Jump to content

Marcin M.

Members
 • Posts

  2,430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Marcin M. last won the day on June 24

Marcin M. had the most liked content!

Reputation

339 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  WWII, modele, Red Hot Chili Peppers
 • Occupation
  technik budowlany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam! Miejsca dosyć! Twarz. Skala 1:12 zdecydowanie nie dla mnie. Krasnale w 32mm niby mniejsze, ale łatwiej malować im mordki. Pocieszam się, że jak dojdą pozostałe elementy pomalowane, kontrast będzie można podkręcić. Zrobić mu dwudniowy zarost a la Homer Simpson?
 2. W sumie bardzo fajny model. Tak patrząc na zdjęcia detali, to aż żal, że nikt blach do niego nie zrobił.
 3. Świetnie wyszło. Głowy od ścibora tez się nadadzą jak widzę.
 4. A żebyś wiedział. Wiem mniej więcej jak to zrobić kolega z PF robił rekonstruktora z Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, tom się napatrzył. https://www.planetfigure.com/threads/flowers-for-the-fallen.297971/ Poza tym, gdzie mi się śpieszy? Na drugiego plagdoktora muszę poczekać, to mogę interneta wertować. Zapraszam, Koledzy!
 5. Cześć. Chociaż jednego polonica będę miał na półce! I to angielskiej produkcji. Nagroda pocieszenia w konkursie internetowym. Malutki taki: Na sucho, bez ozdóbek: Pozdrawiam.
 6. Wycieraczek zapomnieli dodać? Mogłeś się o jakiś drobny scratch pokusić, wtedy też brudzenie szyby od razu i model by zyskał. Fajny.
 7. Ech, Panowie, dzięki za wszystkie miłe słowa. Co do werdyktu nie wypowiadam się, bo to sprawa sedziów. Ja cieszę się, że kolekcja podobała się zwiedzającym. Na deser mam jeszcze parę zbliżeń (wyk. Filip Samborski): ...i takie zbiorowe, lubię je (Piotr Wit) M.
 8. Na X. Bałtyckim Festiwalu Modelarskim. Drugie miejsce w kategorii popiersia. Zdjęcia: Marcin Torbiński (1), Stanisław Kałuża (2). Film GPmu No i cóż....
 9. Cześć. To chyba najlepszy z dostępnych na rynku doktorów, przynajmniej wg mnie. Pudełko: Dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem: Korpus: Dwie wersje, klasyczna, w okularach i z podniesiona przyłbicą, twarz cokolwiek niepokojąca: Kapelusze: Rączka z dodatkami: Dżery: Trza będzie jeszcze jednego zamówić, dwie wersje warte zmalowania. Klasyczna - co oczywiste, ale ta w wersji "pofajrantowej" też ciekawa i warta uwagi.
 10. Wyrzeźbił go Mujin Park dla Kilgore HD, można go znaleźć na fb i zapytać o dostępność
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.