Jump to content

Marcin M.

Members
 • Content Count

  1,982
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  WWII, modele, Red Hot Chili Peppers
 • Occupation
  technik budowlany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piny w łapki trzeba powbijać a nie kołka w brzuszek!. Wiertełkiem ponawiercaj kopytka, w to daj druciki i gotowe. Ewentualna opcja - magnesy w kopyta i podstawkę.
 2. Zwróćcie uwagę, że w tym roku rozdzielamy figury i popiersia na historyczne - że sie tak wyrażę - i fantazy wszelkiej maści. Tymczasem, od sklepu www.mojehobby.pl dostaliśmy troche sprzetu i materiałów, tak przydatnych w warsztacie każdego modelarza... ....a od firmy SYNDICATE CO. - kupony na tabliczki drukowane, które upiekszą każdą podstawkę z Waszym modelem. Dziekujemy.
 3. Dzisiaj dotarła paczka od Scibor Miniatures - serdecznie dziękujemy. Figurki w 1:72, 1:35 i 1:48. https://www.sciborminiatures.com
 4. Fajnie idzie. Cieciwę zrób-że, w takiej skali też widać.
 5. Fajny, oko bardzo ładne. Najsłabsze włosy.
 6. Do grona sponsorów w kategorii figurek/popiersi/dioram dołączyło hiszpańskie stowarzyszenie Asgrataris, wykorzystujące nasze piękne hobby w szeroko rozumianej pomocy ludziom wykluczonym, dzieciom z biednych środowisk itp. Do ich największych sukcesów zaliczyć można wybudowanie sierocińca w Indiach, obecnie trwa zbiórka pieniędzy na wybudowanie szkoły w Senegalu. https://www.facebook.com/asgratarismodelismosolidario/ http://asgrataris.com M. posiblacercar a lasriesgo de exclusión, desamparo o desigualdad, valores importantes centrados en la solidaridad y la sensibilización modelismo.
 7. Marcin M.

  Nawigator

  A czym on będzie nawigował, bo tak coś postapo się zapowiada?
 8. Dziś dotarł. Figurki podobno mniej miejsca na półce zajmują. Moja ulubiona skala - 28 mm...😂
 9. Dzięki enten za miłe słowa. Po prostu, maluję i porównuję ze zdjęciem, czy jest w miarę naturalnie i aby podobieństwo zachować. Bo pół milimetra w tę czy w tę jednak robi różnicę i wyraz twarzy się zmienia.
 10. Wstępnie zaznaczone lewe oko, myślę, że naturalnie spogląda. Niestety, nie odmłodzę go 😞. Zacząłem kapelusz.
 11. Dzięki, gdybym nie poprawił, nie mógłbym spać spokojnie. Prawe oko, zaznaczone wg zaprezentowanego wcześniej kadru, tylko tak wygląda naturalnie, inne ustawienie sprawia wrażenie twarzy George W. Busha Jra (widziałem takich!) - głównie steel blue, z domieszkami macragge i german blue.
 12. Włosy i chustka - na niej bedzie jeszcze rzucik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.