Jump to content

kasanga

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Płock
 1. Po analizie ramek, pozwalam sobie na uwagę, że chyba doczekamy się innych wersji.
 2. a co o tym sądzisz: - schemat 1508 - nie miał napisy PAF- MM dodał chyba zęby było ładniej - w opisie Powidz 2013 w Polsce latał do 2012 - brak dodatkowych szachownic - mamy tez je od 2012 na górnych płatach - blednę nr 1508 i 1502 Dziś jest zamglenie. może słonko nie zaćmi Ci wzroku Podpowiedź: Fotka pierwsza od góry. Panie merytoryczny
 3. Mnie się nie wydaje, tylko popatrz na zdjęcia, na nich wszystko widać. Możliwe że masz z tym problem skoro Ci słonko wstaje o 12 am.
 4. Polega na tym, że na chybcika wypuszczają babole żeby nabić sakiewkę. Idąc torem Twojego rozumowania: Kupiłeś nowe auto w salonie, i niespodzianka : Cały wóz zielony, a klapa bagażnika niebieska. Sprzedawca z całym szacunkiem przeprasza i szybko w serwisie wymieniają na zieloną. Tylko jest jeden problem. Czemu tego nie zrobili zanim Ci go wydali? Z całym szacunkiem. Bo tak im się śpieszy,że nie było komu sprawdzić. Przeczytaj ze zrozumieniem poprzedni post: Ileż razy można się mylić ???
 5. Raz to pomyłka, każdemu się może zdarzyć. Dwa to zaniedbanie. Trzy to ignorancja. Cztery i więcej to kompletny brak szacunku dla odbiorcy. Zaraz się zaczną erraty do erraty. Prawie w każdej kalce babol.
 6. Całkowicie popieram kolegę RAV. Pomylić się mogę ja, czy któryś z Was. Jednak gdy pojawia się producent, który bierze za to pieniądze, to wypadałoby ,żeby się troszkę lepiej przygotował do tematu. Zasypanie rynku w przeciągu tak krótkiego czasu całym stosem kalek zaowocowało dużą ilością błędów. Co niektórzy opierając się na rzetelnej wiedzy , a także spostrzegawczości, potrafią wychwycić te niedoróbki. Innym to zupełnie nie przeszkadza. Cieszą się że coś jest, jednak swoja postawą polegającą na bezgranicznym usprawiedliwianiu tylko utwierdzają producenta , że wszystko co "wymyśli" da się
 7. Dodatkowo dokładając się do oceny arkusza do C-130, to wydaje mi się że napis PAF oraz nr taktyczny powinny mieć taką samą wielkość czcionki. To chyba też babol?
 8. Dwie osłony radaru ? Ja widzę jedną, tylko że podzieloną na dwie połówki
 9. Patrząc na skrzydła zastanawiam się , czy ta brzechwa na przejściu owiewka skrzydło jest prawidłowa? Zerknij na zdjęcie i rysunki. Wydaje mi się, że powinna rozpoczynać się na krawędzi natarcia , a nie przed nią.
 10. Te elementy żywiczne nie były produkowane przez Pana z Gdyni, tylko przez Pana z Płocka. Jakby co formy nadal są.....
 11. Interesujący, jednak zabrakło tych najważniejszych ( jak dla mnie).
 12. W ramach oczekiwania na Migi-21 z R.V. Aircraft, pozwolę sobie na zaprezentowanie poniższego modelu: Zestaw zawiera identyczne wypraski co wersja jednomiejscowa , dodatkowo została dołączona ramka z elementami niezbędnymi do budowy "szparki", oraz oszklenie. Hmm. Ta "misterne" tablice przyrządów nijak nie pasują jakością do reszty modelu!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.