Jump to content

Marcin M.

Members
 • Content Count

  1,939
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  WWII, modele, Red Hot Chili Peppers
 • Occupation
  technik budowlany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie mówili bardzo dużo i smacznie.
 2. Mam nadzieję, że tak jest dobrze? Nadal wszakże uważam, że coś jest z nim nie tak - być może jednak twarz jest bardziej pociągła niż w oryginale - ale przez dwa dni próbowałem już wszystkiego i ta opcja wydaje mi się najbardziej akuratna. Z szerszymi tęczówkami.
 3. Jeszcze jedna porcja z dzisiaj. Tęczówka trochę zmniejszona, podmalowałem brwi nuln oilem i agrax earthshade. Wciąż mam wrażenie, że nie wygląda "brynnerowo" 🙁
 4. Dzięki, będzie więcej. Jak kto głupi, przez cały dzień malowałem mu oko niebieskim kolorem, a to przez to, że złe referencje oglądałem. Zamiast M7, wczytywało mi Westworld, gdzie Yul Brynner grał kowboja robota 🤣 Dlatego nie mogłem podobieństwa uchwycić. Nawet paintem sobie pomagałem. I to wciąż nie było to. A wystarczyło znaleźć pierwsze lepsze zdjęcie oryginału, nie postaci z filmu.... Zacząłem od lewego oka. Długa droga przede mną, ale gorzej bywało. Prawdopodobnie trzeba będzie popracować nad oprawą oczu, ewentualnie wielkością tęczówki, bo jeszcze nie do końca o to chodzi.
 5. Oczy. Zaznaczyłem osie źrenic. Jego lewa jest we właściwym miejscu (oczywiście będzie mniejszą kropką), prawa wstawiona jako kontrolna - będzie przesuwana po zrobieniu lewego oka.
 6. Wszystko zalezy od tego jak sobie rzeźbiarz/producent zaplanował. Ten tutaj ma kapelusz osobno, ale są też popiersia lane w całości, lub całkiem w kawałkach, jak jeszcze rece dochodzą albo rzeźba skomplikowana. Dzięki, ten dopiero pierwszy, jeszcze siedmiu w kolejce. Cadian Fleshtone (glaze) złagodził jeszcze bardziej przejścia i teraz już jestem zadowolony. Zacząłem też malowanie oczu. Rotten white i rosy flesh VGC.
 7. Kinder Niespodzianka PostApo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.