Jump to content

odimichal

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To było malowane kilkoma odcieniami złota (vallejo, scale 75) w kolejnych etapach z coraz większym dodatkiem czarnego. Na koniec tylko patyna (vallejo). Żadnego lakieru nie stosowałem.
 2. Trochę jestem zaskoczony bo akurat błoto uważałem za jeden z najlepszych elementów tego modelu :-) Tak dokładnie to nie miało być po prostu błoto, a zaschnięta mieszanka ziemi i obornika.
 3. Do takich umiejętności mniej więcej po 10 modelach. A do perfekcji to jeszcze sporo brakuje :-)
 4. Zegary, Yahu Models Doby pomysł, niestety nawet przez myśl mi nie przeszło :-(
 5. Żadnych, wszystko ładnie do siebie pasuje.
 6. odimichal

  KTO Rosomak

  A tak swoja droga to te pierwsze afgańskie rosomaki po jakim czasie zostały wzbogacone o pancerz Rafaela? Zdążyły wcześniej pojeździć i postrzelać? Przyznaje ze slaby jestem z Afganistanu a zależy mi na modelu który brał udział w działaniach bojowych, a doprowadzenie modelu do wersji rafaelowej raczej mnie przerasta.
 7. odimichal

  KTO Rosomak

  Przymierzam się do Rosomaka i tak sobie kombinuje. Chcę zrobić wersję z Afganistanu, ale pierwsza jeszcze bez dodatkowego opancerzenia. Wymyśliłem, że wezmę wersję "krajową" dorobię do niej zasobniki w miejsce pędników, boczne kamery, tylna skrzynkę na radiostacje oraz noże do drutów. Co o tym myślicie, wyjdzie z tego zielony rosomak? Czy konieczne będą większe modyfikacje?
 8. Błoto to Vallejo dark earth z dodatkiem czarnej farby dla przyciemnienia oraz trawy elektrostatycznej dla urozmaicenia. A woda to Vallejo still water lekko zabarwiony.
 9. Według mnie światła jest wystarczajaco. Możesz tylko wprowadzić w aparacie lekka korekcje ekspozycji i rozjaśnić zdjęcie. Albo powalczyć w jakimś programie graficznym co dodatkowo pozwoli pozbyć się śladów po brudach na matrycy. Poniżej wersja poprawiona w PS
 10. Brawo za czujność :-) Ale u mnie rura wydechowa jest poprowadzona niżej, tak jak na zdjęciach. Chyba mieli dwie wersje tłumików.
 11. M20 Armored Utility Car Tamiya z dodatkami Aber, Legend, Tasca, RB model i pewnie coś jeszcze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.