Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  14,654
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

bazylms last won the day on September 15

bazylms had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

2 Followers

Personal Information

 • Location
  Miasteczko Śląskie, PL - Garden City, UK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wygląda dobrze. Następnym razem jak kupisz jakiś lepszy model to te elementy będą z plastiku i nie będziesz musiał się tyle męczyć.
 2. bazylms

  Zakupy... Cz.4

  Najpierw jeszcze Skyhawka muszę skończyć a potem ten rozgrzebany T-28.
 3. Ktoś kiedyś stosował magnesy. Blacha od wewnątrz kadłuba. Ale nie pamiętam jak on je w podstawce umieścił. No i bałbym się czy to na pewno utrzyma. Z resztą zabawa modelem jest trochę ryzykowna.
 4. Ja tam daje dechę i ostatnio zastosowałem rurkę. Te fajansowe uchwyty do szafek są trochę za drogie.
 5. A ja wiem. Ważne że nie jest nudno.
 6. Właśnie jak go wstawiłem to myślałem o tym że muszę pogadać z adminem o zmianie tytułu, bo i samotny też się trafiają.
 7. bazylms

  Artyleria

  Działa coś wsobje maja. Może to że są takie "nagie" i widać detale?
 8. bazylms

  Zakupy... Cz.4

  No i powrót do korzeni.
 9. Złoty, ja generalnie pochodzę z działu pancernego. U mnie czasem sama lufa jest dłuższa od tego modelu. Gdybym działał głównie tutaj, to powiem że pewno bym to rozważał. Jak słusznie zauważył Gała, modele robi się szybciej a i koszt "imprezy" jest znacznie niższy. Co się zaś tyczy wielkości to na wyspach sytuacja jest raczej odwrotna. Tutaj im większy model tym większe zainteresowanie wzbudza. Takie "maluchy" przechodzą na stołach wręcz niezauważalne.
 10. Dzięki raz jeszcze. A wasze wsparcie w tym projekcie - bezcenne. Tu jak zawsze, gdyby robić taki sam jeszcze raz to człowiek by już wiedział jak do czego podejść.
 11. Dzięki. Szkoda że nie dają. Może jak w Telford zobaczą że się da to zmienia zdanie 😄 Linki się spaprały bo wczoraj jakimś cudem urwałem całą przednia nadbudówkę - chyba klej trzymał na przysłowiową ślinę. Linki to Infini i lepiej z ciepełkiem od nich z daleka. Musiałbym teraz całe olinowanie wyrżnąć, a maszt mógłby tego nie przetrwać. Mówiąc prosto - lepiej nie tykać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.