Jump to content

Marcin M.

Members
 • Content Count

  2,056
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  WWII, modele, Red Hot Chili Peppers
 • Occupation
  technik budowlany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na stronie spellcrowa był surowy.
 2. Napisz do nich, podadzą cene w PLN i bez problemu Ci wyślą.
 3. Ładny. Fajnie wyszły odblaski światła. Oczy bym przyciemnił, za to wnetrze paszczy - rozjaśnił, bo pustką zieje. Dobrze wyszedł.
 4. Ależ gdzieżbym mógł? Sam nie jestem żadnym profi, ale chetnie popatrzę i pomogę. A co masz w planach?
 5. A no widzisz. Ktoś kiedy zobaczy i powie że "nie koszer", bo to czy tamto. Przynajmniej będziesz wiedział co i jak. A płytki z napisem Comet (albo z wytłoczonym rysunkiem komety) są gdzieniegdzie do tej pory na ulicach, swoją drogą, dobrą farbę mieli. Kiedyś myślałem, że to reklama samolotu dostępnego w zestawach Plasticarda.
 6. Do skrzyżowania - płytki, prawdopodobnie "z epoki". Choć napisów "comet" nie widać... Ale one były tylko na co którejś. Do skrzyżowania
 7. Ten właśnie. Ciagnie się aż do fontanny na Hakenterrase.
 8. Elficzka - 1:9 Thingverse
 9. Ajajaj. Zapomniałem o czymś. Czy sprawdziłeś, jak się sprawa miała z nawierzchnią chodników? Wzdłuż skarpy zadrzewionej leżą do dzisiaj płyty granitowe. Na wczesniejszym odcinku mogły być płytki chodnikowe, możliwe że nawet z takim napisem .
 10. Zatkana? Wycieniujesz oczywiście?
 11. Te figurki to ma być Wehrmacht czy SS, bo jak chcesz więźniów w pasiakach to chyba raczej byłaby ta druga formacja, wtedy musiałbyś przemalować patki na kołnierzach, bo za długie jak na SS. No i głowy - raczej w furażerkach, bo hełmów stalowych szeregowa obsługa na codzień chyba nie nosiła.
 12. hehe, ja też! Swoją drogą, żeby potwór o wysokości 200 stóp nie mógł dogonić gazika?
 13. Wspomnień czar. Oglądałem ten film 40 lat temu. Piękne dioramy i modele. Przy okazji zwróćcie uwagę, że tam tez była kwarantanna - nikogo na ulicach
 14. hehe, raczej blade. Ale skoro Denzel mógł być strażnikiem na dzikim zachodzie, to i elfy są takie trochę opalone bardziej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.