Jump to content

michal0281

Members
 • Content Count

  1,520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

michal0281 last won the day on November 13

michal0281 had the most liked content!

Community Reputation

149 Excellent

Personal Information

 • Location
  N.I.
 • Interests
  historia, pancerka 1:35

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapomnij o tym, niby teoretycznie fajny pomysł, ale w praktyce będzie... słabo.
 2. Krótko i zwięźle, dla mnie zaje...... fajny model. Twoja wizja tego pojazdu przemawia do mnie w 100%.
 3. Dużo już tu zostało powiedziane, to ja już zostanę tylko przy tym, że fajnie, że w końcu zdecydowałeś się na jakiegoś załoganta.
 4. No i po wpisie bazyla temat wyczerpany, nie pozostaje nic innego jak tylko się z nim zgodzić. Ładny model.
 5. Panowie! Czy ktoś już kupował kalkomanie z firmy H-model decals, mają zestaw który bym chętnie kupił, ale nie mam pojęcia jaka jest jakoś, czy warto, czy lepiej nie?
 6. Czesc, ladnie wyglada, ale jak juz sie tak na serio pytasz, co by tu jeszcze... to moze ten region zaznaczony troszke przykurzyc, takie poziome powierzchnie chyba troche kurzu moga akumulowac Oczywiscie to tylko moj pomysl. Twoj model, Ty widzisz jak to wyglada w realu, Twoja decyzja!
 7. Jakiś czas temu kolega Knoor sprzedał patent na zmywanie farby za pomocą cylit bang, postanowiłem sprawdzić czy zadziała na moim starym tygrysie, na którym robiłem parę różnych eksperymentów malarskich. Efekty okazały się obiecujące i postanowiłem go wskrzesić. Obecnie wygląda tak, że można by go wsadzić do kosza na śmieci, ale może się coś uda zrobić.
 8. Zawiniątko na lewej stronie wieży z tyłu do wywalenia, ale to z przodu kadłuba i to długie z prawej strony też odstają od reszty modelu, ale to tylko moje zdanie, nie martw się tym.
 9. Bardzo fajny model, widać miejscami bardzo fajny detal, tylko pozazdrościć cierpliwości i umiejętności blacharskich, ale jest kilka "szmat" które wyglądają jak stara tamiya i nie powinny się tu znaleźć, co nie zmienia faktu, że jako całość model mi się bardzo podoba.
 10. Dzięki Panowie za opinie, generalnie miałem plany na podstawkę, w związku z tym, że nie doczekały się realizacji czołg jest jaki jest... tzn dodam trochę błotka lub śniegu jeśli zrobię podstawkę (kiedyś), ale na ten moment jestem już trochę zmęczony zimowymi klimatami, bardzo pracochłonne. Zdecydowanie za drobne oczka mają te siatki.
 11. Witam! Model bardzo miły w klejeniu, tylko gąsienice mnie nie przekonały i zdecydowałem się na friule. Dodane jest też kilka blaszek od Voyager. W modelu były plastikowe uchwyty na zapasowe gąsienice, nie najlepiej to wyglądało. Grile od menga też wymagały wymiany, cała reszta zestawowa. Miłego oglądania!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.