Jump to content

zakurzony

Members
 • Posts

  193
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Przy Twoich modelach wystarczy zrobić copy+paste z poprzedniego komentarza ? Jak zwykle świetny model i doskonały tutorial dla kolejnych amatorów Pz.I A w 1/72.
 2. Tak jak nie lubię teciaków, tak ten model bardzo mi się podoba. Dobry wzorzec, gdybym kiedyś się jednak przemógł i zabrał za ów pojazd.
 3. Przyłączam się do wszystkich powyższych peanów i uwag (czyli właściwie jednej dotyczącej lufy). Od siebie dodam żart z brodą (na usprawiedliwienie zarzekam się, że na tym forum rzucam go po raz pierwszy), że byłem pewny, iż to 1/35, szczególnie figurki. Gratulacje!
 4. Niezależnie od tradycyjnie już bardzo dobrego modelu i znakomitej dioramki, dodatkowe punkty ode mnie za sam malunek - świetnie zrobiony niełatwy kamuflaż i realistyczne spłowienia. Podoba się
 5. Nie ma sensu dodawać nowych epitetów, po prostu przyłącze się do chóru zachwytów
 6. Też żywo zainteresowany (Langusta / Krab / Rosomak). Puściłem wiadomość. Pozdrawiam.
 7. Rewelacyjna praca. Bardzo fajne chwycenie kolorów, efektu ich "zużycia". Dioramka świetna. Wielkie gratulacje za całość
 8. Przyłączam się do uwag kolegów - elegancko złożony i naprawdę fajnie pomalowany model ze zbyt mocnym washem (a, przy okazji próby jego zmywania, filtrem) i zbyt słabym brudzeniem (chociażby jakieś kurzenie na układzie jezdnym)
 9. Miło widzieć znowu po dłuższej nieobecności Pozwolę sobie - pod tym modelem - na jeden zbiorczy komentarz do ostatniej serii Twoich prac. W malowaniu pędzlem doszedłeś do mistrzostwa, dalszy krok to już aerograf (oczywiście jeśli ktoś uznaje wartość cieniowania, miękkiego przejścia kolorów etc). Cieszy wzrastająca gotowość do waloryzacji, doróbek i przeróbek, tym bardziej, że fajnie Ci to wychodzi (ta wieżyczka naprawdę dobrze wygląda ) Tym bardziej zastanawia mnie tylko, dlaczego nie sięgasz po dedykowane blaszki, pozwoliłyby uzyskać jeszcze lepszy efekt. Na tych przykładach serii Staghoundow uwidacznia się to szczególnie - RPM jest jednak bardzo toporne, sam to widzisz, skoro starasz się to niwelować - "cienkować" włazy, zmieniać uchwyty etc. Ale w ten sposób nie wszystko przecież się uda naprawić np w tym przypadku osłony kół, zasobniki.. Blaszki z Parta - mimo pewnych zastrzeżeń i wątpliwości merytorycznych, w tym również przy Staghoundach - te problemy z topornością modelu w dużej mierze załatwiają. Ta uwaga oczywiście tylko na zasadzie możliwości poprawy dobrej pracy. Ale z drugiej strony, czemu nie miałaby stać się jeszcze lepsza
 10. Nie miałem jeszcze okazji pochwalić, a to przecież bardzo dobre wykonanie niełatwego modelu (RPM z założenia daje dodatkowe punkty za trudność).
 11. Bardzo się podoba. Pochwały nad detalem to oczywistość, ale mi szczególnie przypadło do gustu malowanie i brudzenie - moim zdaniem idealne na 1/72 (stonowane cieniowanie, umiarkowane obicia etc).
 12. Poniekąd wywołany do tablicy, zgłaszam swój akces do grona fanów tego modelu Nie tylko dlatego, że wiem ile wysiłku wymaga z nim walka. Fajnie Ci wyszedł, wykorzystałeś to co dobre w tym modelu, a z tym co fatalne świetnie sobie poradziłeś. Dodatkowy plus za dioramkę, która mi się po prostu podoba. Swoją drogą to dziwne, że tak ciekawy i rozpowszechniony pojazd nie ma swojego dobrego modelu w 1/72 i jest się wciąż skazanym na wiekową Esci/Italeri.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.