Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  14,570
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

bazylms last won the day on March 10

bazylms had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

2 Followers

Personal Information

 • Location
  Miasteczko Śląskie, PL - Garden City, UK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kawał pracy włożony. Te paprochy trochę rażą, czasem warto zrobić kilka fotek, obejrzeć, poprawić i dopiero do galerii robić. Ale wiadomo, terminy czasami nie pomagają.
 2. Porządnie wykonany model. Widać że nie wyszedłeś z formy mimo iż mało ostatnio ich pokazujesz. Co następne?
 3. Chudy, świetnie wyszło. A czarno-biała fota wymiata. Gała, nie żebym się czepiał ale jak dałeś na działka blachy z otwartymi wizjerami to wypadałoby je teraz rozwiercić. Ja w swoim dałem zamknięte żebym tego nie musiał robić 😜
 4. W dalszym ciągu jest dobrze.
 5. Ważne że działa. Dla wygody oglądania możesz wstawić pusta linie między fotkami. Nie zalewają się tak wtedy. Dajesz enter raz jeszcze i masz - jak w edytorze tekstu.
 6. Jeżeli chodzi o wstawianie zdjęć i pisanie pod nimi to po wystawieniu fotki naciskasz Enter i masz kursor w nowej linii więc piszesz. Potem dajesz następna fotki itd.
 7. Się nie znam, ale jak zwykle mi się podoba. Czy robienie moedlei to twój sposób zarabiania na chleb czy zajęcie uboczne? Pytam bo tempo masz zabójcze.
 8. bazylms

  TKW - 1/72

  Ale to małe. Jednak wydaje mi się że szpary pomiędzy kostkami brukowymi są za głębokie.
 9. Ładnie Ci ten scratch wychodzi. Mam nadzieję że coś z tego do Telford przywieziesz.
 10. Świetnie wykonany.
 11. Nie wiem jak jest w tym, ale znajomi mówili że Academy zrobiło kadłub w czterech częściach. I w instrukcji podają żeby sklecić dół i górę z tylnej części razem, przód - góra i dół a dopiero potem całość razem. Ponoć średnio to pasowało i potem robili tak że najpierw montował odo no cała górę, osobno dół i potem to razem sklejali. Nie wiem czy ten wywód coś pomoże, ale zawsze można sprawdzić na sucho.
 12. bazylms

  Fulda Gap

  Klasa wyszło to malowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.