Jump to content

Marcin M.

Members
 • Content Count

  2,098
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  WWII, modele, Red Hot Chili Peppers
 • Occupation
  technik budowlany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przejścia kolorów złagodziłem, was:bip:ąc całość Fuegan Orange, a jaśniejsze miejsca podświetliłem washem Cassandora Yellow. Lamówkę pomalowałem Temple Guard Blue - idealnie trafiony. Teraz muszę pomysleć, co z nią dalej zrobić. Dałem washa Drakenhof Nightshade, ale zaciemnił całość dokumentnie - nie o to mi chodziło, więc pomalowałem ponownie i zastanowie się co dalej.
 2. A dzięki, miło mi. Staram się. Pierwsze kolory. Orange fire VGC jako baza, Averland Sunset GW po kantach, a Evil Sunz w dołki. Jutro dalszy ciąg.
 3. Podkład. Samochodowe motipy, czarny i szary. Na dzisiaj tyle.
 4. Figurka. Bardzo dobrze odlana, fajna, miła w dotyku twarda i sucha żywica. Piękny detal, choć w sumie prosta. Dwie części, operator i gogle. Pełno w sieci białych/szarych/niebieskawych. Ja będę robił w pomarańczowym kombinezonie. Pozdrawiam, Marcin.
 5. W środku list przewodni opisujący całą akcję, reklamówka z produktami firmy (ciekawe niektóre) i obrazki formatu pocztówkowego, włoskich artystów plastyków, o tematyce adekwatnej.
 6. Popiersie limitowane. W hołdzie tym, którzy walczą na różnych frontach w walce z pandemią, jakkolwiek by się zapatrywać na tę sytuację. Dochód ze sprzedaży zasilił konto szpitala we Włoszech. Solidne pudełko z boxartem i kolejnym numerem. Powinienem był dostać nr 35, ale co tam.
 7. Przejrzał na oba. Już tak zostawiam. Lubię go, więc nie poprawiam. No to jeszcze kapelutek... A Britt już zamówiony, leją go.
 8. A może to rzeczywiście wina tylko styropianu? Nie zostało Ci jeszcze tej żywicy trochę? Warto by próby zrobić, jak sie zachowuje z róznymi podłożami.
 9. I nastepnym razem jaśniejszy barwnik?
 10. ...ino czy nie będzie za niski, ten pieniek? Do pępka sięga:
 11. A łączka wesoła może być? Bo trawkę mam zamiar nauczyć się sadzić. Przejrzałem zapasy. Rączek najwięcej znalazłem, część w 1:35, jakichś biednych niemieckich wojaków i parę par ściborowych, co ich nie wykorzystałem, odleje sie troche więcej i od biedy skrzynkę zapełnię 😜 . Halabardę ściborową (tę z lewej) wsadzę w łapę ogru... ...a tasaczek zestawowy wstromię w pieniek - kiedys skądeś go dostałem, teraz może się przydać, skoro tak ma być... Tę narośl się zetnie.
 12. Na razie tylko zestawową podstawkę planuję.
 13. Podkręciłem trochę kontrasty i zacząłem malować fartuszek. Na początku zacząłem na niebiesko, ale za bardzo dzinsowy wychodził, więc brudnoszary będzie, chyba lepszy. Zastanawiam sie nad paskami, skóra brązowa czy czarna? Przy świetle dziennym: I w nowych ciuchach. Nad fartuszkiem będę jeszcze pracował. Postanowiłem ocieplić wizerunek grubaska 😉 .
 14. Piasek i ziemia z podwórka mogą być za grube w skali, można użyć piasku dla szynszyli, ja kiedyś użyłem fugi do płytek, zostało mi troche i sie przydała. Potrzebujesz sadzarki zrobionej z muchołapki elektrycznej, no chyba że masz telewizor kineskopowy gdzieś, to i tak możesz podziałać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.