Jump to content

Marcin M.

Members
 • Content Count

  1,959
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  WWII, modele, Red Hot Chili Peppers
 • Occupation
  technik budowlany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj doszły kalki. Zrobił je dla mnie fiedotow, na fejsie znajdziecie go jako Mr Decal. Szybko, tanio, na bieżąco w kontakcie. Będzie więc można dokończyć Doktora J. Oby tylko kolory wyszły, no ale na białym to może nie będzie tak źle.
 2. W kształt kapelusza nie będę ingerował. Jedyna zmiana to ta, że spiłowałem oryginalny kołek mocujący i dałem tył naprzód, bo całość jeszcze gorzej wygladała, w ogóle nie tak jak w filmie.
 3. Dużo Cię nie ominęło. Zapraszam. Tymczasem dałem podkład. Tym razem tylko szary po całości i biały z kąta. Z czarnego zrezygnowałem, bo Tanner raczej jasnej karnacji był, choć opalony dosyć. Mieni sie trochę jak Wielki Elektronik 😉. Musiałem też zmodyfikować położenie kapelusza. Dałem tył naprzód co chyba bardziej odpowiada prawdzie ekranu, niz to co zaproponował producent.
 4. Marcin M.

  LSSAH - 1:16

  Też mam go w poczekalni, ale malowanie czerni mnie przeraża. Nie można by go w barwach heer pomalować? Pewnie za bardzo w sci fi bym poszedł?
 5. Szlifowanko. Zgrubne frezem i nozykiem, papierkiem i wykałaczką na gotowo.
 6. Na stelażu (drut zwinięty w spiralę dosyć luźną) natrysnąć piankę montażową, łatwa w obróbce rzecz jasna i po pomalowaniu dobrze wygląda. Wata jako uzupełnienie - dym.
 7. yeeeeha! Kolejny zajechał na biurko! Tym razem ten z twarza Steve'a Mc Queena, Vin Tanner. Na pierwszy rzut oka podobny, nie bedę może miał takich problemów z nim jak z łysym. Ciut może na starszego wygląda jak był w filmie. Pavol Offo Ovecka to bardzo utalentowany rzeźbiarz, ale to już wiecie. Fajny patent z kołkiem ustalającym kapelusz. Nadlewek i szwów sporo, delikatny ubytek na rondzie ale przecież co to dla nas.
 8. Najlepiej to by było zapytać jakiegoś niemieckiego pancerniaka, który operował na tym sprzęcie, mielibyśmy info z pierwszej ręki.
 9. Skoro to zboże, to gdzie są kłosy? Bo nawet w takiej skali powinny być widoczne - teraz to jest co najwyżej zeschła trawa wysoka.
 10. Modele zarejestrowane, noclegi zamówione. Skromna delegacja SPMu pojawi się ze swoim wyróżnieniem.
 11. Dzisiaj doszedł. Maskotka hiszpańskiego zespołu metalowego Penumbra, gift przy okazji kickstartera. Przypadkiem podpasuje też fanom serii gier Rusty Lake.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.