Jump to content

Marcin M.

Members
 • Content Count

  2,012
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  WWII, modele, Red Hot Chili Peppers
 • Occupation
  technik budowlany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oskrobany, zalepiony plasteliną gdzie było potrzeba, w podkładzie szarym motipa i po zaznaczeniu wszystkich cieni i rozjasnień. Wypróbuję nowa metodę, jak mi się nie spodoba/nie wyjdzie - trudno, zmyję i zrobię po staremu.
 2. Marcin M.

  Zbrojny

  Już wiem od kogo brać lekcje frihanda i enemema.
 3. Ta woda w butelkach to chyba z rzeki pobierana 😉
 4. No i gotowy! Pomalowany akrylami - pactrą, vallejo i citadelami. Kalki od Mr Decal (fiedotow), tabliczki Syndikate Co., podstawka gahan. WARSZTAT Pozdrawiam, Marcin.
 5. Świetnie go pomalowałeś. Szkoda, że rzeźbiarz chyba za bardzo sie starał, bo coś przedobrzone jest. Ten z Young Miniatures duzo bardziej podobny do siebie. Została Ci gdzies fotka surowizny?
 6. Trochę zeszło od ostatniego razu. Pieniążki trza było zebrac na kolejnego wspaniałego, bo taniego g:bip: z PRC nie zamierzam kupować. Bernardo O'Reilly, z twarzą Charlesa Bronsona. Irlandzki Meksykanin albo meksykański Irlandczyk. Świeżutko odlany dzisiaj wylądował u mnie. Odlany z szarej żywicy, twarda, sucha, dobre szczegóły jak zawsze. Podobny do siebie ze zdjęcia powyżej. Kapelusz bardzo delikatnie odlany, zwłaszcza w miejscu wlewów, tam trzeba bedzie uważać. trochę szwów, ale w miejscach nie mających wpływu na odbiór, troche szpachli czy gs'a i będzie dobrze. 🤠
 7. Polecicie jakąś kamerkę do auta? Prezent żonie chcę zrobić, a na stronach sklepowych wszystkie sa super najlepsze, więc wolę zapytać praktyków. Do dnia i do nocy, w cenie normalnej.
 8. Pierwsza kaleczka położona. Połówka kołnierzyka. Świeci się, bo świeżo po zaaplikowaniu.
 9. Przejrzał. Brązowym inkiem od Vallejo. Jutro zacznę zabawę z kalkomaniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.