Jump to content

smoker

Members
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Location
  Zgierz
 • Interests
  Modelarstwo, łucznictwo, fotografia cięzarówek.
 • Occupation
  Uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak ,bardzo to ułatwia ,brawa dla dyrektora.
 2. Bardzo mi się to brzydactwo podoba, tym bardziej że z takiego starego zestawu.
 3. Dzięki, zobaczymy ,co się da to zrobię.
 4. Raczej ma to być relaksacyjny model, trening malowania przed abramsem.
 5. Witam po świętach, jagdpanthera przeszła katastrofę i muszę zrobić nową, dlatego rozgrzebałem sobie takie auto, temat dla mnie zupełnie z innej beczki , póki co składa się przyjemnie, póki co mam gotowe podwozie i zabieram się za wnętrze, malowanie pustynne ,planuję do niego zrobić małą podstawkę i może jakieś ludziki dokupię.
 6. Z tym buldożerem ciekawie wygląda.
 7. W razie czego można ją zmyć, zmywacz wamodu albo leveling thinner na pewno to rozpuszcza i nie rusza plastiku, a potem tak jak kolega Bazyl napisał.
 8. Obicia w sumie nie wyszły źle, sam mam z tym problem, może za mało w środku jest, zacieki wyszły jak mazaje, spróbuj tak: mała kropka farny olejnej i ściągaj ją szerokim pędzle w dół, jak jest za wyraźna to lekko jeszcze raz z white spirit, a tam gdzie są duże obicia można zrobić zaciek w kolorze rdzy żeby nie było tak monotonnie, fajna technika obić jest najpierw kolorem trochę jaśniejszym niż bazowy a w środku ciemny brązowy, są wtedy bardziej 3d :]
 9. Generalnie wyszło dobrze, brudzenie psuje trochę całość, gąsienice bardziej bym zróżnicował i metalizerem trochę przetarł, ogólnie jak patrzę ile roboty jest to trochę żałuję że kupiłem panterę ze środkiem.
 10. Zobacz czy w maxhobby nie ma panzerartu, ja tam kupiłem, może na stronie sklepu być niedostępny,ale napisz zapytanie do nich.
 11. Tak, zazwyczaj biedronka zakrywa filtr ,ja tlitry bardziej używam przy modulacji żeby zmienić kolor niektórych elementów, a żeby zmienić odcień całego modelu to ostatnio używam farby z serii tamiya clear , mocno rozcieńczone z aerografu.
 12. Te filtry od ak się szybko rozdzielają w butelce więc trzeba bardzo dobrze wymerdać a druga sprawa to nakładać bardzo małe ilości na raz ,lepiej 3 razy bardzo cienko niż zalać model i wtedy są problemy jak wyżej.
 13. Filtr się nakłada przed lakierem, prosto na bazę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.