Jump to content

Marcin M.

Members
 • Posts

  2,499
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Marcin M. last won the day on August 30

Marcin M. had the most liked content!

Reputation

398 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  WWII, modele, Red Hot Chili Peppers
 • Occupation
  technik budowlany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Drugi doktor, w wersji "po fajrancie", na sucho złożony, fajna twarz, sterana: Maska - trochę innego kroju, chyba ją zrobię skórzaną, od góry będzie jeszcze szeleczka. Kilka nitów usunę, żeby nie była taka nowa: M.
 2. Fajne bajki oglądają japońskie dzieci.
 3. Gerlach. Małe i poręczne. Nie wymagają ostrzenia, przynajmniej na razie.
 4. Kapelusz wklejony w docelowe miejsce, przynajmniej teraz mogę go pomalować na gotowo, na bieżąco porównując do całości - tak mi będzie łatwiej. Z oryginalnej różdżki wykorzystam tylko głowicę - rękojeść, wydaje mi się bowiem za długa i obawiam się strat po umieszczeniu całości na postumencie (transport itp.). Na razie wziąłem wykałaczkę, jutro sprawdzę, czy drut spawalniczy będzie lepszy.
 5. Podstawka wygląda nieźle, jeszcze możesz z niej trochę wyciągnąć. Każda następna będzie lepsza, zgodnie ze starym przysłowiem pszczół - trening czyni mistrza. Tylko zabierz się za to jak należy, przygotuj chociaż namiastkę mokrej palety, coby nie zalewać figurki farbą na raz. No i lepszą jakościową figurkę weź, ta wygląda na strasznie mydlaną, a szczegółowość rzeźby twarzy, to smutek i żal. Skup się na poprawnym malowaniu, kwestie merytoryczne zostaw na potem.
 6. Takie coś mi wyszło, wet blending. Kapelusz do zdjęcia włożony, żeby sprawdzić, czy cienie odpowiednie. Jeszcze błysk w oku muszę umiejscowić gdzieś.
 7. Dzięki, tez mi się podoba, zawsze to jakas odmiana. Żeby ożywić całość i nadać popiersiu trochę diaboliczności - będą czerwone. Obejrzałem parę filmów z poradami jak gogle i wizjery malować; cóż, może się uda ta razą. Srebrny podkład zwashowany nulnem i czerwone koło pośrodku. M.
 8. Do nauki najlepsze moim zdaniem figurki Ścibora, ceny przystępne, jakość bardzo dobra.
 9. Marcin M.

  KOKI 1/6

  Faktycznie. Jednakże "prawdziwe" kłaki na figurkach/popiersiach w ogóle do mnie nie przemawiają. Efektowne, fakt, ale zobacz o ile mniejszym kunsztem trzeba się wykazać, tworząc powyższe. Większość prac malarskich odpada.
 10. Marcin M.

  KOKI 1/6

  No właśnie ja o tym odwzorowaniu, podobna zupełnie do nikogo. Chyba tutaj prochu nie wymyślisz... Magic sculpey, plastelina i GS. W tej fryzurze skojarzyła mi się z jakąś bojowniczką w wojnie z zombiakami. Jakbyś jeszcze dopasował jej odpowiedni korpus, mogłaby z odpowiednią legendą taka wyliniała zostać, choć nie wiem, czy o to Ci do końca chodziło.
 11. Pomysł bardzo dobry, M.A.V! Przypadkiem wersja trzewikodziobowa najbardziej mi podpasowała. Będzie obity blachą. Dół zrobię szary, tak jak tylna część czerepu, nie chcę pójść w pstrokaciznę.
 12. Marcin M.

  KOKI 1/6

  Te włosy - sory, beznadziejne.
 13. Freziki do tej specszlifierki paznokciowej bez trudu można kupić w sklepie z asortymentem dla manikiurzystek, różne-różniste, okrągłe, w kształcie cygara itd..., także same trzpienie, na które montujesz odpowiednie papiery ścierne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.