatniej fotce widać elegancko jak świecą się gąsienice oraz wyślizgane koła jezdne wewnątrz, gdzie poruszają się zęby gąsienicy.
 4. Po pierwszym podejściu do białego wyglądał fujowato. Ale dobrze że posłuchałeś opinii, bo teraz prezentuje się świetnie. Za to figurant taki czyścioch z tyłu że dość abstrakcyjnie tam wygląda.
 5. Kiedyś widziałem podstawkę na której ktoś robił je z rozpuszczonej parafiny. Ale to trzeba by przetestować gdzieś na boku.
 6. bazylms

  Emil

  Ładnie to wnętrze wyszło.
 7. W UK bo tu mieszkam. Za jedyne £39.50 niepomiętych banknotów z wizerunkiem Królowej.
 8. Nazwiska albo Nicki. Kamil, tym i poprzednimi utwierdzasz mnie w przekonaniu że na chwilę obecną jesteś najlepszy. Jest jeszcze oczywiście Bożo Wpożo, ale on na szczęście robi dźwigi i Ziły. Jak ktoś się z tym nie zgadza to jego sprawa, ale musi mieć konkretnego dowody.
 9. Fantastyczny model i jedyny na świecie. Malowanie, brudzenie i merytkryka na najwyższym poziomie. Ale jest małe coś co kole w oko. Osadzenie gąsienic w gruncie. Wyglądaja jakby je zabetonowanon. A chyba nie o to chodziło?
 10. Jeżeli chodzi tylko o prawo do HMS to za chwilę będą musieli nawet nazwę firmy zmienić
 11. Model wyszedł ładnie, ale brakuje trochę zmęczenia na pancerzu które jest widoczne na zdjęciach oryginału. Jakiś brud, śnieg itp w zakamarkach różnych.
 12. Kolejny z serii "A" do kolekcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.