Jump to content

michal0281

Members
 • Content Count

  1,577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

michal0281 last won the day on December 30 2020

michal0281 had the most liked content!

Community Reputation

196 Excellent

Personal Information

 • Location
  N.I.
 • Interests
  historia, pancerka 1:35

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widać progresję wyników i to trzeba pochwalić. Podoba się.
 2. Na przedniej górnej płycie jest przerwa w zimmerit, chyba trzeba to ogarnąć.
 3. Super wyszło, obserwowałem warsztat z zaciekawieniem, odważnie poszedłeś z kamo, ale trzeba przyznać, że wiedziałeś co robisz.
 4. Wyszło bardzo ładnie, podobało mi się juz na warsztacie i nadal się podoba, zdecydowanie model specyficzny, nie tylko jako pojazd, ale też pod względem zastosowanych technik, to go czyni ciekawym dla oglądającego.
 5. Czy nie jest możliwe, że źle farba położona, za gruba warstwa? To może być przyczyna problemu.
 6. Dorośli ludzie a tylko kleją modelki, albo grają na komputerze.... ale nie będę się śmiał, bo też tak robię
 7. Chętnie będę tu zaglądać, zapowiada się ciekawie.
 8. Cóż to za dziwadło, pierwszy raz coś takiego widzę, ale przyznam, że całkiem fajna maszyna, do tego podstawka, są też wojacy, mnie to jako całość przekonuje i podoba się.
 9. Tak, wiem, o gustach się nie rozmawia, ale to błoto nie przemawia do mnie i jestem przekonany, że do większości osób też nie. Teoretycznie, podobno, bo sam tam nigdy nie byłem, taki kolor ma błoto w Wietnamie, ale w Europie nie często występuje taki odcień błota, a pomijając kwestie poprawności ten odcień naprawdę jest brzydki, przesadnie czerwony.
 10. No zdecydowanie jest to twój najlepszy model. Brawo.
 11. Generalnie uwagi ludzi sprowadzają się do tego, że model jest za ciemny i widać niedoskonałości w malowaniu kamo. Można te dwa problemy rozwiązać jednym działaniem, jasna biedronka i po sprawie, model będzie jaśniejszy a jednocześnie zamaskuje to częściowo te drobne potkniecia na kamo, potem jeszcze trochę delikatnych zacieków, trochę kurzu ( dużo na podwoziu) i będzie super model. Trzy dni po godzinie roboty i będzie idealnie.
 12. 6217, połączenie góry kadłuba z dołem będzie tragedią, a sam zestaw opl zaprojektował chyba facet który obecnie pracuje dla mini artu tzn masa części
 13. Sdkfz 251/21 co po ludzku znaczy, że to ten hanomag z 3 lufowym zestawem przeciwlotniczym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.