Jump to content

smoker

Members
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About smoker

 • Birthday 01/11/1980

Personal Information

 • Location
  Chojnice
 • Interests
  Modelarstwo, gry filmy, jedzenie.
 • Occupation
  Płatny morderca

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobiłem wedle instrukcji, teraz nie będę tego wyrywać po pomalowaniu , zresztą miał być z pudła jak leci. Może kiedyś się jeszcze szarpnę na drugiego to zrobię bardziej merytoryczny.
 2. Elegancko wyszła, też muszę jakiś taki prosty model zrobić do ćwiczenia.
 3. Wnętrze wymalowane, później dodam jakieś graty typu karabiny które są w zestawie ale najpierw chcę dach zamontować. Problemy z podkładem mam jakieś, nic się nie chce trzymać i ściera się pod palcami nawet, na szczęście tam gdzie farbą pomalowane jest to trzyma. Podpowiedzcie jak zamaskować środek ? Przednie szyby taśmą zakleić i wkleić już a resztę gąbką będzie dobrze ? Kilka kalkomanii brakuję bo miałem słaby dostęp i mi się porwały ale trudno się mówi, mam nauczkę żeby nie wklejać wszyskiego na przyszłość.
 4. No bez perwy z lusterkami, dwa razy sprawdzałem a i tak źle, kabelek dorobiłem ,prawie przy tym apopleksji dostałem, lepiej już tego nie zrobię.
 5. To jest stan faktyczny.
 6. Posklejane , teraz się zastanawiam w jakiej kolejności to pomalować wszystko, sporo roboty było jak na tak niewielki pojazd, i to tylko jak z pudła leci.
 7. Kolejna figurka ze świata warhamera ,następny sf będzie cos z machinen krieger.
 8. Tak ,bardzo to ułatwia ,brawa dla dyrektora.
 9. Bardzo mi się to brzydactwo podoba, tym bardziej że z takiego starego zestawu.
 10. Dzięki, zobaczymy ,co się da to zrobię.
 11. Raczej ma to być relaksacyjny model, trening malowania przed abramsem.
 12. Witam po świętach, jagdpanthera przeszła katastrofę i muszę zrobić nową, dlatego rozgrzebałem sobie takie auto, temat dla mnie zupełnie z innej beczki , póki co składa się przyjemnie, póki co mam gotowe podwozie i zabieram się za wnętrze, malowanie pustynne ,planuję do niego zrobić małą podstawkę i może jakieś ludziki dokupię.
 13. Z tym buldożerem ciekawie wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.